Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Trelleborgs IF U18 / U20
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Trelleborgs IF U18 / U20.
U18 / U20
Följ oss för uppdateringar
Ni som är uttagna till denna cup avgör själv om Ni åker upp dagen före eller samma dag. Räkna med en tidig morgon i Mörrum. Spelschemat har inte kommit ännu men historiskt så har vi spelat väldigt tidigt.
Övernattning sker på Scandic i Karlshamn, uppge: ishockey cup i mörrum så får Ni specialpris. Det är viktigt att alla tar med sig sin utrustning själva.
Tänk på att det är många matcher denna dag så att Ni tar med rejält med ombyte. Glöm inte fysskor (ute o inne) samt träningsoverall.
OBS - Viktigt !!
Mobil telefon / PSP / IPAD eller dyl. får under inga omständigheter medtagas !!!! Endast musikspelare får medtagas (då accepteras inte telefon som spelare).
Under cupen får absolut INGET godis, chips eller läsk medtagas/köpas eller ätas, det hoppas jag att alla vet.
Ta med max 150 kr som fickpengar.
/Anders
| Träning | 17 sep, 19:50 |
| Träning | 19 sep, 08:45 |
| Olofströms IK (borta) | 26 sep, 14:00 |
| Värnamo GIK (hemma) | 3 okt, 14:00 |
| Lund Giants HC (hemma) | 4 okt, 17:00 |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera