Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 16:45

      Knatteskolan F2006


      18:00
    • 17:00

      Träning F2013


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch Bele F12 F2013


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch mot Bele F2012


      18:00
    • 17:15

      Träning Orange P2008


      18:30
    • 17:30

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:30

      FC Järfälla Svart (borta) P2007-Orange


      19:30
    • 17:45

      Träning F2011


      19:00
    • 18:00

      Träning F2006


      19:30
    • 18:00

      Träning F2007


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:15

      Träning P2007-RödVit


      19:45
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning P2009-3


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:30
    • 19:40

      Träning U16:2


      21:00
    • 20:00

      Träning U16


      22:00
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 16:45

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning F2007


      18:00
    • 17:00

      Träning P2006-Svart


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:40

      Träning F2010


      19:00
    • 17:45

      Träning Orange P2008


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:15

      Träning P2009-3


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam


      20:30
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:00

      Träning F2008


      20:15
    • 19:30

      Träning U15:2


      21:00
    • 19:40

      Träning U16:2


      21:00
    • 20:00

      Träning U16


      22:00
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:00

      Sollentuna FK 3 (borta) P2009-1


      11:00
    • 09:00

      IFK Viksjö 5 (hemma) P2010- Lila


      10:15
    • 10:00

      IF Wasa (borta) P2011-Svart


      12:00
    • 10:00

      Bro IK Blå (hemma) P2007-RödVit


      12:00
    • 10:00

      Ursvik IK Vit (borta) F2011


      11:00
    • 10:00

      Hässelby SK FF 2 (borta) F2011


      12:00
    • 10:00

      AIK FF 1 (borta) U16


      12:00
    • 10:00

      Kista SC KFUM blå (borta) P2008


      12:00
    • 10:15

      Ekerö IK Blå (hemma) F2008


      12:15
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 21 (hemma) P2008


      13:30
    • 12:00

      Ekerö IK 2:Blå (borta) P2012


      13:00
    • 12:00

      Ängby IF 1 (hemma) P2007-Orange


      14:00
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF (borta) F2009


      13:30
    • 12:30

      Apollon Solna FK Svart (borta) P2010- Lila


      13:45
    • 12:45

      Bollstanäs SK 2 grön (hemma) P2008


      14:00
    • 13:00

      Ekerö IK Blå 2 (borta) F2012


      14:00
    • 13:30

      Sanktan - Sollentuna FK 3 mot Bele Barkarby FF 6 P2008


      15:15
    • 14:00

      Hässelby SK FF 5 (hemma) P2008


      15:15
    • 15:15

      Ursvik IK Svart (hemma) F2009


      17:15
    • 16:00

      Spånga IS FK 12 (borta) P2012


      17:00
    • 16:00

      FC Djursholm 1 (hemma) U15


      18:00
    • 16:30

      Bro IK Blå (hemma) P2010-Vit


      17:50
  • 7Sön
    • 09:00

      Sollentuna FK 11 (borta) P2010-Vit


      10:30
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 19 (borta) P2012


      10:00
    • 09:00

      Ängby IF 2 (borta) P2007-Orange


      11:00
    • 09:30

      Match mot Sundbyberg P2008


      11:15
    • 09:30

      BP P12-1 (borta) P2011-Svart


      10:30
    • 10:00

      Ängby IF Grön 2 (borta) P2010- Lila


      11:15
    • 10:00

      Bromstens IK Svart (borta) P2008


      11:15
    • 10:00

      IFK Bergshamra Vit (hemma) F2011


      11:00
    • 10:00

      Sollentuna FK 12 (hemma) P2007-RödVit


      12:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF 10 grön (borta) P2006-Svart


      13:00
    • 11:00

      Hässelby SK FF Svart (hemma) P2011-Svart


      13:00
    • 11:00

      FC Järfälla 1 (hemma) P2011-Svart


      13:00
    • 12:00

      Kallhälls FF 1 (hemma) P2012


      13:00
    • 12:30

      Vallentuna BK DF 5 (borta) F2008


      14:30
    • 12:30

      Träningsmatch P2008


      14:00
    • 12:45

      Spånga IS FK 7 (borta) P2009-2


      14:00
    • 13:00

      Vällingby AIK 1 (hemma) P2012


      14:00
    • 13:00

      AIK FF 6 (hemma) P2012


      14:00
    • 13:00

      Sundbybergs IK Röd (borta) P2006


      15:00
    • 13:00

      Ängby IF 3 (borta) P2006


      15:00
    • 13:00

      Boo FF P11:10 (borta) P2011-Svart


      14:00
    • 14:00

      FC Järfälla 5 (borta) P2010- Lila


      15:15
    • 14:00

      Hammarby IF FF (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:15

      IK Frej Täby FF 1 (hemma) P2009-3


      16:15
    • 15:00

      Kallhälls FF 1 (borta) F2006


      17:00
    • 15:30

      BK Bussenhus 1 (hemma) P2009-3


      17:30
    • 16:45

      FK Bromma Grön (hemma) P2009-1


      18:45
    • 16:45

      FK Bromma Grön (hemma) P2009-2


      18:00
    • 18:00

      Ängby IF Vit 1 (hemma) F2010


      19:00
    • 18:00

      Sollentuna FK P16U (borta) U16


      20:00
    • 18:00

      Bollstanäs SK (borta) Veteran


      20:00
    • 19:00

      IFK Stocksund Orange (borta) F2008


      21:00
    • 19:00

      Roslagsbro IF (hemma) Herrjuniorer


      21:00
    • 19:15

      Ursvik IK Svart 1 (hemma) P2010- Lila


      20:30
    • 19:45

      Boo FF 3 (hemma) U16:2


      21:45
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 8Mån
    v.24
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:45

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning F2007


      18:00
    • 17:00

      Träning P2006-Svart


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:30

      Träningsmatch Järfälla IF F2013


      18:30
    • 17:40

      Träning F2010


      19:00
    • 17:45

      Träning Orange P2008


      19:30
    • 18:15

      Träning P2009-3


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 20:00

      Träning U16


      22:00
    • 20:15

      Täby FK 1 (borta) Dam


      22:15
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 08:00

      9-manna cup P2008


      14:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 2 (borta) P2007-Orange


      12:00
    • 10:00

      Kista SC KFUM Röd (hemma) P2007-RödVit


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Bele Pojkar2013 F2012


      11:00
    • 10:00

      Träning P2013


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatch Ösmo P2012


      11:30
    • 10:30

      Karlbergs BK Blå (borta) P2010-Vit


      12:00
    • 10:30

      Gruppaktivitet P2006


      15:30
    • 10:30

      Hammarby IF FF (borta) P2006-Svart


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch Ösmo P2012


      12:30
    • 12:00

      Träningsmatch Vendelsö P2012


      13:00
    • 12:00

      Sollentuna FK 3 (hemma) F2006


      14:00
    • 13:00

      Grillning & Lek P2010-Vit


      15:00
    • 14:30

      Bele Barkarby FF P11 (hemma) F2011


      16:00
    • 14:30

      Bele Barkarby FF F11 (borta) P2011-Svart


      15:30
    • 15:00

      AIK FF (borta) Herrjuniorer


      17:00
    • 16:00

      Enskede IK Grön (hemma) U15:2


      18:00
    • 17:00

      Träning F2009


      18:15
  • 14Sön
    • 09:00

      Träningsmatch Lidingö P2008


      10:45
    • 09:15

      Träningsmatch P2007-Orange


      12:00
    • 10:00

      Ekerö IK (hemma) F2007


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatcher F2008


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch F2010


      12:00
    • 11:20

      Vasalunds IF P11 Solna (borta) P2011-Svart


      12:30
    • 11:30

      Vasalunds IF P11 Frösunda (hemma) P2011-Svart


      12:30
    • 12:00

      Stuvsta IF 3 (hemma) P2006


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch P2013


      14:30
    • 13:50

      Träningsmatch P2008


      16:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK (hemma) P2006-Svart


      16:00
    • 14:00

      Sollentuna FK 1 (borta) P2007-RödVit


      16:00
    • 15:00

      Kallhälls FF F11 (hemma) F2011


      16:00
    • 17:00

      Huddinge IF 1 (borta) U15


      19:00
    • 18:00

      Brommapojkarna DFF 1 (borta) Herrjuniorer


      20:00
    • 20:00

      IF Brommapojkarna (hemma) Herrjuniorer


      22:00
    • 20:00

      FC Järfälla (hemma) Veteran


      22:00
    • 20:00

      Älvsjö AIK FF Röd (borta) U16:2


      22:00
    • 20:00

      Träningsmatch Bele - Hässelby Veteran


      22:00
  • 15Mån
    v.25
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 14:30

      Träning P2006-Svart


      16:15
    • 16:45

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning F2007


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:40

      Träning F2010


      19:00
    • 17:45

      Träning Orange P2008


      19:30
    • 18:30

      Möte F05-F07 F2006


      20:00
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 20:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) Dam


      22:00
    • 20:00

      Träning U16


      22:00
    • 20:00

      Skogås-Trångsunds FF (borta) Herrjuniorer


      22:00
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 10:00

      Träningsmatcher F2008


      12:00
    • 10:00

      BP P11-3 (hemma) P2011-Svart


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Tullinge BK P2012


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch Stocksund P2012


      12:00
    • 11:30

      FC Järfälla P11 (hemma) P2011-Svart


      13:00
    • 14:00

      Skiljebo SK (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Värmdö IF (hemma) Dam


      16:00
    • 16:00

      IFK Haninge (hemma) U15


      18:00
    • 18:00

      Värmdö IF (borta) Dam


      20:00
    • 18:00

      AIK FF P11 Vit (borta) P2011-Svart


      19:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 22Mån
    v.26
  • 23Tis
    • 10:00

      Träning P2008


      11:30
    • 14:30

      Träning P2006-Svart


      16:15
    • 17:00

      Träning P2013


      18:00
    • 17:30

      Träning P2009-1


      18:30
    • 17:30

      Träning P2009-2


      18:30
    • 17:30

      Löpning P2006


      18:30
    • 18:00

      Sommaravslutning träningar F2012


      19:00
    • 18:15

      Träning P2010-Vit


      19:45
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 18:30

      Spelar- och föräldramöte inför hösten och framtiden F2005


      19:30
    • 19:45

      Träning U15


      21:30
    • 20:00

      Träning U16


      22:00
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 00:00

      Träning P2008


      12:00
    • 09:55

      Mini-cup F2009


      12:30
    • 12:00

      Träning F2007


      17:00
    • 13:30

      Turnering i Kallhäll P2009-1


      17:00
    • 16:00

      Träning F2012


      17:00
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 16:45

      Träning P2008


      18:15
    • 16:45

      Träning F2011


      18:10
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:00
    • 18:30

      IF Brommapojkarna (borta) Herrjuniorer


      20:30
  • 27Lör
    • Heldag

      Träning F2007

    • 08:00

      Dagsläger Rimbo P2009-3


      19:00
    • 08:30

      Älvsjö Aik 1 (hemma) F2007


      09:30
    • 09:00

      Bele Barkarby invitational F2011


      14:00
    • 09:45

      Stureby SK Blå (borta) F2007


      10:45
    • 11:00

      Skogås Trångsund FF (borta) F2007


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch Hammarby 26 P2012


      12:00
    • 12:30

      Träningsmatch Djurgården 13 P2012


      13:30
    • 12:30

      Copa Carrera Sommar 2020 P2009-2


      16:30
    • 14:00

      AIK FF (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:30

      Sommar Cup P2006-Svart


      00:00
    • 15:00

      Träningsmatch Farsta P2012


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch Enebyberg P2012


      16:00
    • 15:30

      Vasalund (hemma) P2006-Svart


      20:00
    • 16:00

      Vasalund Stadshagens IF U (borta) U15


      18:00
    • 16:00

      Träningsmatch Hanviken P2012


      17:00
    • 16:40

      Spåret Cup P2007-RödVit


      00:00
    • 17:00

      Träningsmatch Farsta P2012


      18:00
    • 17:30

      FC Järfälla (borta) P2006-Svart


      18:30
    • 19:00

      BROMMAPOJKARNA (borta) P2006-Svart


      20:00
  • 28Sön
    • Heldag

      Sommar Cup P2006-Svart

    • 00:00

      Spåret Cup P2007-RödVit


      18:00
    • 09:00

      Kungsängens IF P11 Björnarna (hemma) P2011-Svart


      10:15
    • 10:15

      Kungsängens IF P11 Björnarna (hemma) P2011-Svart


      11:30
    • 10:30

      SommarCup BeleBarkarby Orange P2008


      17:00
    • 11:30

      Hammarby IF P11-9 (hemma) P2011-Svart


      13:00
    • 12:30

      BROMMAPOJKARNA (hemma) P2006-Svart


      13:30
    • 13:00

      Träningsmatch mot Kungsängen F11/12 F2012


      14:00
    • 14:05

      Örby IS (hemma) F2007


      15:05
    • 15:00

      BROMMAPOJKARNA (borta) P2006-Svart


      16:00
    • 16:05

      TTP F07 (hemma) F2007


      17:05
    • 17:00

      Ursvik IK (hemma) P2006-Svart


      18:00
    • 20:00

      Träningsmatch Veteran


      21:30
  • 29Mån
    v.27
    • 11:00

      Träning P2008


      12:30
    • 17:00

      Träning F2013


      18:00
    • 17:15

      Träning P2008


      18:30
    • 17:30

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:30
  • 30Tis