Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
    • 15:45

      Träning F2012


      17:00
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 17:00

      Träning F2011


      18:15
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:45

      Träning P2006


      19:30
    • 18:30

      Hammarby IF FF (hemma) P2006-Svart


      20:00
    • 20:00

      FC Djursholm (hemma) Herr


      22:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Oktoberpokalen P2011-Svart

    • 08:00

      AFC Invitational P2007-Orange


      00:00
    • 10:00

      Hässelby SK FF 3 (hemma) P2007-RödVit


      12:00
    • 10:00

      Åkersberga FC (hemma) P2011-Svart


      10:35
    • 11:20

      Täby FK 3:2 (hemma) P2011-Svart


      11:55
    • 12:00

      Hässelby SK FF F08 (hemma) F2008


      14:00
    • 12:00

      Hammarby IF FF HFS (hemma) P2006


      14:00
    • 12:00

      Cup P2008


      18:00
    • 12:40

      Lännersta FF Vit (hemma) P2011-Svart


      13:15
    • 14:00

      Viggbyholms IK FF Röd (hemma) P2011-Svart


      14:35
    • 14:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) U15


      16:00
    • 14:00

      IFK Stocksund Blå (borta) F06/07


      16:00
    • 14:25

      Viksjö CUP F2009


      18:00
    • 16:00

      Nockebyhovs IF 2 (hemma) F2007


      18:00
    • 16:00

      Täby FK 7:Blå (hemma) P2011-Svart


      16:35
    • 16:00

      Lännersta FF Röd (hemma) P2011-Svart


      16:35
    • 17:20

      IFK Aspudden-Tellus Röd (hemma) P2011-Svart


      17:55
    • 18:40

      Dalkurd FF (hemma) P2011-Svart


      19:15
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:00

      Träning F2007


      18:00
    • 17:00

      Träning P2006-Svart


      18:30
    • 17:45

      Träning grupp Orange P2008


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch F2010


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot Viksjö P2011 P2012


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot Viksjö P2011 P2012


      19:00
    • 18:15

      Träning P2009-3


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • Heldag

      Vasalund Creator Cup P2011-Svart

    • 10:00

      Träningsmatch / träning F2009


      12:00
    • 10:15

      Träningsmatch 9 mot 9 P2008


      12:00
    • 10:15

      IFK Lidingö FK 3 röd (borta) P2006


      12:15
    • 10:30

      Match mot Gamla Uppsala SK P2008


      13:30
    • 11:00

      Hässelby SK FF F11 (hemma) F2011


      12:30
    • 11:00

      Assyriska Babylon 1 (hemma) P2011-Svart


      11:25
    • 11:35

      Gröndals IK:Svart (hemma) P2011-Svart


      12:00
    • 11:55

      Hägersten SK:Gul (hemma) P2011-Svart


      12:20
    • 12:00

      Djurgårdens IF FF 4 (hemma) P2007-Orange


      14:00
    • 12:20

      Vasalunds IF Solna Röd (hemma) P2011-Svart


      12:55
    • 12:50

      IFK Aspudden-Tellus (hemma) P2011-Svart


      13:15
    • 13:00

      Täby FK 52 (borta) P2007-RödVit


      15:00
    • 13:30

      Örby IS 2 (hemma) P2011-Svart


      13:55
    • 13:55

      SFK Silverdal A (hemma) P2011-Svart


      14:20
    • 14:00

      Älvsjö AIK FF F08 (hemma) F2008


      16:00
    • 14:00

      IK Frej Täby FF 1 (borta) Dam


      16:00
    • 14:15

      BP:BK (hemma) P2011-Svart


      14:40
    • 14:30

      AIK FF (hemma) F2011


      16:00
    • 14:55

      Täby FK Vit (hemma) P2011-Svart


      15:20
    • 15:50

      BP:NÄ (hemma) P2011-Svart


      16:15
    • 16:00

      Sundbybergs IK Grön (hemma) U16:2


      18:00
    • 17:15

      Gröndals IK:Vit (hemma) P2011-Svart


      17:40
    • 17:40

      Täby FK 1 (borta) U16


      19:30
    • 18:05

      IFK Lidingö FK P11-13 (hemma) P2011-Svart


      18:30
  • 11Sön
    • 08:15

      Creator cup (svår) P2008


      13:00
    • 08:45

      Strandcupen Lag Svart P2012


      12:45
    • 08:45

      Strandcupen Lag Blå P2012


      12:50
    • 09:15

      Strandcupen Lag Vit P2012


      13:15
    • 09:15

      Strandcupen Lag Röd P2012


      13:15
    • 10:00

      Strandcupen P2012


      17:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 2 (hemma) P2007-Orange


      12:00
    • 10:30

      Träningsmatcher P2010- Lila


      13:00
    • 10:30

      Creator Cup - medel P2008


      15:30
    • 11:00

      Sörskogens IF F11 (hemma) F2011


      12:30
    • 12:00

      Tyresö FF 1 (borta) U15


      14:00
    • 12:15

      Hammarby TFF 1 (borta) Herrjuniorer


      14:15
    • 12:30

      Sörskogens IF F11 (hemma) F2011


      14:00
    • 13:00

      FK Bromma 1 (borta) P2006


      15:00
    • 13:30

      AFC Järfälla (borta) P2009-2


      14:45
    • 13:30

      AFC Järfälla (borta) P2009-1


      14:45
    • 13:30

      Träningsmatch F2010


      16:00
    • 14:00

      Sollentuna FK 6 (hemma) P2006-Svart


      16:00
    • 14:00

      Matcher P2013


      16:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK (hemma) F2012


      15:00
    • 15:00

      IFK Viksjö 1 (borta) Dam


      17:00
    • 16:00

      Ängby IF 5 (hemma) P2007-RödVit


      18:00
    • 16:00

      Fira Seger i Div 4! P2007-RödVit


      18:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
    • 20:00

      Träningsmatch mot Apollon Solna FK - inställd Veteran


      21:30
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F2007


      18:00
    • 17:00

      Träning P2006-Svart


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:40

      Träning F2010


      19:00
    • 17:45

      Träning grupp Orange P2008


      19:30
    • 18:15

      Träning P2009-3


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 20:00

      IFK Lidingö FK (hemma) Herr


      22:00
    • 20:00

      Enskede IK 2 (borta) U16:2


      22:00
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning P2010-Vit


      10:00
    • 10:00

      Enebybergs IF 1 (hemma) F06/07


      12:00
    • 10:30

      IFK Viksjö Gul (hemma) F2011


      12:00
    • 10:30

      Träningsmatch Sundbyberg P2008


      12:30
    • 11:00

      Hammarby IF FF (borta) F2012


      14:00
    • 12:00

      IFK Viksjö Blå (hemma) F2011


      13:00
    • 13:00

      Ursvik IK P11 (hemma) P2011-Svart


      14:00
    • 14:00

      Djurgårdens IF FF (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Täby FK FA (hemma) U15


      16:00
    • 14:30

      Ursvik IK P11 (hemma) P2011-Svart


      15:30
    • 16:00

      Sollentuna FK 4 (borta) P2007-RödVit


      18:00
    • 16:00

      Täby FK 51 (hemma) P2006


      18:00
    • 16:15

      Träningsmatch orange medel P2008


      17:45
    • 17:30

      Täby FK 41 (borta) P2007-Orange


      19:30
  • 18Sön
    • 08:30

      Oktoberbollen F2010


      14:00
    • 10:00

      Matchsöndag P2013


      12:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 3 (hemma) P2007-RödVit


      12:00
    • 10:30

      AIK FF 4 (borta) P2007-Orange


      12:30
    • 10:30

      AIK (hemma) P2010- Lila


      13:00
    • 10:30

      IFK Viksjö (borta) F2012


      14:00
    • 11:00

      IFK Tumba FK (hemma) P2010- Lila


      12:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF (hemma) F2012


      12:00
    • 11:45

      Träningsmatcher P2008


      13:45
    • 12:00

      Apollon Solna FK (hemma) P2010- Lila


      13:00
    • 12:15

      BP F11-3 (hemma) F2011


      13:45
    • 13:00

      Träningsmatch mot BP12-25 P2012


      14:00
    • 13:30

      Oklart (borta) P2009-3


      17:30
    • 13:45

      BP F11-3 (hemma) F2011


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot Hammarby 12-9 P2012


      15:00
    • 14:00

      Enskede FF (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Ursvik IK (borta) P2006-Svart


      16:00
    • 14:20

      OktoberBollen Cup P2010-Vit


      19:00
    • 14:30

      IFK Stocksund 1 (hemma) Dam


      16:30
    • 14:45

      OktoberBollen 2020 (hemma) P2009-2


      19:10
    • 15:15

      Stockholmsmästerskapen F2008


      20:00
    • 16:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK (hemma) F2008


      17:00
    • 16:00

      Hammarby IF FF 3 grön (borta) P2007-Orange


      18:00
    • 16:00

      FC Järfälla 5 (hemma) P2006


      18:00
    • 16:00

      Ekerö IK 2 (borta) P2006


      18:00
    • 16:00

      Spånga IS FK P11:5 (hemma) P2011-Svart


      17:20
    • 17:30

      Djurgårdens IF DFF (hemma) F2008


      18:30
    • 19:00

      Karlbergs BK (borta) F2008


      20:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P2006-Svart


      18:45
    • 17:00

      Avtackning F07 F2007


      20:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:45

      Träning grupp Orange P2008


      19:30
    • 18:00

      Spelarsamtal Herr


      21:30
    • 18:15

      Träning P2009-3


      19:45
    • 18:30

      Träningsmatch Kallhäll F2009


      19:45
    • 19:15

      Träning Dam


      20:30
    • 19:40

      Träning U16:2


      21:00
    • 20:15

      Tyresö FF (borta) Herr


      22:15
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 00:00

      Bele Barkarby FF (hemma) F2007


      01:00
    • 08:00

      HSK Cupen BB Svart P2012


      12:00
    • 08:00

      Team one final P2008


      19:00
    • 08:00

      Inställd KB prime höstcup P2008


      19:00
    • 08:10

      Exit Cup P2007-RödVit


      14:00
    • 08:30

      Vallentuna (Vår) Cup F2008


      19:00
    • 08:45

      HSK Cupen BB Orange P2012


      12:30
    • 09:00

      Träning P2010-Vit


      10:00
    • 09:10

      IFK Täby FK (borta) F2008


      10:10
    • 09:30

      Oktoberbollen 11mot11 P2006


      12:30
    • 09:30

      AIK FF (borta) P2006-Svart


      11:00
    • 10:00

      Matchcamp P2011-Svart


      14:30
    • 10:20

      Sköndals IK FK (borta) F2011


      11:20
    • 10:30

      Irsta IF (hemma) F2008


      11:30
    • 10:30

      IF Wasa P11 (hemma) P2011-Svart


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatch orange medel P2008


      13:00
    • 11:20

      Enskede IK (borta) F2011


      12:20
    • 11:50

      IFK Vaxholm (borta) F2008


      12:50
    • 12:20

      AFC Eskilstuna P11 (hemma) P2011-Svart


      13:20
    • 13:00

      Motståndarlaget (hemma) F2008


      16:00
    • 13:30

      BP P11-7 (hemma) P2011-Svart


      14:30
    • 14:00

      IFK Lidingö FK (borta) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:00

      P05 Kval till P16 - Nacka U15


      16:00
    • 14:30

      Hässelby SK FF P11 Svartblå (hemma) P2011-Svart


      16:00
    • 15:30

      FC Kallfors (hemma) P2006-Svart


      17:00
    • 16:20

      Årsta FF (hemma) F06/07


      17:20
    • 16:55

      Vaksala SK (borta) F06/07


      17:55
    • 18:30

      Bromsten/Spånga (borta) F06/07


      19:30
  • 25Sön
    • 00:00

      Bele Barkarby FF (hemma) F2007


      01:00
    • 09:30

      Oktoberbollen Slutspel C P2006


      12:30
    • 09:30

      BK Forward (hemma) P2006-Svart


      10:30
    • 10:00

      Skå IK F11 (borta) F2011


      13:00
    • 10:00

      Nackacupen BB Vit P2012


      16:00
    • 11:00

      Nackacupen BB Orange P2012


      15:30
    • 11:00

      Hässelby SK FF P11 Svartblå (borta) P2011-Svart


      12:30
    • 11:15

      Älvsjö AIK FF (hemma) F2011


      12:15
    • 12:00

      Spånga IS (hemma) P2010- Lila


      13:00
    • 12:40

      Tullinge Triangel Pojkar FK (borta) F06/07


      13:40
    • 12:50

      CUP - Vasalund F2009


      16:00
    • 13:00

      Träningsmatch Hammarby 12-12 P2012


      14:30
    • 13:45

      Rimbo IF (hemma) F06/07


      14:45
    • 14:00

      Hammarby IF FF (borta) P2006-Svart


      15:00
    • 14:50

      Bromsten/Spånga (borta) F06/07


      15:50
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör