Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tollarps IF A-lag Herrar Fotboll
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Tollarps IF A-lag Herrar Fotboll.
A-lag Herrar Fotboll
Följ oss för uppdateringar
Hej Gott Folk
Då var denna konstiga och långtutdragna men fantastiska säsong över. En säsong där först och främst våra spelare ska ha all cred för det tunga och fina arbete dem har lagt ner
Ett stort tack går också till våra supportrar som har stöttat oss i ur och skur.
Nästa stora tack går till våra ungdomslag och deras föräldrar som har sett till så vi har fått fin inramning på alla våra hemma matcher med all jobb runt omkring.
Sist men inte minst ett stort tack går även till hela ledningen med styrelse, kanslister mm mm för all hjälp vi har fått längst vägen.
På återseende
Vi båda tränarna Berat och Tim fortsätter även säsong 2022
Nu när vi har fått blodat tand hoppas vi av hela våra hjärtan att exakt alla spelare stannar kvar och fortsätter kriga i denna fina föreningen.
Arbetet med att locka hit nya spelare har redan startat några spelare är redan klara några till håller vi på att jobba med, mer info om det kommer längre fram.
Forza TIF 💙💙
Tillsammans är vi starka 💪💪💪
Ha det gott och ta hand om varandra
Tränarna
| Sösdala IF (hemma) | 16 maj, 13:00 |
| Träning | 19 maj, 18:00 |
| Linderöds IF (borta) | 20 maj, 18:30 |
| Träning | 21 maj, 18:00 |
| Skepparslövs IF (hemma) | 23 maj, 13:00 |
👍👏💙
RapporteraRapportera
💙
RapporteraRapportera