Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vara SK A1

Följ

A1

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Herrar, Västergötland
Tabell
Lag M V O F P
1 Kinna IF A 9 6 0 3 18
2 IFK Skövde FK A 7 6 0 1 18
3 Lidköpings FK A 9 5 2 2 17
4 Bergdalens IK A 7 5 1 1 16
5 Gerdskens BK 7 5 1 1 16
6 Trollhättans FK 8 5 0 3 15
7 Trollhättans BoIS 4 4 0 0 12
8 Trollhättans IF 8 4 0 4 12
9 Vänersborgs FK A 5 4 0 1 12
10 Dalstorps IF A 7 4 0 3 12
11 Mariestads BK 7 3 3 1 12
12 Arentorp/Helås FK 7 4 0 3 12
13 Gånghester/Målsryd 4 4 0 0 12
14 Åsaka SK 4 4 0 0 12
15 Sätila SK 5 4 0 1 12
16 Rävlanda AIS 6 4 0 2 12
17 Skara FC A 8 3 2 3 11
18 IFK Mariestad A 6 3 2 1 11
19 Jula BK 6 3 2 1 11
20 Tidans IF 4 3 1 0 10
21 Skepplanda BTK A 4 3 1 0 10
22 Mariedals IK 5 3 1 1 10
23 Vänersborgs IF 6 3 1 2 10
24 Vara SK 6 3 1 2 10
25 Dalsjöfors GoIF 7 3 1 3 10
26 Tranemo IF 5 3 0 2 9
27 Gullspångs IF 4 3 0 1 9
28 Länghems IF 3 3 0 0 9
29 Björsäters IF 5 3 0 2 9
30 Limmareds IF 5 3 0 2 9
31 Halvorstorps IS 4 3 0 1 9
32 Råda BK 7 2 3 2 9
33 Skene IF A 5 3 0 2 9
34 Wargöns IK 4 3 0 1 9
35 Göta BK 3 3 0 0 9
36 Syrianska FK Lidköping 5 3 0 2 9
37 Sjötofta IF 5 3 0 2 9
38 Främmestads IK 4 3 0 1 9
39 Holmalunds IF 6 3 0 3 9
40 Lidköpings FK U19 5 3 0 2 9
41 Våmbs IF 5 2 2 1 8
42 Fritsla IF 5 2 2 1 8
43 IFK Värsås 5 2 2 1 8
44 Tibro AIK FK 4 2 2 0 8
45 IK Gauthiod A 5 2 2 1 8
46 Levene-Skogslunds IF 7 2 2 3 8
47 Vårgårda IK A 9 2 2 5 8
48 IFK Örby 3 2 1 0 7
49 Vretens BK 3 2 1 0 7
50 IFK Skövde FK U19 4 2 1 1 7
51 Stora Mellby SK 3 2 1 0 7
52 Herrljunga SK FK 3 2 1 0 7
53 Falköpings FK 5 2 1 2 7
54 BK Spark 4 2 1 1 7
55 Brämhults IK 4 2 1 1 7
56 Fagersanna IF 4 2 1 1 7
57 Hestrafors IF A 4 2 1 1 7
58 IK Frisco U 3 2 1 0 7
59 Vinninga AIF 3 2 1 0 7
60 Ardala GoIF 4 2 1 1 7
61 Skultorps IF 5 2 1 2 7
62 Emtunga/Tråvad/Larv 3 2 1 0 7
63 Åsaka SK U 4 2 1 1 7
64 Alingsås IF FF A 5 2 1 2 7
65 Ekedalens SK 5 2 1 2 7
66 Hössna/Timmele 2 2 0 0 6
67 Dardania IF 2 2 0 0 6
68 Fröjereds IF 4 2 0 2 6
69 Edet FK 3 2 0 1 6
70 Lundsbrunns IF 3 2 0 1 6
71 Trollhättan Syrianska FK 5 1 3 1 6
72 Ulricehamns IFK 4 2 0 2 6
73 Tidaholms GoIF A 4 2 0 2 6
74 Hol/Säven 3 2 0 1 6
75 Östadkulle SK 4 2 0 2 6
76 Högvads BK 5 2 0 3 6
77 Torestorp-Älekulla FF 4 2 0 2 6
78 Kinne-Vedums IF 4 2 0 2 6
79 Rydboholms SK 5 2 0 3 6
80 Töreboda IK 7 2 0 5 6
81 Borgunda IK 3 1 2 0 5
82 Jung/Kvänum 10 IF 4 1 2 1 5
83 Ulvåkers IF 4 1 2 1 5
84 Götene IF A 5 1 2 2 5
85 Floby-Grolanda IF A 4 1 2 1 5
86 Axvalls IF 3 1 1 1 4
87 Skene IF U19 2 1 1 0 4
88 Åsarp-Trädet FK 2 1 1 0 4
89 Trässbergs BK 4 1 1 2 4
90 Skövde AIK U19 4 1 1 2 4
91 IFK Trollhättan 5 1 1 3 4
92 Sils IF 5 1 1 3 4
93 Alingsås City FF 3 1 1 1 4
94 Moholms SK 4 1 1 2 4
95 Hova/Weimer Lyrestad 3 1 1 1 4
96 Somaliska FK Trollhättan 4 1 1 2 4
97 IFK Falköping FF 5 1 1 3 4
98 Sjuntorps IF 4 1 1 2 4
99 Skoftebyns IF 4 1 1 2 4
100 IFK Tidaholm A 8 1 1 6 4
101 Valtorps IF U 1 1 0 0 3
102 Rackeby IK 2 1 0 1 3
103 Härryda IF Senior A 1 1 0 0 3
104 Halvorstorps IS P19 2 1 0 1 3
105 Sparsörs AIK 2 1 0 1 3
106 Kinnarp-Slutarps IF 1 1 0 0 3
107 Nässjö FF 1 1 0 0 3
108 Palmyra IK 2 1 0 1 3
109 Rångedala IK 2 1 0 1 3
110 Partille IF FK 1 1 0 0 3
111 Gånghesters SK/Målsryds IF U 1 1 0 0 3
112 FC Wallalos 1 1 0 0 3
113 Gerdskens BK U19 1 1 0 0 3
114 Herrestads AIF 1 1 0 0 3
115 Sandareds IF 3 1 0 2 3
116 Borås AIK 2 1 0 1 3
117 IFK Mariestad J 1 1 0 0 3
118 Månstads IF 2 1 0 1 3
119 Sollebrunns AIK 2 1 0 1 3
120 BK Spark U 2 1 0 1 3
121 Hemsjö IF 1 1 0 0 3
122 IK Frisco 2 1 0 1 3
123 Adolfsbergs IK 1 1 0 0 3
124 Torp GoIF 1 1 0 0 3
125 Hössna/Timmele U 1 1 0 0 3
126 Elmer-Fåglum FK 1 1 0 0 3
127 Laxå IF 1 1 0 0 3
128 Södra Härene IF 4 1 0 3 3
129 Ekedalens SK U 1 1 0 0 3
130 Kronängs IF 2 1 0 1 3
131 Sandhults SK 1 1 0 0 3
132 Norrmalms IK 1 1 0 0 3
133 Tölö IF A 1 1 0 0 3
134 Derome-Åskloster FF 1 1 0 0 3
135 IFK Hjo 2 1 0 1 3
136 IFK Kristinehamn A 1 1 0 0 3
137 Vänersborgs FK U19 1 1 0 0 3
138 IF Örnen 1 1 0 0 3
139 Adolfsbergs IK U 1 1 0 0 3
140 IK Kongahälla A 1 1 0 0 3
141 Källby IF 2 1 0 1 3
142 IFK Tidaholm U 1 1 0 0 3
143 Munkedals IF 1 1 0 0 3
144 Ulvåkers IF U 1 1 0 0 3
145 Edets FK U 1 1 0 0 3
146 Lidköpings FK U 1 1 0 0 3
147 Edsvära-Norra Vånga FF 3 1 0 2 3
148 IF Tymer 3 1 0 2 3
149 Tvärred-Vegby FC U 2 1 0 1 3
150 Fristads GoIF 2 1 0 1 3
151 Örslösa-Söne IK 3 0 3 0 3
152 Tomtens IF U 2 1 0 1 3
153 Kållandsö GoIF 2 1 0 1 3
154 Gårda BK 2 1 0 1 3
155 Bollebygds SK 3 1 0 2 3
156 Strömtorps IK 2 1 0 1 3
157 FC Corner 3 1 0 2 3
158 Trollhättans FF 3 1 0 2 3
159 Annelunds IF 2 1 0 1 3
160 Hässleholmen BK 3 1 0 2 3
161 Södra Vings IF 2 1 0 1 3
162 Ubbhult/Hällingsjö 3 1 0 2 3
163 Tvärred-Vegby FC 4 1 0 3 3
164 Valtorps IF 3 1 0 2 3
165 Floby-Grolanda IF U1 3 1 0 2 3
166 Hedareds BK 6 1 0 5 3
167 Mellby IK 3 1 0 2 3
168 BK Trix 3 1 0 2 3
169 Borås GIF 3 1 0 2 3
170 Tidavads IF 4 1 0 3 3
171 Sandhems IF 2 0 2 0 2
172 Värings GoIF A 3 0 2 1 2
173 Byttorps IF 6 0 2 4 2
174 Romelanda UF 1 0 1 0 1
175 Västra Frölunda IF A 1 0 1 0 1
176 Skövde AIK U21 1 0 1 0 1
177 Degerfors IF U21 1 0 1 0 1
178 Sjuntorps IF U 1 0 1 0 1
179 Åtorps IF 1 0 1 0 1
180 SK Mjörn 1 0 1 0 1
181 FC Skövde 1 0 1 0 1
182 KB Karlskoga FF 1 0 1 0 1
183 Falköpings FK U 1 0 1 0 1
184 Lödöse Nygård IK 1 0 1 0 1
185 Ulvåkers IF C 2 0 1 1 1
186 Björketorps IF 2 0 1 1 1
187 Vartofta SK 2 0 1 1 1
188 Hällekis/Trolmen 2 0 1 1 1
189 Äspereds IF 2 0 1 1 1
190 Elmer-Fåglum FK U 2 0 1 1 1
191 Upphärads IS 4 0 1 3 1
192 Vedums AIS 2 0 1 1 1
193 Tomtens IF 3 0 1 2 1
194 Stenstorps IF 4 0 1 3 1
195 Töllsjö IF 3 0 1 2 1
196 Korsberga IF 4 0 1 3 1
197 Grolanda/Floby U 0 0 0 0 0
198 Grolanda/Floby 0 0 0 0 0
199 IFK Hindås A-lag 0 0 0 0 0
200 Åsarp-Trädet FK U 0 0 0 0 0
201 Mariestads BK U 0 0 0 0 0
202 Jula BK U 0 0 0 0 0
203 Lerums IS A 0 0 0 0 0
204 Riyyo Atletic FC 0 0 0 0 0
205 IK Gauthiod U 0 0 0 0 0
206 Nossebro IF 0 0 0 0 0
207 IK Tord 0 0 0 0 0
208 FBK Karlstad 0 0 0 0 0
209 Degerfors IF U19 0 0 0 0 0
210 Trollhättans IF U 0 0 0 0 0
211 Färgelanda IF 0 0 0 0 0
212 Norrstrands IF U 0 0 0 0 0
213 Skövde AIK U19 0 0 0 0 0
214 Dannike IK 0 0 0 0 0
215 Ljungsarps IF 0 0 0 0 0
216 Hällesåker IF 0 0 0 0 0
217 Svenshögens SK 0 0 0 0 0
218 FC Trollhättan A 0 0 0 0 0
219 Hyssna/Kinnahult 0 0 0 0 0
220 Åsebro IF 0 0 0 0 0
221 Halvorstorps IS P19 0 0 0 0 0
222 IFK Hindås 0 0 0 0 0
223 Norrby IF 0 0 0 0 0
224 IK Oddevold A-lag 0 0 0 0 0
225 IK Frisco U 0 0 0 0 0
226 Saleby IF A-Lag 0 0 0 0 0
227 Mölltorp-Breviks AIF 0 0 0 0 0
228 Trässbergs BK U 0 0 0 0 0
229 Älvsborgs FF 0 0 0 0 0
230 Bottnaryds IF 0 0 0 0 0
231 Norra Härene BK U 0 0 0 0 0
232 Rackeby IK U 0 0 0 0 0
233 Axvalls IF U 0 0 0 0 0
234 Viskafors IF 0 0 0 0 0
235 Varnhems IF 0 0 0 0 0
236 Mullsjö IF 0 0 0 0 0
237 Våmbs IF , Pojkar Div 2 Västergötland 2024 0 0 0 0 0
238 Södra Vings IF U 0 0 0 0 0
239 Månsarps IF 0 0 0 0 0
240 IFK Värsås U2 0 0 0 0 0
241 Floda BoIF A 1 0 0 1 0
242 Hedareds BK U 1 0 0 1 0
243 FC Kabel Åttio 1 0 0 1 0
244 KF Velebit 1 0 0 1 0
245 Villastadens IF 1 0 0 1 0
246 Pushers BK/Masthuggets BK 1 0 0 1 0
247 IF Viken 1 0 0 1 0
248 Norrby IF P19 1 0 0 1 0
249 Skärhamns IK 1 0 0 1 0
250 Skövde AIK U17 2 0 0 2 0
251 Mölnlycke IF 1 0 0 1 0
252 Husqvarna FF 1 0 0 1 0
253 Habo IF 1 0 0 1 0
254 BK Ljungsbro 1 0 0 1 0
255 Norra Härene BK 1 0 0 1 0
256 Ulricehamns IFK J 1 0 0 1 0
257 IFK Mariestad U 2 0 0 2 0
258 BK Viljan 1 0 0 1 0
259 Vallens IF Herr A 1 0 0 1 0
260 Borås GIF U 1 0 0 1 0
261 Brålanda IF 1 0 0 1 0
262 Frändefors IF 1 0 0 1 0
263 Lerums IS A 1 0 0 1 0
264 Marbäcks IF 2 0 0 2 0
265 Vinbergs IF 1 0 0 1 0
266 IK Oddevold U-lag 1 0 0 1 0
267 Rosseröd IK U 1 0 0 1 0
268 Ytterby IS Herr 1 0 0 1 0
269 Gällstads FK 2 0 0 2 0
270 Öxabäcks IF 2 0 0 2 0
271 Södra Härene IF U 2 0 0 2 0
272 Burseryds IF A 1 0 0 1 0
273 Grimsås IF 1 0 0 1 0
274 Kinne-Vedums IF U 1 0 0 1 0
275 Åsa IF 1 0 0 1 0
276 Tuns IK 4 0 0 4 0
277 Kulltorps GoIF 1 0 0 1 0
278 Torsö BIF 4 0 0 4 0
279 Hajoms IF 2 0 0 2 0
280 Saleby/Järpås 2 0 0 2 0
281 Hyssna/Kinnahult 3 0 0 3 0
282 Bosna FC 3 0 0 3 0
283 Norra Fågelås IF 3 0 0 3 0
284 Gislaveds IS A 3 0 0 3 0
285 Långareds BoIS 3 0 0 3 0
286 Folkabo IK 4 0 0 4 0

Match

Vara SK

3 - 2
Bendersvallen konstgräs
28 mars 2024
19:00

Holmalunds IF

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Adam Stensson 1 0 0 0 0 0
Alexander Larsson 1 0 0 0 0 0
Alfred Tengroth 1 0 0 0 0 0
Carl Wallentinsson 1 0 0 0 0 0
Emil Andersson 1 0 0 0 0 0
Gustav Ejdestig 1 0 0 0 0 0
Hugo Andersson 1 0 0 0 0 0
Jonas Aronsson 1 0 0 0 0 0
Kristoffer Dahlberg 1 0 0 0 0 0
Leo Persson 1 0 0 0 0 0
Leon Augustsson 1 0 0 0 0 0
Ludvig Johansson 1 0 0 0 0 0
Oliver Strömfeldt 1 0 0 0 0 0
Olle Burman 1 0 0 0 0 0
Philip Johansson 1 0 0 0 0 0
Tom Persson 1 0 0 0 0 0
Wilhelm Johansson 1 0 0 0 0 0
Vilmer Berggren 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Rasmus Olsson 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng