Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rönnängs IK

Följ

Rönnängs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Rönnängs IK
Välj lag

Januari 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.53
  • 2Lör
    • 11:00

      Träning J18


      12:00
    • 12:00

      Träning Team 07


      13:15
  • 3Sön
    • 00:00

      Hanhals IF (borta) J18


      02:00
  • 4Mån
    v.1
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 11:00

      Träning Team 07


      12:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 00:00

      Kållered SK 1 (hemma) A-pojk


      01:30
    • 00:00

      Bäcken HC Vit (hemma) FP-09


      02:00
    • 10:00

      Träning Team 07


      11:30
    • 11:00

      Träning J18


      12:00
  • 10Sön
    • 00:00

      Kungälvs IK (hemma) A-pojk


      02:00
    • 00:00

      Varberg/Falkenberg (hemma) J18


      02:00
    • 00:00

      Hisingens IK (hemma) P-08


      02:00
    • 10:00

      Träning FP-09


      11:00
    • 11:00

      Träning Team 07


      12:30
  • 11Mån
    v.2
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning FP-11


      18:45
    • 18:00

      Träning FP-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
      Ishallen
      Anteckning: Fys. Glöm inte vattenflaska
  • 16Lör
    • 00:00

      Stenungsund HF 1 (borta) A-pojk


      02:00
    • 00:00

      Frölunda HC Vit (borta) FP-09


      02:00
    • 10:00

      Träning FP-11


      11:20
    • 11:00

      Träning J18


      12:00
    • 17:00

      Träning Team 07


      19:30
  • 17Sön
    • 00:00

      Kållered SK (borta) A-pojk


      02:00
    • 00:00

      Skärgårdens SK (borta) J18


      02:00
    • 00:00

      Stenungsund HF (borta) P-08


      02:00
    • 10:00

      Träning FP-09


      11:00
    • 10:00

      Träning FP-12


      11:00
    • 10:30

      Skridskor P-10


      12:00
  • 18Mån
    v.3
    • 18:00

      Träning Team 07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning FP-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 07


      19:00
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 00:00

      Skärgårdens SK 1 (hemma) A-pojk


      02:00
    • 00:00

      Skärgårdens SK (hemma) Team 07


      02:00
    • 11:00

      Träning J18


      12:00
    • 11:00

      Träning P-08


      12:30
  • 24Sön
    • 00:00

      Lerums BK (hemma) A-pojk


      02:00
    • 00:00

      Lerums BK (hemma) J18


      02:00
    • 00:00

      Bäcken HC Blå (hemma) P-08


      02:00
    • 10:00

      Träning FP-09


      11:00
    • 10:00

      Träning FP-12


      11:00
    • 11:15

      Träning FP-11


      12:30
  • 25Mån
    v.4
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
  • 26Tis
    • 16:20

      Open Ice P-10


      17:20
  • 27Ons
    • 18:00

      Träning FP-09


      19:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 18:40

      Träning P-10


      19:40
  • 30Lör
    • 00:00

      Kungälvs IK Vit (borta) Team 07


      02:00
    • 00:00

      Hanhals IF Vit (hemma) FP-09


      02:00
    • 14:10

      Träning P-10


      15:10
  • 31Sön
    • 00:00

      Bäcken HC (borta) A-pojk


      02:00
    • 00:00

      Lysekil/Uddevalla (borta) J18


      02:00
    • 00:00

      Kållered SK (borta) P-08


      02:00
    • 10:00

      Träning FP-09


      11:00
    • 10:00

      Träning FP-12


      11:00
    • 12:30

      Open Ice P-10


      13:30