Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vaxholms IBF

Följ

Vaxholms IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Vaxholms IBF
Välj lag

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:45

      Träning P-15


      17:55
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:45

      Träning F-11/12


      19:00
    • 18:40

      Träning P-07


      20:30
    • 18:50

      Träning P-09


      20:30
    • 20:45

      Träning Herr A


      22:00
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 08:30

      SCHYSSTA CUPEN P-15


      13:30
    • 11:00

      Hässelby SK IBK (borta) F-14/15


      13:00
    • 12:40

      Träning P-12


      14:20
    • 14:15

      Järfälla Bele IBK (D) (borta) P-14


      16:15
    • 15:00

      Sundbybergs IK (hemma) A-lag Damer


      17:00
    • 15:30

      FBC Sollentuna (B) (borta) P-11


      17:30
    • 16:00

      Väsby AIK (borta) F-09/10


      18:00
    • 16:30

      Täby FC (A) (borta) P-07


      18:30
    • 16:45

      FBC Sollentuna (A) (hemma) F-13


      18:45
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning FP-17


      10:00
    • 10:00

      Vallentuna IBK (borta) F-11/12


      11:00
    • 10:00

      Träning FP-16


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13


      11:45
    • 12:00

      FBC Sollentuna (A) (hemma) P-12


      14:00
    • 13:30

      Roslags-Kulla IF (A) (hemma) Herr A


      15:30
    • 15:00

      Vallentuna IBK (A) (hemma) P-09


      16:15
    • 16:15

      Danderyd FC (hemma) F-09/10


      18:15
    • 17:30

      FBC Sollentuna (B) (hemma) P-10


      18:30
    • 18:15

      Danderyd FC (B) (borta) P-13


      19:15
    • 18:45

      Hässelby SK IBK (A) (hemma) P-11


      20:45
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
    • 16:45

      Träning P-13


      17:55
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:55
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:45

      Träning Herr A


      21:00
    • 20:40

      Träning P-07


      22:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:45

      Träning P-15


      17:55
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:45

      Träning F-11/12


      19:00
    • 18:40

      Träning P-07


      20:30
    • 18:50

      Träning P-09


      20:30
    • 20:45

      Träning Herr A


      22:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:45

      FBC Sollentuna (A) (borta) F-11/12


      10:45
    • 10:00

      Vallentuna IBK (A) (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:15

      Ekerö IK (borta) P-12


      12:15
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:15

      Duvbo IK (A) (borta) Herr A


      13:15
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning FP-17


      10:00
    • 10:00

      Hässelby SK IBK (C) (borta) F-11/12


      11:00
    • 10:00

      Träning FP-16


      11:00
    • 10:45

      Täby FC (B) (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:30
    • 12:00

      Väsby AIK (borta) F-09/10


      14:00
    • 13:30

      Täby FC (B) (hemma) P-13


      14:30
    • 14:30

      IFK Haninge (hemma) F-11/12


      15:30
    • 15:45

      FBC Sollentuna (A) (hemma) P-11


      17:45
    • 16:45

      Danderyd FC (A) (borta) P-10


      17:45
    • 17:00

      FBC Sollentuna (A) (hemma) F-09/10


      19:00
    • 17:00

      FBC Sollentuna (E) (borta) P-11


      19:00
    • 18:15

      Hagunda IF (hemma) Juniorlag Damer


      20:15
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 16:45

      Träning P-13


      17:55
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:55
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:45

      Träning Herr A


      21:00
    • 20:40

      Träning P-07


      22:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:45

      Träning P-15


      17:55
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:45

      Träning F-11/12


      19:00
    • 18:40

      Träning P-07


      20:30
    • 18:50

      Träning P-09


      20:30
    • 20:45

      Träning Herr A


      22:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:15

      IK Frej Täby IBK (borta) F-14/15


      12:15
    • 10:15

      Täby FC (D) (borta) P-13


      11:15
    • 13:15

      Åkersberga IBF (B) (borta) F-09/10


      15:15
    • 13:30

      FBC Sollentuna (B) (hemma) F-13


      15:30
    • 13:45

      Träning P-12


      15:15
    • 16:00

      Sigtuna IF IBK (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 17:30

      Hässelby SK IBK (hemma) P-09


      18:45
    • 18:45

      Järfälla Bele IBK (hemma) P-07


      20:45
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning FP-17


      10:00
    • 10:00

      Träning FP-16


      11:00
    • 10:45

      FBC Sollentuna (C) (borta) P-14


      12:45
    • 11:00

      Bro IK (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:30
    • 13:15

      Vallentuna IBK (borta) Juniorlag Damer


      15:15
    • 13:30

      FBC Sollentuna (A) (hemma) F-11/12


      14:30
    • 14:30

      Järfälla Bele IBK (borta) F-11/12


      15:30
    • 14:30

      Älvsjö AIK IBF (B) (hemma) F-11/12


      15:30
    • 15:45

      FBC Sollentuna (B) (hemma) F-09/10


      17:45
    • 17:00

      Järfälla Bele IBK (A) (hemma) P-11


      19:00
    • 18:15

      Väsby AIK (A) (hemma) P-10


      19:15
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
    • 16:45

      Träning P-13


      17:55
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:55
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:45

      Träning Herr A


      21:00
    • 20:40

      Träning P-07


      22:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:45

      Träning P-15


      17:55
    • 17:45

      Träning F-11/12


      19:00
    • 18:40

      Träning P-07


      20:30
    • 18:50

      Träning P-09


      20:30
    • 20:00

      Lagfoto, tagning 2 P-10


      21:00
      Samlingsinformation: Campus
      Samlingstid: 19:45
      Anteckning: Ta med svarta matchtröjan.
    • 20:30

      Lagfoto P-09


      20:45
    • 20:45

      Träning Herr A


      22:00
  • 23Fre
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:55
    • 16:45

      Träning F-16


      18:00
    • 19:00

      Sigtuna IF IBK (A) (borta) P-10


      20:00
  • 24Lör
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 13:45

      Ekerö IK (hemma) A-lag Damer


      15:45
    • 15:30

      Hammarby IF IBF (B) (hemma) Herr A


      17:30
  • 25Sön
    • 09:00

      Träning FP-17


      10:00
    • 09:15

      SCHYSSTA CUPEN P-15


      12:15
    • 10:00

      Träning FP-16


      11:00
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor