Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF Herrseniorer
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Sala FF Herrseniorer.
Herrseniorer
Följ oss för uppdateringar
Den vindsnabbe forwarden är tillbaka på allvar. Som vi har väntat på att Olle Forsberg skulle vara åter efter en lång rehabperiod.
Det var nog många som trodde att hans karriär som fotbollspelare skulle vara över men han har visat att med målmedveten träning så går allt.
Olle var en duktig målskytt innan han skadade sig och nu väntar vi på det första målet efter comebacken.
Vi har försökt nå Olle med våra sommarfrågor men han har varit omöjlig att nå. Han är säkert på semster någonstans där det inte finns något sätt att kommunicera med omvärlden. Konstigt för de unga brukar ha en mobiltelefon framför ögonen hela tiden. Vi hoppas på svar senare.
Vi har också tagit ut en passande låt till vår forward som kan vara favoriten, vem vet?
Vilken glass svalkar dig bäst?
?
Vad lägger du helst på grillen?
?
När badar du? Vilken temp?
?
Vad gör du en regnig sommardag?
?
Ska du åka bort i sommar?
?
Det här kan vara Olles favoritlåt men vi vet inte.
https://www.youtube.com/watch?v=RSADKwpfXuA
| Träning | 14 maj, 20:30 |
| Träning | 18 maj, 19:30 |
| Träning | 21 maj, 20:30 |
| Unga Kungsör FC (hemma) | 23 maj, 16:00 |
| Träning | 25 maj, 19:30 |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera