Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valinge IF

Följ

Valinge IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Valinge IF
Välj lag

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 11:00

      Träningsmatch F-10


      12:30
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      IFK Fjärås Röd (hemma) F-10


      19:30
    • 18:30

      Falkenbergs FF gul (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      Crosstrainingspass Valinge IF


      19:30
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 10:30

      Veddige BK (hemma) P-07/08


      12:30
    • 11:00

      Kungsbacka IF Vit (hemma) P-10


      13:00
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Boule Valinge IF


      20:00
    • 18:30

      Crossträningspass Valinge IF


      19:30
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Crosstrainingspass Valinge IF


      19:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 13:00

      Träslövsläge IF Vit (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      Dam Match VDDFF-IF Centern Valinge IF


      16:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Lilla Träslövs FF Blå (borta) P-07/08


      12:00
    • 10:15

      Träning P-11


      12:30
    • 11:00

      Värö United (borta) F-10


      12:30
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Boule Valinge IF


      20:00
    • 18:30

      Crossträningspass Valinge IF


      19:30
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Skrea gul (hemma) P-09


      20:30
    • 18:30

      Crosstrainingspass Valinge IF


      19:30
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Tölö IF (hemma) F-10


      11:30
    • 10:30

      Fjärilsrundan P-09


      13:00
  • 23Sön
    • 11:30

      Lilla Träslövs FF (borta) P-10


      13:30
    • 13:00

      Trönninge BK (hemma) P-12


      15:00
    • 14:00

      SRG Himledalen (borta) P-07/08


      16:00
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Boule Valinge IF


      20:00
    • 18:30

      Crossträningspass Valinge IF


      19:30
    • 19:15

      Barn och ungdomsmöte Valinge IF


      20:30
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Crosstrainingspass Valinge IF


      19:30
    • 18:30

      Trönninge BK Grön (hemma) P-07/08


      20:30
    • 18:30

      Varbergs BoIS FC Svart (hemma) P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:00

      Sammandrag P-11


      11:30
    • 10:00

      Motståndare (hemma) P-13


      11:00
  • 30Sön
  • 31Mån
    v.36