Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Borrby IF

Följ

Borrby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 09:30

      Sankt Olofs IF/Kiviks AIF (hemma) P12


      11:30
    • 10:00

      Dalby GIF (borta) F12 & F14


      12:00
    • 11:00

      Gärsnäs AIS (hemma) P11


      13:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P8 & P9


      18:15
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P8 & P9


      18:15
    • 17:45

      Träning P7


      18:45
  • 6Fre
    • 18:00

      Gröstorps IF (borta) Herrlaget


      20:00
  • 7Lör
    • 10:00

      Ystads IF FF blå (borta) P12


      12:00
    • 13:45

      Bollkallar - Österlen FF P8 & P9


      16:00
  • 8Sön
    • 08:30

      Andra lag (hemma) P8 & P9


      12:30
    • 08:30

      Andra lag (hemma) P8 & P9


      13:00
    • 10:00

      Träning P12


      11:30
    • 10:00

      IFK Simrishamn vit (borta) P11


      12:00
    • 11:00

      FC Staffanstorp vit (hemma) F12 & F14


      13:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P8 & P9


      18:15
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 18:45

      Träning Herrlaget


      20:15
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning P8 & P9


      18:15
      Hammenhögs idrottsplats
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:45

      Träning P7


      18:45
    • 18:45

      Träning Herrlaget


      20:15
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      Andra lag (hemma) P8 & P9


      13:00
    • 10:30

      Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF (hemma) P11


      12:30
    • 11:30

      Oxie SK svart (borta) F12 & F14


      13:30
  • 15Sön
    • 09:30

      Öja FF (hemma) P12


      11:30
    • 14:00

      Rörums SK (hemma) Herrlaget


      16:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P8 & P9


      18:15
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P8 & P9


      18:15
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:45

      Träning P7


      18:45
    • 18:00

      Spjutstorps IF (borta) F12 & F14


      20:00
    • 18:45

      Träning Herrlaget


      20:15
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 11:00

      Sjöbo IF (hemma) F12 & F14


      13:00
    • 13:00

      Esperöds SK (borta) Herrlaget


      15:00
    • 14:45

      Bollkallar - Österlen FF P8 & P9


      17:00
  • 22Sön
    • 11:00

      Gislövs IF vit (borta) P12


      13:00
    • 11:00

      Sankt Olofs IF/Kiviks AIF (borta) P11


      13:00
    • 15:00

      FC Rosengård match F12 & F14


      19:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P8 & P9


      18:15
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:45

      Träning P7


      18:45
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 15:00

      Skivarps GoIF (hemma) Herrlaget


      17:00
  • 29Sön
    • 08:30

      Andra lag (hemma) P8 & P9


      11:30
    • 09:00

      Andra lag (hemma) P8 & P9


      12:00
    • 10:00

      Spjutstorps IF röd (hemma) P11


      12:00
    • 15:00

      Södra Sandby IF vit (borta) F12 & F14


      17:00
  • 30Mån
    v.40