Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skärhamns IK

Följ

Skärhamns IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:30
    • 18:00

      Vallens IF F10 (hemma) F-09


      20:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorer


      20:30
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:00

      Träning PF-13


      10:00
    • 10:00

      IFK Valla P-10 röd (borta) P-09/10


      11:15
    • 10:00

      Träning F-10


      11:30
    • 10:00

      Träning P-12


      11:20
    • 10:00

      Träning P-11


      11:20
  • 6Sön
    • 10:00

      Träningsläger Skärhamns IK


      11:30
    • 11:00

      Lysekils AIK 1 (hemma) P-06/07


      13:00
    • 11:00

      IK Rössö Uddevalla (borta) F06/07


      13:00
    • 13:00

      Herrestads AIF F09 (borta) F-08


      15:00
    • 13:00

      Stala IF (borta) Seniorer


      15:00
    • 16:00

      Vallens IF Lag 2 (borta) Seniorer


      18:00
  • 7Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F06/07


      19:00
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorer


      20:30
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:30

      Vallens IF F07 (hemma) F06/07


      19:30
    • 18:45

      IFK Lane (hemma) Seniorer


      20:45
  • 12Lör
    • 09:00

      Träning PF-13


      10:00
    • 09:40

      Match P-12


      12:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:20
    • 11:00

      Hamburgsunds/Grebbestad (hemma) F-09


      13:00
    • 12:00

      Sammandrag Matcher F-10


      13:30
    • 12:30

      Stenungsunds IF (borta) P-09/10


      13:45
    • 15:00

      IFK Strömstad P-07 (borta) P-06/07


      17:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Bokenäs IF (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Ödsmåls IK (borta) F-09


      13:00
    • 13:00

      Henåns IF (hemma) P-09/10


      14:15
    • 16:30

      Match F06/07 Skärhamns IK


      18:30
  • 14Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F06/07


      19:00
    • 19:00

      Träning Seniorer


      20:30
    • 19:00

      Stenungsunds IF Lag 2 (hemma) Seniorer


      21:00
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorer


      20:30
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      Träning PF-13


      10:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:20
    • 10:30

      Groheds IF LSK p-09 (hemma) P-09/10


      11:45
    • 12:00

      IK Rössö Uddevalla (hemma) F-09


      14:00
    • 13:00

      Lysekils AIK (borta) Seniorer


      15:00
  • 20Sön
    • 10:30

      Stenungsunds IF (borta) P-09/10


      11:45
      SEAB - plan
      Serie: Div 9 gul
      Samlingsinfo: Kommunhusets parkering
      Samlingstid: 09:10
      Resultat och referat
    • 11:00

      IK Oddevold (hemma) P-06/07


      13:00
    • 13:15

      Träningsmatch P-08


      14:30
    • 14:45

      Stenungsunds IF röd (borta) F-09


      16:45
    • 17:00

      Torp GoIF F07-F08 (borta) F06/07


      19:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning P-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorer


      20:30
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:00

      Träning PF-13


      10:00
    • 10:00

      Stångenäs AIS (hemma) P-11


      12:40
    • 10:00

      Träning P-11


      11:20
    • 11:00

      Sammandrag F-12 F-12


      13:00
    • 11:00

      IFK Strömstad F-08-09 (hemma) F-09


      13:00
    • 11:00

      Herrestads AIF p-09 svart (borta) P-09/10


      12:15
    • 14:45

      Stenungsunds IF (borta) F-09


      16:45
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Seniorerna hallen & caféet Skärhamns IK


      23:00
    • 19:00

      Träning Seniorer


      20:30
    • 19:00

      IFK Valla U-lag (hemma) Seniorer


      21:00
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorer


      20:30