Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rönnängs IK

Följ

Rönnängs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Rönnängs IK
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
    • 16:45

      Träning FP-09


      18:50
    • 18:20

      Träning P-08


      20:00
    • 18:40

      Träning P-10


      19:40
    • 19:00

      Lions HC Strömstad (hemma) Team 07


      21:00
    • 19:00

      Lysekil borta A-lag Herrar


      22:00
    • 19:15

      Träning A-pojk


      21:50
  • 3Lör
    • 08:40

      Lerumspucken FP-09


      19:40
    • 13:00

      Träning A-lag Herrar


      14:10
    • 14:00

      Träning J18


      15:00
    • 16:00

      Träning P-08


      18:20
    • 18:30

      Open Ice P-08


      19:50
  • 4Sön
    • 00:00

      Järnbrotts HK (borta) J18


      02:00
    • 07:00

      HC Dalen Cup Team 07


      20:59
    • 08:00

      Träning FP-12


      09:00
    • 09:00

      Träning Hockeyskolan


      10:00
    • 10:25

      Träning FP-09


      12:10
    • 11:10

      Träning FP-11


      12:10
    • 12:20

      Träning FP-12


      13:20
    • 13:00

      Träning P-10


      14:00
    • 13:30

      Kungälvs IK (hemma) P-08


      15:00
    • 17:00

      Hanhals IF (hemma) A-pojk


      19:00
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
    • 15:00

      Open ice Hockeyskolan


      17:20
    • 15:00

      Open Ice FP-11


      17:20
    • 15:00

      Open Ice P-08


      17:20
    • 16:20

      Open-Ice Yngre Spelare (Tom 08) FP-12


      17:20
    • 16:20

      Open Ice P-10


      17:20
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:45

      Träning FP-09


      18:30
    • 17:40

      Träning P-08


      19:40
    • 18:40

      Träning P-10


      19:40
    • 18:40

      Träning Team 07


      19:40
    • 19:30

      Lions-rik A-lag Herrar


      22:00
    • 19:40

      Träning P-10


      20:40
    • 20:50

      Träning J18


      21:50
  • 10Lör
    • 11:45

      Stenungsund HF (borta) P-08


      13:15
    • 13:30

      Munkedals BK (borta) P-10


      15:00
    • 13:30

      Träning J18


      14:50
    • 16:00

      Hanhals IF VIt (borta) Team 07


      18:00
    • 17:00

      Hisingens IK 1 (hemma) A-pojk


      19:00
    • 19:30

      Kållered SK Vit (borta) FP-09


      21:30
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
    • 15:00

      Open ice Hockeyskolan


      17:20
    • 15:00

      Open Ice FP-11


      17:20
    • 15:00

      Open Ice P-08


      17:20
    • 16:20

      Open-Ice Yngre Spelare (Tom 08) FP-12


      17:20
    • 16:20

      Open Ice P-10


      17:20
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning FP-11


      18:20
    • 17:00

      Träning FP-12


      18:00
    • 17:10

      Träning P-10


      18:50
    • 18:00

      Träning Team 07


      19:00
    • 18:30

      Göteborgs IK (borta) P-08


      20:30
    • 19:00

      Hanhals IF 1 (borta) A-pojk


      21:00
    • 19:30

      Rik-uddevalla A-lag Herrar


      22:00
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 13:30

      Bäcken HC (hemma) Team 07


      15:30
    • 15:00

      Träning J18


      16:00
    • 15:15

      Träning FP-09


      16:50
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Frölunda HC 1 (hemma) A-pojk


      19:00
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
    • 15:00

      Open ice Hockeyskolan


      16:10
    • 15:00

      Open ice FP-09


      16:10
    • 15:00

      Open Ice FP-11


      17:20
    • 15:00

      Open Ice P-08


      16:10
    • 16:20

      Open-Ice Yngre Spelare (Tom 08) FP-12


      17:20
    • 16:20

      Open Ice P-10


      17:20
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning FP-11


      18:00
    • 17:00

      Träning FP-12


      18:00
    • 17:10

      Träning P-10


      18:50
    • 17:15

      Träning FP-09


      18:50
    • 18:00

      Träning Team 07


      19:50
    • 18:00

      Träning P-08


      19:50
    • 18:45

      Träning A-pojk


      20:50
    • 21:00

      Träning J18


      22:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 13:00

      Stenungsund HF (hemma) Team 07


      15:00
    • 14:20

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 15:30

      Stenungsund HF (hemma) P-08


      17:30
    • 17:00

      Open ice Hockeyskolan


      18:20
    • 17:00

      Open Ice P-10


      18:20
    • 17:30

      Bäcken HC 1 (borta) A-pojk


      19:30
    • 18:30

      Partille HK (borta) FP-09


      20:30
    • 18:30

      Hisingens IK Röd (hemma) Team 07


      20:30
  • 25Sön
    • 08:00

      Träning FP-12


      09:30
    • 08:00

      Träning FP-11


      09:00
    • 09:10

      Träning Hockeyskolan


      10:50
    • 11:00

      Hovås HC (hemma) P-08


      13:00
    • 11:45

      Träning FP-09


      13:30
    • 13:00

      Härryda HC (borta) A-pojk


      15:00
    • 13:00

      Träning P-10


      14:00
    • 13:40

      Open Ice P-10


      14:50
    • 17:30

      Hisingens IK (hemma) J18


      19:30
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
    • 15:00

      Open ice Hockeyskolan


      16:10
    • 15:00

      Open Ice FP-11


      17:20
    • 15:00

      Open Ice P-08


      16:10
    • 15:00

      Open ice FP-09


      16:10
    • 16:20

      Open-Ice Yngre Spelare (Tom 08) FP-12


      17:20
    • 16:20

      Open Ice P-10


      17:20
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 13:00

      Träning FP-11


      15:00
    • 13:50

      Träning P-10


      14:50
    • 16:45

      Träning FP-09


      18:30
    • 17:40

      Träning P-08


      19:40
    • 17:40

      Träning Team 07


      19:40
    • 18:40

      Träning P-10


      19:40
      Tjörns Ishall, Rönnäng
    • 19:30

      Ln70-rik A-lag Herrar


      22:00
    • 19:50

      Träning A-pojk


      20:50
  • 31Lör
    • 12:00

      Träning FP-09


      13:30
    • 12:15

      Träning FP-09


      13:50
    • 12:50

      Träning P-10


      13:50
    • 14:00

      Uddevalla HC (borta) P-08


      15:30