Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Assyriska FF

Följ

Assyriska FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Assyriska FF
Välj lag

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 18:00

      Träning P06 Röd


      19:30
    • 18:00

      Träning P05 Vit


      19:30
    • 18:30

      IFK Nyköping P 04 (borta) P03


      20:30
    • 20:00

      Syrianska Eskilstuna IF P-03 (hemma) P03


      22:00
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 18:00

      Södertälje FK P05 (hemma) P05 Vit


      20:00
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 13:00

      Åkers IF P 04-05 (hemma) P05 Vit


      15:00
    • 15:00

      IFK Eskilstuna P 04 (hemma) P03


      17:00
  • 6Sön
    • 12:00

      Huddinge IF (borta) P03


      14:00
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
    • 16:45

      Träning P03


      18:15
    • 20:00

      Syrianska FC P15 Röd (hemma) P03


      22:00
  • 9Ons
    • 18:15

      Träning P03


      19:45
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:45

      Träning P03


      18:15
    • 18:00

      Träning P05 Vit


      19:30
  • 12Lör
    • 11:00

      BK Sport U17 (borta) P03


      13:00
    • 14:00

      Katrineholms SK FK P 04/Röd 2 (hemma) P05 Vit


      16:00
  • 13Sön
  • 14Mån
    v.42
    • 18:00

      Träning P05 Vit


      19:30
    • 18:15

      Träning P03


      19:45
  • 15Tis
    • 16:45

      Träning P03


      18:15
    • 20:45

      Sverige-Spanien P03


      23:00
  • 16Ons
    • 18:15

      Träning P03


      19:45
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:45

      Träning P03


      18:15
    • 18:00

      Träning P05 Vit


      19:30
  • 19Lör
    • 13:25

      Träning P06 Röd


      15:00
    • 14:00

      IFK Eskilstuna P05 (hemma) P05 Vit


      16:00
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.43
    • 18:15

      Träning P03


      19:45
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 18:15

      Träning P03


      19:45
  • 24Tor
    • 18:00

      Träning P05 Vit


      19:30
      Geneta Fältet i Södertälje
    • 18:00

      Träning P06 Röd


      19:30
  • 25Fre
    • 16:45

      Träning P03


      18:15
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 13:00

      BK Sport U17 (hemma) P03


      15:00
  • 28Mån
    v.44
    • 18:15

      Träning P03


      19:45
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 18:15

      Träning P03


      19:45
  • 31Tor