Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rönnängs IK

Följ

Rönnängs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 16:20

      OPEN ICE FP-06


      17:20
    • 16:20

      Open Ice P-08


      17:20
    • 16:20

      Open Ice P-10


      17:20
    • 19:30

      Lions HC Strömstad (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      17:50
    • 17:10

      Träning P-08


      18:50
    • 17:10

      Träning FP-09


      18:50
    • 17:50

      Träning FP-06


      19:50
    • 18:45

      Träning A-pojk


      20:50
    • 19:00

      Träning Team 07


      20:00
    • 21:00

      Träning J-20


      21:50
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 08:30

      Hisingens IK Vit (borta) FP-06


      10:30
    • 10:00

      Poolspel - Halvplan FP-09


      13:00
    • 11:00

      Lions HC Strömstad (borta) FP-09


      13:00
    • 12:00

      Lions HC Strömstad (hemma) FP-09


      14:00
    • 14:00

      Bäcken HC (hemma) J-20


      16:00
    • 16:30

      WGIHW RIK Tjejer


      17:30
    • 16:50

      Träning P-08


      18:40
    • 17:00

      Frölunda HC (borta) A-pojk


      19:00
    • 17:40

      Träning Team 07


      18:40
    • 18:50

      Träning A-lag Herrar


      19:50
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
    • 16:20

      OPEN ICE FP-06


      17:20
    • 16:20

      OPEN ICE FP-09


      17:20
    • 16:20

      Open Ice P-08


      17:20
    • 16:20

      Open Ice P-10


      17:20
    • 19:30

      Munkedals BK (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      17:50
    • 17:10

      Träning P-08


      18:50
    • 17:10

      Träning FP-09


      18:50
    • 17:50

      Träning FP-06


      19:50
    • 18:45

      Träning A-pojk


      20:50
    • 19:00

      Träning Team 07


      20:00
    • 21:00

      Träning J-20


      21:50
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:20

      Träning A-pojk


      18:30
    • 17:30

      Träning RIK Tjejer


      18:30
    • 18:40

      Träning J-20


      19:50
    • 20:00

      Hanhals IF Vit (hemma) FP-06


      22:00
  • 12Lör
    • 13:30

      Frölunda/GIK Vit (hemma) FP-06


      15:30
    • 13:30

      Poolspel - Helplan FP-09


      17:30
    • 14:00

      Hanhals IF (borta) J-20


      16:00
    • 14:30

      Stenungsund HF (hemma) FP-09


      16:30
    • 16:00

      Kungälvs IK (borta) FP-09


      18:00
    • 16:10

      Träning P-08


      17:50
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      18:50
    • 19:00

      Stenungsund HF (hemma) A-pojk


      21:00
  • 13Sön
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
    • 16:20

      OPEN ICE FP-09


      17:20
    • 16:20

      OPEN ICE FP-06


      17:20
    • 16:20

      Open Ice P-08


      17:20
    • 16:20

      Open Ice P-10


      17:20
    • 17:30

      Träning J-20


      18:20
    • 19:30

      Uddevalla HC (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      17:50
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:30

      Träning RIK Tjejer


      18:20
    • 17:30

      Träning P-10


      18:20
    • 18:30

      Stenungsund HF (hemma) P-08


      19:30
    • 18:50

      Träning FP-06


      20:50
    • 20:00

      Träning Team 07


      20:50
    • 21:00

      Träning J-20


      21:50
  • 19Lör
    • 12:00

      Munkedal BK (borta) P-10


      15:00
    • 13:40

      Stenungsund HF Vit (borta) FP-06


      15:40
    • 14:00

      Hisingens IK (hemma) J-20


      16:00
    • 16:15

      Träning A-pojk


      18:30
    • 16:30

      Träning A-lag Herrar


      17:20
    • 18:30

      Hisingens IK Vit (hemma) Team 07


      20:30
  • 20Sön
    • 07:30

      Träning FP-09


      09:20
    • 07:50

      Träning P-08


      09:20
    • 09:30

      Träning Hockeyskolan


      10:30
    • 09:30

      Träning FP-06


      12:00
    • 09:40

      Föräldramöte Hockeyskolan


      10:10
    • 10:40

      Träning Team 07


      12:00
    • 12:30

      Härryda HC 2 (hemma) A-pojk


      14:30
    • 16:00

      Hovås HC (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Poolspel - Halvplan FP-09


      19:20
    • 17:00

      Rönnängs IK vit (hemma) FP-09


      19:00
    • 18:00

      Uddevalla Blue Rocks IS (borta) FP-09


      20:00
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      17:50
    • 17:10

      Träning FP-09


      18:50
    • 17:50

      Träning FP-06


      19:50
    • 19:00

      Träning Team 07


      19:50
  • 24Tor
    • 18:00

      Träning FP-06


      20:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 13:30

      Skärgårdens SK Vit (hemma) FP-06


      15:30
    • 15:00

      Lions HC Strömstad (borta) A-pojk


      17:00
    • 16:00

      Uddevalla Blue Rocks (borta) P-08


      17:00
    • 17:30

      Uddevalla Blue Rocks IS (borta) Team 07


      19:30
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
    • 16:20

      OPEN ICE FP-06


      17:20
    • 16:20

      OPEN ICE FP-09


      17:20
    • 16:20

      Träning A-pojk


      17:20
    • 16:20

      Open Ice P-10


      17:20
    • 19:00

      Kungsbacka HC (hemma) J-20


      21:00
    • 19:30

      Lysekils HK Viking (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      17:50
    • 17:10

      Träning FP-09


      18:50
    • 17:50

      Träning FP-06


      19:50
    • 19:00

      Träning Team 07


      19:50
  • 31Tor
    • 18:00

      Träning FP-06


      20:00