Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rönnängs IK

Följ

Rönnängs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

December 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.48
    • 15:00

      Open Ice Team -10


      16:10
    • 15:00

      open ice Yngre FP-09


      16:10
    • 15:00

      Open Ice, yngre FP-11


      16:10
    • 15:00

      Open Ice, yngre FP-13


      16:10
    • 15:00

      Ledarbemanning Open Ice, yngre FP-13


      16:10
    • 15:00

      open ice FP-12


      16:10
    • 15:00

      Open ice Hockeyskolan


      16:10
    • 16:20

      Träning A-pojk


      17:20
  • 2Tor
    • 20:20

      Stenungsund HF (hemma) J20


      22:20
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:40

      Träning FP-11


      11:20
    • 10:00

      Träning FP-12


      11:20
    • 10:20

      Träning Team -10


      11:20
    • 11:30

      Träning A-lag Herrar


      12:50
    • 13:00

      Munkedal/Lions (borta) A-pojk


      15:00
    • 14:00

      Hanhals IF (hemma) J20


      16:00
    • 15:00

      Varberg HK (borta) Team 08


      17:00
    • 15:45

      Träning FP-09


      17:30
    • 17:40

      open ice - gemensam FP-09


      19:30
    • 17:40

      Ledarbemanning Open Ice FP-13


      19:30
    • 17:40

      Open Ice FP-13


      19:30
    • 17:40

      Open Ice FP-11


      19:30
    • 17:40

      open ice FP-12


      19:30
    • 17:40

      Open Ice Team -10


      19:30
    • 17:40

      Open ice Hockeyskolan


      19:20
  • 5Sön
    • 08:00

      Open Ice Team 08


      09:20
    • 08:00

      Open Ice FP-13


      09:20
    • 08:00

      Open Ice FP-11


      09:20
    • 08:00

      open ice FP-12


      09:20
    • 08:00

      Open ice Hockeyskolan


      09:20
    • 09:30

      Träning Hockeyskolan


      11:20
    • 10:00

      open ice A-pojk


      11:20
    • 10:00

      open ice - gemensam FP-09


      11:20
    • 11:10

      Träning FP-13


      12:50
    • 11:30

      Träning FP-12


      12:50
    • 13:00

      Kungälvs IK (borta) Team 08


      15:00
    • 13:30

      Härryda Hockey (hemma) Team -10


      14:50
    • 17:00

      Härryda HC Vit (hemma) FP-09


      18:20
    • 18:30

      Träning J20


      19:50
  • 6Mån
    v.49
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 20:00

      Spelarmöte J20


      21:00
    • 21:00

      Träning J20


      22:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:45

      Stenungsunds Hockeyskola (hemma) Hockeyskolan


      13:00
    • 10:00

      Open Ice FP-11


      12:50
    • 10:00

      Open Ice FP-13


      12:50
    • 10:00

      open ice alla åldrar FP-12


      12:50
    • 13:00

      Träning A-lag Herrar


      14:20
    • 14:00

      Hovås Hockey Club (borta) Team -10


      15:30
    • 15:00

      Partille HK (borta) J20


      17:00
    • 16:15

      Hanhals IF Röd (borta) Team 08


      18:15
    • 17:30

      Göteborgs IK (borta) FP-09


      19:30
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.50
  • 14Tis
    • 15:00

      OPEN ICE A-pojk


      16:10
    • 15:00

      Open Ice Team 08


      16:20
    • 15:00

      Ledarbemanning Open Ice, äldre FP-11


      16:10
    • 16:20

      Open Ice Team -10


      17:20
    • 16:20

      Open ice FP-09


      17:20
    • 16:20

      Open Ice, yngre FP-13


      17:20
    • 16:20

      Ledarbemanning Open Ice, yngre FP-11


      17:20
    • 16:20

      Open Ice, yngre FP-11


      17:20
    • 16:20

      open ice yngre FP-12


      17:20
    • 16:20

      Open ice Hockeyskolan


      17:20
    • 19:45

      Lions HC (borta) A-lag Herrar


      21:45
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 08:00

      Träning Hockeyskolan


      09:20
    • 10:00

      Uddevalla HC (hemma) FP-12


      14:00
    • 10:00

      Granförsäljning A-pojk


      15:00
    • 16:00

      Partille HK Röd (hemma) FP-09


      17:20
    • 17:30

      Träning J20


      18:20
    • 18:30

      Frölunda HC Vit (hemma) Team 08


      20:30
  • 20Mån
    v.51
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 16:40

      Träning FP-13


      17:50
    • 17:00

      Träning FP-12


      18:00
    • 17:40

      Träning FP-11


      18:50
    • 18:00

      Träning Team -10


      18:50
    • 18:00

      Träning FP-12


      19:00
    • 18:15

      Träning FP-09


      19:50
    • 18:50

      Träning Team 08


      20:30
    • 19:00

      Träning A-pojk


      20:50
    • 21:00

      Träning J20


      21:50
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.52
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 07:30

      Träning FP-09


      13:30
    • 08:00

      Skate & Skills camp Team 08


      13:00
    • 08:30

      Träning FP-09


      14:30
    • 21:00

      Träning J20


      21:50
  • 31Fre