Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vinbergs IF Herrar

Följ

Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher med AD Göteborg Herr
Tabell
Lag M V O F P
1 Lindome GIF (D2H) 6 5 0 1 15
2 Ytterby IS (D4H) 5 5 0 0 15
3 Lunden Överås BK (D3H) 8 4 2 2 14
4 Jonsereds IF (D2H) 6 4 1 1 13
5 Fässbergs IF (D4H) 4 4 0 0 12
6 KF Velebit (D3H) 5 4 0 1 12
7 Assyriska BK (D3H) 6 4 0 2 12
8 Älvängens IK (D4H) 5 3 1 1 10
9 Angered BK (D4H) 7 3 1 3 10
10 IK Zenith (D3H) 5 3 1 1 10
11 IK Kongahälla (D2H) 3 3 0 0 9
12 Göteborgs FF (D4H) 5 3 0 2 9
13 Sävedalens IF (D2H) 3 3 0 0 9
14 Stenkullen GoIK (D5H) 5 3 0 2 9
15 Ahlafors IF (D2H) 5 2 1 2 7
16 Kode IF (D5H) 4 2 1 1 7
17 IF Väster (D3H) 6 2 1 3 7
18 Hovås Billdal IF (D4H) 2 2 0 0 6
19 Kållered SK (D4H) 4 2 0 2 6
20 Västkurd BK (D4H) 2 2 0 0 6
21 Landvetter IS (D2H) 3 2 0 1 6
22 Näsets SK (D4H) 4 2 0 2 6
23 Götaholms BK (D4H) 2 1 1 0 4
24 Västra Frölunda IF (D2H) 4 1 1 2 4
25 Qviding FIF (D2H) 4 1 1 2 4
26 Sandarna BK (D4H) 4 1 1 2 4
27 Hisingsbacka FC (D4H) 6 1 1 4 4
28 Qviding FIF (P19) 1 1 0 0 3
29 Örgryte IS Fotboll 1 1 0 0 3
30 Älvsborg FF (D4H) 3 1 0 2 3
31 Pushers BK (D5H) 1 1 0 0 3
32 Herrestads AIF (D2H) 1 1 0 0 3
33 Skene IF (D3H) 1 1 0 0 3
34 Varbergs BoIS FC (P19) 1 1 0 0 3
35 IFK Göteborg (LigaElit) 1 1 0 0 3
36 Partille IF FK (D4H) 1 1 0 0 3
37 Torslanda IK (D1H) 1 1 0 0 3
38 Skepplanda BTK (D3H) 2 1 0 1 3
39 Hestrafors IF (D3H) 3 1 0 2 3
40 Öckerö IF (D2H) 3 1 0 2 3
41 SKIF Semberija (D4H) 2 1 0 1 3
42 Mölnlycke IF (D3H) 5 1 0 4 3
43 Åsa IF (D3H) 1 0 1 0 1
44 Mossens BK (D5H) 1 0 1 0 1
45 Azalea BK (D5H) 1 0 1 0 1
46 Oranje FK (D5H) 1 0 1 0 1
47 IF Warta (D6H) 1 0 1 0 1
48 Onsala BK (D1H) 1 0 1 0 1
49 Guldhedens IK (D5H) 1 0 1 0 1
50 Eriksbergs IF (D5H) 1 0 1 0 1
51 Lerums IS (D4H) 2 0 1 1 1
52 Gårda BK (D4H) 3 0 1 2 1
53 Finlandia Pallo AIF (D5H) 2 0 1 1 1
54 Utbynäs SK (D4H) 4 0 1 3 1
55 Lerkils IF (D4H) 0 0 0 0 0
56 Kärra KIF (D5H) 0 0 0 0 0
57 IFK Göteborg (P19) 0 0 0 0 0
58 Bergdalens IK (D2H) 0 0 0 0 0
59 Fröjdens FK (D6H) 0 0 0 0 0
60 Styrsö BK (D5H) 0 0 0 0 0
61 Ljungskile SK (LigaElit) 0 0 0 0 0
62 Angered BK (Reserv Elit) 0 0 0 0 0
63 Utbynäs SK (Reservklass 2) 0 0 0 0 0
64 Gothenburg West FC (D4H) 0 0 0 0 0
65 Glumslövs FF (D4H) 0 0 0 0 0
66 IFK Fjärås (D4H) 0 0 0 0 0
67 Kungsladugårds BK (D5H) 0 0 0 0 0
68 Stala IF (D7H) 1 0 0 1 0
69 Romelanda UF (D4H) 1 0 0 1 0
70 Brålanda IF (D4H) 1 0 0 1 0
71 BK Häcken (P19) 1 0 0 1 0
72 Skärhamns IK (D4H) 1 0 0 1 0
73 Kungsbacka City FC (D4H) 1 0 0 1 0
74 Henån-Gilleby IF (D4H) 1 0 0 1 0
75 Rävlanda AIS (D5H) 1 0 0 1 0
76 Lekstorps IF (D6H) 1 0 0 1 0
77 IFK Kumla (D2H) 1 0 0 1 0
78 Kungsbacka IF (D4H) 1 0 0 1 0
79 IFK Björkö (D5H) 1 0 0 1 0
80 Ljungskile SK (Ettan) 1 0 0 1 0
81 Tölö IF (D3H) 1 0 0 1 0
82 Gerdskens BK (D4H) 1 0 0 1 0
83 Hönö IS (D5H) 1 0 0 1 0
84 Vinbergs IF (D3H) 1 0 0 1 0
85 Nol IK (D6H) 1 0 0 1 0
86 Stenungsunds IF (D2H) 2 0 0 2 0
87 Alingsås IF FF (D3H) 1 0 0 1 0
88 Vänersborgs IF (D2H) 1 0 0 1 0
89 Bergsjö IF (D5H) 1 0 0 1 0
90 Kareby IS (D5H) 4 0 0 4 0
91 Svelvik IF (D4H) 1 0 0 1 0
92 Vänersborgs FK (D2H) 2 0 0 2 0
93 Floda BoIF (D5H) 1 0 0 1 0

Match

Assyriska BK (D3H)

5 - 2
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
30 mars 2024
15:00

Vinbergs IF (D3H)

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Albert Aliu 1 0 0 0 0 0
André Rydermark 1 0 0 0 0 0
Arjan Osmani 1 0 0 0 0 0
Filip Lennartsson 1 0 0 0 0 0
Hamodi Wasmy 1 0 0 0 0 0
Ivar Andersson 1 0 0 0 0 0
Joel Kelloniemi 1 0 0 0 0 0
Johan Lassagård 1 0 0 0 0 0
Karo Saeed 1 0 0 0 0 0
Lukas Svensson 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng