Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Trelleborgs IF J18/J20

Följ

J18/J20

Följ oss för uppdateringar
Följ

Truppen mot HHC 29/9 J18

26 sep 2019 2 kommentarer 599 visningar
2 kommentarer
  • 28 sep 2019 Annemi Svärd

    Hej föräldrar o killar! Jag är på södan i morgon mellan 12.30-13.30 om ni behöver hämta er utrustning! Annemi

    Rapportera

    Rapportera

  • 29 sep 2019 Annemi Svärd

    Hej alla killar o föräldrar!

    Här kommer lite tråkigt från mig.

    Jag tror att de flesta vet att jag gör allt för våra killar, alla dagar! Jag tycker att det är fantastiskt kul att få va delaktig i laget som materialare, och hoppas att killarna känner detsamma gällande mig o min insats. Tycker det är fantastiska killar!
    Det tråkiga är att jag blir så ledsen över bristen av respekt när jag flertalet gånger bett killarna , att hänga upp tröjor, lägga grejer på sin plats och plocka upp sin egen skit efter sig.
    Jag tycker inte att det är rätt att jag ska vara sist därifrån varje träning och varje match bara för att kolla att omlädningsrummen ser ok ut, så vi inte får dåligt rykte gällande vårat lag.
    Prata gärna med era killar ang detta, för annars så kan jag erbjuda min materialarplats för jag blir bara ledsen över detta.

    Ha en trevlig söndag kväll!

    Ses i morgon!

    Annemi

    Rapportera

    Rapportera

Du måste logga in för att kommentera

Logga in