Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • 16:45

      Träning U16


      18:15
    • 16:45

      Träning P2008


      18:15
    • 17:00

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P2011


      18:00
    • 17:30

      Träning P2006-Svart


      19:00
    • 18:00

      Träning P2006


      19:30
    • 18:30

      FC Djursholm 1 (borta) F2005


      19:45
    • 18:30

      Hammarby IF FF 3 vit (borta) P2007-Orange


      20:30
    • 19:00

      Enebybergs IF (borta) Herr


      21:00
    • 19:30

      Sandvikens IF (hemma) Dam


      21:30
  • 2Lör
    • 08:00

      Järfällaligan P2011


      14:00
    • 09:00

      Järfällaligan P2011


      14:00
    • 09:00

      Järfällaligan P2011


      14:00
    • 09:00

      Järfällaligan P2011


      14:00
    • 09:00

      IFK Österåker FK 1 (borta) P2008


      10:00
    • 09:30

      Cafetjänstgöring 2 juni F2008


      16:30
    • 09:30

      Järfällaligan P2011


      14:00
    • 09:45

      IFK Lidingö FK 5 vit (borta) P2006


      10:45
    • 10:00

      Somalia United Fotbollsförening 1 (hemma) P2009-3


      12:00
    • 10:00

      FC Järfälla Vit 2 (hemma) P2009-4


      11:00
    • 10:30

      BelleBarkarby lag2 (hemma) F2011


      14:00
    • 10:30

      Match P2006-Blå


      11:30
    • 11:00

      Kungsängens IF 4 (borta) P2009-3


      13:00
    • 11:00

      Bromstens IK vit (borta) P2009-2


      12:00
    • 11:00

      Hässelby SK FF svart 2 (hemma) P2009-4


      12:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 7 (borta) F2009


      13:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 5 (borta) F2009


      13:00
    • 11:30

      IFK Stocksund Vit (hemma) P2004-Vit


      13:30
    • 12:00

      Spånga IS FK 4 (hemma) F2010


      13:00
    • 12:00

      Kungsängens IF 2 (borta) P2010-Blå


      14:00
    • 12:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) F2010


      13:00
    • 13:00

      Spånga IS FK 6 (hemma) P2010-Orange


      14:00
    • 13:00

      Vasalunds Stockholm IF R (hemma) P2005-Röd


      14:15
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) P2005-Blå


      15:00
    • 13:30

      Spånga IS FK 2 (borta) F2004


      15:30
    • 13:45

      FC Järfälla 4 (borta) P2006


      14:45
    • 14:00

      Spånga IS FK 7 (borta) P2007-Vit


      15:00
    • 14:00

      Vasalunds Stockholm IF K (borta) P2008


      16:00
    • 14:00

      Kista SC KFUM RÖD (borta) F2008


      16:00
    • 14:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK 1 (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 7 (borta) P2007


      15:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 13 (hemma) P2010-Blå


      16:00
    • 14:00

      Ekerö IK 2:Blå (hemma) P2010-Orange


      15:00
    • 15:00

      Spånga IS FK 10 (borta) P2010-Vit


      16:30
    • 17:00

      IFK Viksjö 5 (borta) P2008


      18:00
    • 17:00

      AIK FF 2 (hemma) P2004-Svart


      19:00
    • 18:00

      landskamp SVE-DAN P2007-Orange


      22:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Sollentuna FK 12 (borta) P2008


      10:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 2 (hemma) F2006


      12:00
    • 10:00

      Hässelby SK FF grön (hemma) P2010-Blå


      12:00
    • 10:00

      Järfälla FF 2 (borta) P2010-Vit


      11:30
    • 10:00

      IF Brommapojkarna (borta) P2009-1


      11:00
    • 10:00

      IFK Viksjö 1 (borta) P2009-1


      11:00
    • 11:00

      Erikslunds KF (hemma) F2006


      12:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 9 vit (borta) F2007


      12:00
    • 12:00

      Ekerö IK 1:Gul (borta) P2007


      13:00
    • 13:00

      Örby IS Gul (hemma) F2007


      14:00
    • 13:00

      IFK Viksjö 2 (hemma) F2005


      15:00
    • 13:00

      Ängby IF Svart 1 (borta) P2007-Vit


      15:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 21 (borta) P2006-Svart


      15:00
    • 13:30

      Bromstens IK Svart (borta) P2004-Svart


      15:30
    • 14:00

      FC Djursholm 2 (hemma) P2005-Blå


      16:00
    • 14:00

      Kallhälls FF 1 (borta) P2004-Vit


      15:30
    • 14:00

      Stockholms IF Midia 1 (borta) U16


      16:00
    • 14:00

      FC Djursholm 1 (hemma) P2007-Orange


      15:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna 23 (borta) P2010-Orange


      17:00
    • 16:00

      GIF Sundsvall (hemma) Herrjuniorer


      18:00
    • 16:00

      Vasalunds IF U (hemma) P2007-Orange


      17:00
    • 16:45

      Hässelby SK FF 3 (borta) P2005-Röd


      18:00
    • 17:00

      Vallentuna BK DF (hemma) Dam Reserv


      19:00
    • 17:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) F2008


      19:00
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 6 (hemma) P2008


      19:00
    • 19:00

      Bällsta FF 2 (hemma) P2008


      20:00
    • 19:00

      Sollentuna FK (borta) Veteran


      21:00
  • 4Mån
    v.23
  • 5Tis
  • 6Ons
    • Heldag

      Ligacupen P2004-Vit

    • 08:00

      Ligacupen Väsby P2004-Svart


      19:00
    • 08:00

      Nationaldagscupen P2005-Blå


      15:00
    • 08:00

      Namn oklart (hemma) P2009-3


      13:00
    • 08:15

      Audi Danderyd Invitational Cup 2018 P2007-Orange


      16:30
    • 08:30

      Träningsmatcher Gul svår P2008


      14:30
    • 09:00

      Intresseanmälan P2009-1


      17:00
    • 10:00

      Bele Barkarby FF (hemma) F2007


      12:00
    • 10:00

      Sälja såser F2004


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot F07 P2008


      11:00
    • 10:00

      Insamling lagkassan P2006-Blå


      17:00
    • 11:00

      Boo FF 1 (borta) Herrjuniorer


      13:00
    • 11:00

      Danderyds SK 1 (borta) U16


      13:00
    • 13:30

      IFK Stocksund Gul (hemma) P2005-Blå


      15:30
    • 17:00

      Träning P2006-Svart


      18:30
    • 18:00

      Träning P2007


      19:00
    • 18:05

      Träning F2005


      19:30
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 12:00

      UNT-cupen P2007-Vit


      00:00
    • 16:00

      Bele Gul UNT-cupen P2008


      00:00
    • 16:45

      Träning U16


      18:15
    • 17:00

      Poseidon Kampsportsakademi - Lag Vit P2008


      18:00
    • 17:00

      Match P2008


      18:15
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
    • 17:00

      Träning F2005


      18:00
    • 17:00

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P2011


      18:00
    • 18:00

      Träning P2006


      19:30
    • 19:00

      Hässelby SK FF 2 (borta) P2006-Svart


      21:00
  • 9Lör
    • Heldag

      UNT-cupen P2007-Vit

    • 00:00

      Bele Gul UNT-cupen P2008


      17:00
    • 08:45

      Cafépass P2004-Vit


      16:30
    • 09:00

      Sollentuna FK 18 (borta) P2008


      10:00
    • 09:00

      Tensta United IS TU-2 (borta) P2009-3


      11:00
    • 09:30

      Cafeansvar P2005-Röd


      15:30
    • 10:00

      Kallhälls FF 1 (hemma) F2009


      12:00
    • 10:00

      Ängby IF Grön 1 (borta) F2008


      12:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 3 (borta) F2005


      12:00
    • 10:00

      Täby FK 1 (hemma) P2005-Blå


      12:00
    • 10:00

      Ängby IF Vit 1 (hemma) F2009


      12:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 22 (hemma) P2009-2


      12:00
    • 11:00

      Match P2006-Blå


      12:00
    • 11:00

      Match St Erikscupen P2009-4


      12:00
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 1 (hemma) F2005


      12:45
    • 11:45

      IFK Lidingö FK 11 (borta) P2006


      12:45
    • 12:00

      Apollon Solna FK 1 (hemma) P2004-Svart


      14:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 24 (hemma) P2009-3


      14:00
    • 12:00

      Hässelby SK FF 8 (borta) P2007


      13:00
    • 12:00

      Bele Barkarby FF 7 (borta) P2009-2


      13:00
    • 12:00

      Bele Barkarby (hemma) P2009-1


      13:00
    • 13:00

      Spånga IS FK 6 (hemma) P2010-Blå


      15:00
    • 13:00

      Järfälla FF 1 (hemma) P2010-Vit


      14:30
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 10 (borta) P2009-4


      14:00
    • 13:15

      BP 08 (hemma) P2007-Orange


      15:00
    • 14:00

      Kallhälls FF Vit (hemma) P2010-Vit


      15:30
    • 14:00

      Järfälla FF 2 (hemma) P2010-Orange


      16:00
    • 14:00

      IFK Vaxholm (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      Gustafs GoIF (borta) Dam


      16:00
    • 14:00

      Åkersberga BK 1 (hemma) U16


      16:00
    • 14:00

      Bele -UNT Cupe P2008


      00:00
    • 15:00

      IK Frej Täby FK 1 (borta) P2004-Vit


      16:30
    • 15:00

      Spånga IS FK 3 (borta) P2010-Blå


      17:00
    • 15:00

      Spånga IS FK 11 (borta) P2010-Orange


      17:00
    • 17:00

      Vasalunds IF S 2 (borta) F2010


      18:00
    • 17:00

      Spånga IS FK 3 (borta) P2008


      18:00
  • 10Sön
    • 00:00

      UNT-cupen P2007-Vit


      19:00
    • 00:00

      Bele -UNT Cupe P2008


      17:00
    • Heldag

      Cafe Strömvallen P2007-Orange

    • 09:30

      Cafépass P2004-Vit


      16:00
    • 09:45

      Jarlabergs IF 1 (borta) F2006


      11:45
    • 10:00

      Bollstanäs SK 23 (hemma) P2006


      11:00
    • 10:00

      Skå IK & Bygdegård Gul (borta) P2010-Orange


      12:00
    • 11:00

      FC Järfälla (borta) P2009-1


      12:00
    • 11:00

      Norrtulls SK Blå (borta) P2007


      12:00
    • 11:30

      Täby FK 3 (hemma) F2004


      13:30
    • 12:00

      Lidingö FK 4 Blå (hemma) F2007


      13:00
    • 12:30

      Enebybergs IF 1 (borta) P2005-Blå


      14:30
    • 13:00

      Djurgårdens IF FF 1 (hemma) P2004-Svart


      15:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 3 (borta) F2010


      14:00
    • 13:30

      AIK FF (borta) Herrjuniorer


      15:30
    • 14:00

      Sollentuna FK 6 (hemma) F2008


      16:00
    • 14:30

      AIK FF 4 (hemma) P2004-Vit


      16:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK 12 vit (hemma) P2008


      16:00
    • 15:00

      Danderyds SK 3 (borta) P2007-Orange


      16:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna 28 (borta) P2010-Blå


      17:00
    • 16:00

      Enebybergs IF 1 (hemma) Herrjuniorer


      18:00
    • 16:00

      Spånga IS FK 8 (hemma) P2008


      18:00
    • 17:00

      Enebybergs IF 1 (borta) P2008


      18:00
    • 17:00

      Ursvik IK Svart 1 (hemma) P2008


      18:00
    • 18:00

      Vasalunds IF 1 (hemma) P2006-Svart


      20:00
    • 19:00

      Iberoamericana IF (hemma) Veteran


      21:00
  • 11Mån
    v.24
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • Heldag

      Rimbo Cup P2009-3

    • Heldag

      Roslagscupen 2018 F2007

    • 12:00

      Cup Sölvesborg U16


      00:00
    • 13:30

      Falu sommarcup 2018 F2004


      00:00
    • 16:45

      Träning P2008


      18:15
    • 17:00

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P2011


      18:00
    • 17:30

      Träning P2006-Svart


      19:00
    • 18:00

      Västerås BK 30 svart (borta) F2007


      19:00
    • 18:55

      Hille IF (hemma) F2004


      19:55
    • 19:10

      IK Waria: 07/08 (hemma) F2007


      20:10
    • 20:00

      Husby FF (borta) Herr


      22:00
  • 16Lör
    • Heldag

      Rimbo Cup P2009-3

    • Heldag

      Roslagscupen 2018 F2007

    • Heldag

      Cup Sölvesborg U16

    • Heldag

      Falu sommarcup 2018 F2004

    • 09:00

      INSTÄLLD - Kamratcupen P2008


      00:00
    • 09:00

      Bollstanäs SK (hemma) F2004


      10:00
    • 09:20

      Täby Centrum (hemma) P2012


      10:00
    • 10:00

      Råsunda IS (hemma) P2012


      11:00
    • 10:00

      Tullinge fotboll Grön (hemma) F2007


      11:00
    • 10:05

      Tullinge fotboll Vit (borta) F2007


      11:00
    • 11:30

      Djurgårdens IF FF 2 (hemma) P2004-Vit


      13:00
    • 12:00

      Hässelby SK FF Röd (borta) F2007


      13:00
    • 12:30

      Träningsmatch P2008


      13:20
    • 12:40

      Hammarby IF (hemma) P2012


      13:20
    • 12:45

      Sollentuna FK 4 (borta) P2004-Vit


      15:30
    • 13:00

      Kista SC KFUM BLÅ (hemma) P2005-Röd


      14:15
    • 13:20

      Täby Skarpnäck (hemma) P2012


      14:00
    • 13:20

      Rönninge Salem (borta) F2004


      14:20
    • 14:00

      Älvkarleby IK (hemma) F2007


      15:00
    • 14:00

      Gefle IF FF (hemma) Dam


      16:00
    • 14:00

      Enebybergs IF 1 (hemma) Damjuniorer


      16:00
    • 14:30

      AIK FF 9 (hemma) P2005-Blå


      16:30
    • 16:00

      Boo FF (borta) P2006-Svart


      17:00
    • 16:30

      Films SK - IFK D/Ö (borta) F2007


      17:30
    • 18:45

      IF Brommapojkarna F05 (hemma) F2004


      19:55
  • 17Sön
    • Heldag

      Roslagscupen 2018 F2007

    • 00:00

      Cup Sölvesborg U16


      21:00
    • 00:00

      Falu sommarcup 2018 F2004


      19:00
    • 00:00

      INSTÄLLD - Kamratcupen P2008


      16:00
    • 08:00

      IFK Lidingö FK 07:9 Blå (hemma) F2007


      09:00
    • 08:00

      IK Frej Täby Fotboll Gul (borta) F2007


      09:00
    • 10:00

      Egen "minicup" F2008


      14:00
    • 10:00

      Kallhälls FF F-08 (hemma) F2008


      10:30
    • 10:05

      Bollstanäs SK (hemma) F2004


      11:00
    • 10:30

      Vendelsö IK Blå (borta) F2007


      11:30
    • 10:35

      Ramnäs IF F-08 (hemma) F2008


      11:05
    • 11:25

      Kallhälls FF F-08 (borta) F2008


      11:55
    • 12:00

      Ramnäs IF F-08 (borta) F2008


      12:30
    • 12:00

      Enskede IK Svart (hemma) P2004-Svart


      14:00
    • 12:50

      BeleBarkarby Svart (hemma) F2008


      13:20
    • 13:00

      IFK Österåker FK 1 (borta) P2005-Blå


      15:00
    • 14:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK B (borta) Dam Reserv


      16:00
    • 14:00

      Enskede IK 1 (borta) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:30

      IFK Viksjö 3 (borta) P2005-Röd


      15:45
    • 16:00

      IFK Österåker FK 1 (borta) F2005


      17:15
    • 17:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) P2006-Svart


      19:00
  • 18Mån
    v.25
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning P2008


      18:00
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning F2011


      18:00
    • 18:00

      Träning P2008


      19:00
    • 18:00

      Träning F2004


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK B (borta) Dam


      20:00
    • 18:00

      Träning P2005-Blå


      19:30
    • 18:10

      Träning P2004-Vit


      19:30
    • 18:15

      Träning P2005-Röd


      19:30
    • 19:00

      Träning U16


      21:00
    • 19:00

      Träning P2008


      20:00
    • 19:15

      Träning P2004-Svart


      21:00
    • 19:30

      Kista SC (borta) Herr


      21:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Hammarby IF FF (borta) Herrjuniorer


      21:30
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • Heldag

      Intresseanmälan P2004-Svart

    • Heldag

      Örebrocupen P2004-Svart

    • Heldag

      ÖrebroCupen P2005-Röd

    • Heldag

      Aroscupen P2007

    • Heldag

      Habo Honda Cup F2005

    • 07:00

      Aroscupen 2018 F2006


      00:00
    • 08:00

      Aros Cup 29juni-1Juli F2008


      00:00
    • 08:00

      Aroscupen P2007-Vit


      00:00
    • 08:00

      Örebrocupen P2006-Svart


      00:00
    • 08:50

      Nykvarns SK (borta) F2006


      09:50
    • 08:50

      Norrby IK (hemma) F2008


      10:00
    • 09:00

      Piteå Summergames P2005-Blå


      00:00
    • 10:00

      Örebro Syrianska IF Ungdom 04 (hemma) P2004-Svart


      11:00
    • 12:00

      Aroscupen P2009-3


      00:00
    • 13:00

      IFK Viksjö (borta) F2008


      14:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna (hemma) F2006


      14:00
    • 16:00

      Västerhaninge IF 04 (borta) P2004-Svart


      17:00
    • 16:45

      Träning U16


      18:15
    • 17:00

      Träningsmatch lag vit P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning F2005


      18:15
    • 17:00

      Träning P2008


      18:00
    • 17:10

      FC Kuusysi Finland (borta) F2006


      18:10
    • 18:00

      Habo Cup - Middag A6 Köpcentrum F2005


      19:00
    • 18:00

      Skiljebo SK (hemma) F2008


      19:00
  • 30Lör