Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF

Följ

Sala FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
  • 2Lör
    • 09:30

      Träningsmatch Romfartuna P-11


      11:00
    • 14:30

      Skiljebo sk (borta) P-04


      15:30
  • 3Sön
    • 00:00

      Västanfors IF FK F07 (borta) F-06/07


      02:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:30

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Åkra FC (hemma) P-06


      13:30
    • 13:00

      Skiljebo SK (borta) P-05


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch P-09


      15:00
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning F12/13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
  • 9Lör
    • 11:00

      Skiljebo SK P-06 (hemma) P-06


      12:30
    • 11:00

      IFK Västerås FK (hemma) P-05


      13:00
    • 13:15

      Träningsmatch mot Franke P-11


      17:00
  • 10Sön
    • 00:00

      Sala FF F06/07 (borta) F-06/07


      02:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 09:20

      Träningsmatch mot Barkarö P-11


      14:00
    • 10:00

      Träningsmatch Västerfärnebo F-08/09


      12:00
    • 10:30

      Träning P-12


      11:45
    • 15:00

      Ransta IK (borta) P-07


      17:00
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
    • 17:30

      Träningsmatch mot Sala FF P-12 P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träningsmatch P-11 P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning F12/13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 14Tor
    • 17:00

      Träningsmatch mot Sala FF F-11 P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 15Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
  • 16Lör
    • 08:45

      Träningsmatcher mot Irsta P-11


      14:00
    • 10:00

      trän.match, Skiljebo - Sala FF P-09


      11:30
    • 11:00

      Västerås IK Fotboll (hemma) P-05


      13:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Gideonsbergs IF F07 (borta) F-06/07


      02:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:20

      Träningsmatch mot Romfartuna GIF P-12


      12:00
    • 11:00

      Grällsta IF (borta) P-07


      13:00
    • 11:30

      Träningsmatch mot IFK Västerås P-11


      14:00
    • 12:00

      Norbergs AIF (hemma) P-06


      13:30
    • 15:00

      Tillberga IK - Sala FF P-09


      16:15
    • 16:00

      Köping (hemma) P-04


      18:00
  • 18Mån
    v.21
  • 19Tis
    • 17:00

      Träningsmatch mot Skiljebo P-11


      19:15
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning F12/13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
  • 23Lör
    • 08:45

      Träningsmatch mot Skultuna P-11


      12:00
    • 14:00

      Irsta IF (hemma) P-04


      15:00
  • 24Sön
    • 00:00

      Sala FF F06/07 (borta) F-06/07


      02:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:30

      Träning P-12


      11:45
    • 11:00

      Träningsmatch mot VIK F-08/09


      13:00
    • 11:15

      Träningsmatch mot Romfartuna P-11


      13:30
    • 15:00

      Gideonsbergs IF (hemma) P-07


      18:00
  • 25Mån
    v.22
    • 17:15

      Träningsmatch mot Grällsta P08 P-11


      19:30
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:45
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning F12/13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
  • 30Lör
    • 10:00

      Träningsmatch Skiljebo F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Västerås SK FK (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      Romfartuna GIF P06-07 (borta) P-06


      13:00
    • 11:15

      Träningsmatch mot Gideonsberg P-11


      14:00
  • 31Sön
    • 00:00

      Sala FF F06/07 (borta) F-06/07


      02:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:30

      Träning P-12


      11:45
    • 11:00

      Träningsmatch Hallsta P-09


      12:30
    • 12:45

      Träningsmatch mot Norberg P-11


      15:00
    • 15:00

      Romfartuna GIF (hemma) P-07


      16:00
    • 16:00

      Fagersta Södra IK (hemma) P-04


      17:00