Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rönninge Salem Fotboll

Följ

Rönninge Salem Fotbo

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Rönninge Salem Fotboll
Välj lag

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07/F-08


      19:00
    • 17:50

      Fredagsmys med lite teori F-11


      19:00
    • 19:00

      Hammarby IF (borta) U16


      20:50
  • 6Lör
    • Heldag

      SVERIGE PÅ FRIENDS ARENA F-09

    • Heldag

      Sätra girls cup F-10

    • 07:30

      Sätra girls cup F-11


      14:00
    • 08:00

      Deli Italia cup F-12


      11:15
    • 09:00

      RSF -Älvsjö Grön P-11 Rönninge


      10:00
    • 09:00

      Träningsmatch mot IFK Viksjö P-09


      10:00
    • 09:00

      Träning P-13 Salem


      10:00
    • 09:00

      Träning P-13 Rönninge


      10:00
    • 09:00

      Träningsmatcher P-10


      11:00
    • 09:00

      Uppstartscupen P-07


      00:00
    • 09:00

      Teori & praktik genomgång F-04/F-05


      12:30
    • 09:00

      Träningsläger F-07/F-08


      14:00
    • 10:00

      Träningsmatcher F 06


      16:00
    • 10:00

      RSF - Vigbyholms IK Blå P-11 Rönninge


      11:00
    • 10:10

      Träningsmatch mot IFK Viksjö P-09


      11:10
    • 11:00

      RSF - Bromsten Svart P-11 Rönninge


      12:00
    • 11:20

      Träningsmatch mot IFK Viksjö P-09


      12:20
    • 11:30

      Kiosken Berga U16


      13:30
    • 12:00

      Enskede IK Orange 1 (hemma) P-06


      13:15
    • 12:00

      RSF - Aspudden Gul P-11 Rönninge


      13:00
    • 12:30

      Träning F-13


      13:30
    • 12:30

      Träningsmatch mot IFK Viksjö P-09


      13:30
    • 13:30

      Kiosken Berga U16


      15:30
    • 13:40

      Träningsmatch mot IFK Viksjö P-09


      14:40
    • 14:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK 2 (hemma) P-05


      16:00
    • 14:00

      Norsborgs IF 1 (borta) P-06


      15:15
    • 14:00

      Stuvsta IF 1 (borta) P-05


      15:30
    • 14:15

      Ersan pokal 08 match mot Orminge fc F-07/F-08


      15:15
    • 15:30

      Kiosken Berga U16


      17:00
    • 16:00

      Ingarö IF 1 (hemma) U18/19


      18:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Uppstartscupen P-07


      14:00
    • Heldag

      SÄTRA GIRLS CUP F-09

    • 09:00

      Träning P-12 Salem


      10:30
    • 10:00

      Gnesta FF (hemma) U16


      12:00
    • 10:30

      Träning P-12 Rönninge


      12:00
    • 11:30

      Kiosken Berga U16


      14:00
    • 12:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK (borta) F-04/F-05


      13:00
    • 12:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK 1 (hemma) F 06


      14:00
    • 12:00

      Huddinge IF (hemma) P-08


      13:30
    • 14:00

      Vendelsö IK 1 (hemma) F-04/F-05


      16:00
    • 14:00

      Kiosken Berga U16


      16:30
    • 14:15

      Kick-off cup F-07/F-08


      19:45
    • 16:30

      Kiosken Berga U16


      19:00
    • 18:00

      Match med P18 U16


      20:00
    • 18:00

      FoC Farsta FF (hemma) Herrjunior-B-lag


      20:00
    • 18:30

      IFK Aspudden-Tellus B (hemma) A-Lag Herrar


      20:30
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 07:00

      Träning RSF Dam junior


      00:00
    • 09:00

      Träning P-13 Rönninge


      10:00
    • 09:00

      Träning P-13 Salem


      10:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Täby F-09


      11:00
    • 10:30

      AIK (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      RSF/Gult (hemma) U16


      13:00
    • 11:00

      RSF/Gult (hemma) U16


      13:00
    • 12:00

      Sörskogens IF (hemma) P-08


      13:30
    • 12:30

      Träning F-13


      13:30
    • 14:00

      Sörskogens IF (hemma) P-08


      15:30
    • 14:00

      Tullinge BK 1 (hemma) P-06


      15:30
    • 14:30

      RSF - Sköndal IK 2 P-11 Rönninge


      15:30
    • 15:30

      RSF - NSK vit P-11 Rönninge


      16:30
    • 16:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK 2 (borta) P-06


      17:30
    • 16:00

      Enskede IK Grön (hemma) P-05


      17:30
    • 17:00

      RSF - Aspudden röd P-11 Rönninge


      18:00
    • 18:00

      Skå IK (uteblev) - RSF P-11 Rönninge


      19:00
  • 14Sön
    • Heldag

      Träning RSF Dam junior

    • 08:00

      Watercloudscupen2019 P-09


      12:00
    • 08:00

      Watercloudscupen P-09


      13:00
    • 09:00

      Träning P-12 Salem


      10:30
    • 10:30

      Träning P-12 Rönninge


      12:00
    • 12:00

      Hammarby TFF 1 (borta) Herrjunior-B-lag


      14:00
    • 13:00

      Boo FFP09:10 (hemma) P-09


      14:30
    • 13:00

      Träningsmatch P-07


      16:00
    • 15:00

      Stuvsta IF 1 (borta) F 06


      17:00
    • 16:00

      Älvsjö AIK FF 3 (hemma) F-04/F-05


      18:00
    • 16:30

      Enskede IK Röd (borta) P-05


      18:30
    • 17:00

      Järla IF FK Svart (borta) U18/19


      19:00
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 12:00

      Packa kassar på ICA i Salem F-04/F-05


      15:00
    • 15:00

      Packa påsar på ICA P-05


      18:00
    • 16:50

      Träning F 06


      18:15
    • 17:30

      Kiosken Berga U16


      19:00
    • 19:00

      Träning U18/19


      20:15
  • 19Fre
    • 14:00

      Träningsmatch P-09


      15:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 11:00

      Träningsmatch P-09


      12:00
    • 13:00

      Träning F-09


      14:30
    • 15:00

      Träning U18/19


      17:30
      Berga ute
      Anteckning: Extra insatt träning då måndags träningen blir inställd pga match.
  • 22Mån
    v.17
    • 00:00

      Rågsveds IF 1 (borta) P-06


      02:00
    • 09:00

      Grödinge SK (hemma) P-05


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot AIK P-10


      12:00
    • 10:30

      Stuvsta IF 2 (borta) F-04/F-05


      12:30
    • 12:00

      Träning Målvaktsträning


      13:00
    • 12:30

      Sickla IF A (hemma) U16


      14:30
    • 13:00

      Träning Målvaktsträning


      14:00
    • 13:30

      Älvsjö AIK FF Vit (borta) F 06


      15:30
    • 13:45

      Espanyol Academy IF Blå (borta) P-09


      15:45
    • 14:30

      Träning A-Lag Herrar


      16:30
    • 15:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:00

      Nackdala AIS 1 (borta) P-06


      18:00
    • 18:00

      Hanvikens SK 1 (hemma) Herrjunior-B-lag


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 20:00

      IFK Tumba FK 2 (hemma) U16


      22:00
  • 23Tis
    • 16:50

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Hammarby IF FF 6 grön (hemma) P-06


      19:15
    • 18:30

      Träning F-10


      19:45
    • 18:30

      Ledarmöte P-08


      20:00
    • 18:40

      Träning U16


      20:15
    • 18:45

      Ösmo GIF FK Svart (hemma) F 06


      20:45
    • 19:00

      Träning F-04/F-05


      20:00
    • 20:15

      Träning RSF Dam junior


      21:30
  • 24Ons
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11 Rönninge


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11 Salem


      18:00
    • 17:40

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:40

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
    • 20:00

      Stuvsta IF (borta) A-Lag Herrar


      22:00
    • 20:00

      Ledarmöte P09 P-09


      21:00
    • 20:10

      Tungelsta IF 2 (hemma) U18/19


      22:10
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:00

      Grödinge SK Grön (hemma) F-11


      10:00
    • 09:00

      Träning P-13 Salem


      10:00
    • 09:00

      Träning P-13 Rönninge


      10:00
    • 09:00

      Norrtulls SK 06-7 (hemma) P-05


      11:00
    • 10:00

      Solberga BK F08 (hemma) F-07/F-08


      12:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF Blå (borta) F-10


      11:30
    • 10:00

      Huddinge IF 4 (hemma) P-11 Rönninge


      12:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF Svart 2 (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Stuvsta IF 7 (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Konyaspor Kultur och IF (hemma) P-10


      12:00
    • 10:15

      Örby IS Gul (borta) P-07


      12:15
    • 10:15

      Sätra SK (hemma) F-07/F-08


      12:15
    • 11:00

      Stuvsta IF 4 (hemma) P-11 Rönninge


      13:00
    • 11:15

      Enskede IK Grön (hemma) F-09


      13:15
    • 11:30

      IFK Stockholm FK Vit (borta) P-07


      13:30
    • 12:00

      Stuvsta IF 8 (borta) P-10


      14:00
    • 12:30

      Huddinge IF 1 (hemma) P-08


      14:30
    • 12:30

      Huddinge IF 3 (hemma) P-07


      14:30
    • 12:30

      Träning F-13


      13:30
    • 12:45

      Täby FK (borta) P-08


      13:45
    • 13:30

      Sörskogens IF P09_3 (borta) P-09


      15:30
    • 14:00

      Västerhaninge IF (borta) F-04/F-05


      16:00
    • 14:15

      Huddinge IF 1 (hemma) P-06


      16:15
    • 15:00

      Älvsjö AIK FF Lila (borta) P-11 Rönninge


      17:00
    • 15:15

      Boo FF 7 (borta) F-07/F-08


      17:15
    • 15:45

      Västerhaninge IF vit (borta) F 06


      17:45
    • 16:00

      Norsborgs IF 1 (hemma) P-05


      18:00
    • 16:30

      Segeltorps IF 1 (borta) U16


      18:30
    • 16:30

      Ingarö IF (borta) RSF Dam junior


      18:30
  • 28Sön
    • 08:30

      Huddinge IF 3 (borta) P-06


      10:30
    • 09:00

      Gröndals IK 2 (borta) P-11 Salem


      11:00
    • 09:00

      Träning P-12 Salem


      10:00
    • 09:00

      TTP Knatteserie P-12 Rönninge


      11:00
    • 09:20

      TTP Knatteserie F-12


      11:00
    • 10:45

      Boo FF 5 (borta) P-09


      12:45
    • 11:15

      IF Brommapojkarna 2 (hemma) P-09


      13:15
    • 12:00

      Värmdö IF (borta) U18/19


      14:00
    • 12:30

      Grödinge SK Grön (hemma) P-09


      14:30
    • 14:00

      Akropolis IF 1 (hemma) F 06


      16:00
    • 14:00

      Tungelsta IF 2 (borta) U16


      16:00
    • 14:30

      Älvsjö AIK FF Grön 2 (borta) P-07


      16:30
    • 16:00

      IFK Aspudden-Tellus 1 (borta) Herrjunior-B-lag


      18:00
    • 16:00

      Reymersholms IK 2 (hemma) F-04/F-05


      18:00
    • 17:45

      Tullinge Triangel Pojkar FK Vit (borta) P-09


      19:45
    • 18:00

      FC Djursholm 1 (hemma) RSF Dam junior


      20:00
    • 20:00

      Tullinge TP FK (hemma) Vetz


      22:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis