Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Smedjebacken HC

Följ

Smedjebacken HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:15

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning U9


      17:30
    • 17:45

      Träning U11


      18:45
    • 19:15

      Match SHC-BHF U16


      21:30
    • 20:30

      Träning Damlaget


      21:45
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:15

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 12Fre
    • 16:45

      Träning U11


      18:00
    • 17:30

      Poolspel U11 U11


      21:00
    • 19:00

      Alfta GIF (borta) A-laget


      21:00
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 10:00

      Träning Damlaget


      11:15
    • 11:00

      poolspel U12


      16:00
    • 12:00

      Borlänge HF2 (borta) J18


      14:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:00
    • 19:00

      Träning Veteraner


      20:15
  • 15Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:15

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 19:00

      Malungs IF (hemma) A-laget


      21:00
    • 19:30

      Säters IF (borta) U16


      21:30
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning U9


      17:30
    • 17:45

      Träning U11


      18:45
    • 19:00

      Träning U16


      20:15
    • 20:30

      Träning Damlaget


      21:45
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:15

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 19Fre
    • 16:45

      Träning U11


      18:00
    • 18:15

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Lindefallets SK (borta) A-laget


      21:00
  • 20Lör
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:15

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 19:00

      Söderhamn/Ljusne HC (hemma) A-laget


      21:00
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning U9


      17:30
    • 17:45

      Träning U11


      18:45
    • 19:00

      Träning U16


      20:15
    • 20:30

      Träning Damlaget


      21:45
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:15

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 26Fre
    • 16:45

      Träning U11


      18:00
      Ovakohallen
    • 18:15

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Orsa IK (borta) A-laget


      21:00
  • 27Lör
    • 10:00

      Träning Tre Kronor


      12:00
    • 12:15

      Träning U9


      13:30
    • 14:30

      Falu IF (hemma) U16


      16:30
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:15

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 19:00

      Skedvi/Säter IF (hemma) A-laget


      21:00