Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vaxholms IBF

Följ

Vaxholms IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Vaxholms IBF
Välj lag

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:45

      Träning P-15


      17:55
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:45

      Träning F-11/12


      19:00
    • 18:40

      Träning P-07


      20:30
    • 18:50

      Träning P-09


      20:30
    • 20:45

      Träning Herr A


      22:00
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 08:30

      SCHYSSTA CUPEN P-15


      13:30
    • 11:00

      Hässelby SK IBK (borta) F-14/15


      13:00
    • 12:40

      Träning P-12


      14:20
    • 14:15

      Järfälla Bele IBK (D) (borta) P-14


      16:15
    • 15:00

      Sundbybergs IK (hemma) A-lag Damer


      17:00
    • 15:30

      FBC Sollentuna (B) (borta) P-11


      17:30
    • 16:00

      Väsby AIK (borta) F-09/10


      18:00
    • 16:30

      Täby FC (A) (borta) P-07


      18:30
    • 16:45

      FBC Sollentuna (A) (hemma) F-13


      18:45
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning FP-17


      10:00
    • 10:00

      Vallentuna IBK (borta) F-11/12


      11:00
    • 10:00

      Träning FP-16


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13


      11:45
    • 12:00

      FBC Sollentuna (A) (hemma) P-12


      14:00
    • 13:30

      Roslags-Kulla IF (A) (hemma) Herr A


      15:30
    • 15:00

      Vallentuna IBK (A) (hemma) P-09


      16:15
    • 16:15

      Danderyd FC (hemma) F-09/10


      18:15
    • 17:30

      FBC Sollentuna (B) (hemma) P-10


      18:30
    • 18:15

      Danderyd FC (B) (borta) P-13


      19:15
    • 18:45

      Hässelby SK IBK (A) (hemma) P-11


      20:45
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
    • 16:45

      Träning P-13


      17:55
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:55
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:45

      Träning Herr A


      21:00
    • 20:40

      Träning P-07


      22:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:45

      Träning P-15


      17:55
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:45

      Träning F-11/12


      19:00
    • 18:40

      Träning P-07


      20:30
    • 18:50

      Träning P-09


      20:30
    • 20:45

      Träning Herr A


      22:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:45

      FBC Sollentuna (A) (borta) F-11/12


      10:45
    • 10:00

      Vallentuna IBK (A) (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:15

      Ekerö IK (borta) P-12


      12:15
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:15

      Duvbo IK (A) (borta) Herr A


      13:15
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning FP-17


      10:00
    • 10:00

      Hässelby SK IBK (C) (borta) F-11/12


      11:00
    • 10:00

      Träning FP-16


      11:00
    • 10:45

      Täby FC (B) (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:30
    • 12:00

      Väsby AIK (borta) F-09/10


      14:00
    • 13:30

      Täby FC (B) (hemma) P-13


      14:30
    • 14:30

      IFK Haninge (hemma) F-11/12


      15:30
    • 15:45

      FBC Sollentuna (A) (hemma) P-11


      17:45
    • 16:45

      Danderyd FC (A) (borta) P-10


      17:45
    • 17:00

      FBC Sollentuna (A) (hemma) F-09/10


      19:00
    • 17:00

      FBC Sollentuna (E) (borta) P-11


      19:00
    • 18:15

      Hagunda IF (hemma) Juniorlag Damer


      20:15
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 16:45

      Träning P-13


      17:55
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:55
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:45

      Träning Herr A


      21:00
    • 20:40

      Träning P-07


      22:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:45

      Träning P-15


      17:55
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:45

      Träning F-11/12


      19:00
    • 18:40

      Träning P-07


      20:30
    • 18:50

      Träning P-09


      20:30
    • 20:45

      Träning Herr A


      22:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:15

      IK Frej Täby IBK (borta) F-14/15


      12:15
    • 10:15

      Täby FC (D) (borta) P-13


      11:15
    • 13:15

      Åkersberga IBF (B) (borta) F-09/10


      15:15
    • 13:30

      FBC Sollentuna (B) (hemma) F-13


      15:30
    • 13:45

      Träning P-12


      15:15
    • 16:00

      Sigtuna IF IBK (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 17:30

      Hässelby SK IBK (hemma) P-09


      18:45
    • 18:45

      Järfälla Bele IBK (hemma) P-07


      20:45
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning FP-17


      10:00
    • 10:00

      Träning FP-16


      11:00
    • 10:45

      FBC Sollentuna (C) (borta) P-14


      12:45
    • 11:00

      Bro IK (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:30
    • 13:15

      Vallentuna IBK (borta) Juniorlag Damer


      15:15
    • 13:30

      FBC Sollentuna (A) (hemma) F-11/12


      14:30
    • 14:30

      Järfälla Bele IBK (borta) F-11/12


      15:30
    • 14:30

      Älvsjö AIK IBF (B) (hemma) F-11/12


      15:30
    • 15:45

      FBC Sollentuna (B) (hemma) F-09/10


      17:45
    • 17:00

      Järfälla Bele IBK (A) (hemma) P-11


      19:00
    • 18:15

      Väsby AIK (A) (hemma) P-10


      19:15
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
    • 16:45

      Träning P-13


      17:55
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:55
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:45

      Träning Herr A


      21:00
    • 20:40

      Träning P-07


      22:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:45

      Träning P-15


      17:55
    • 17:45

      Träning F-11/12


      19:00
      Bollhallen
      Samlingsinformation: Utanför omklädningsrummet
      Samlingstid: 17:45
      Anteckning: Samling utanför omklädningsrummet 17:45 för 15 minuter uppvärmning innan plantid kl. 18. Se till att vara ombytt och klar i lämpliga kläder och skor. Se TV:n för omklädningsrum. Uppvärmning kommer att ske utomhus så länge vädret tillåter, därefter vid sidan av planen. Syftet är att maximera plantiden för bollträning och spel. Viktigt att alla medverkar på uppvärmningen för att undvika skador.
    • 18:40

      Träning P-07


      20:30
    • 18:50

      Träning P-09


      20:30
    • 20:00

      Lagfoto, tagning 2 P-10


      21:00
    • 20:30

      Lagfoto P-09


      20:45
    • 20:45

      Träning Herr A


      22:00
  • 23Fre
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:55
    • 16:45

      Träning F-16


      18:00
    • 19:00

      Sigtuna IF IBK (A) (borta) P-10


      20:00
  • 24Lör
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 13:45

      Ekerö IK (hemma) A-lag Damer


      15:45
    • 15:30

      Hammarby IF IBF (B) (hemma) Herr A


      17:30
  • 25Sön
    • 09:00

      Träning FP-17


      10:00
    • 09:15

      SCHYSSTA CUPEN P-15


      12:15
    • 10:00

      Träning FP-16


      11:00
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor