Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lerkils IF P-2011
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Lerkils IF P-2011.
P-2011
Följ oss för uppdateringar
Hej
Uppdaterad 30 september 2025
Klicka på länken nedan för att ta del av sammanställning bemanningsschema för P2011
30 september, bemanningsschema september - december P2011
Nedan ser ni tilldelade arbetspass för september - decemeber.
Hemmamatchen mot Oskarström flyttades till lördag 20/9, matchstart 15:00, samma bemanning för fika Noel och matchvärd Nils H-H. Bekräftat och klart via Supertext.
För hemmamatchen mot Astrio 21/9 matchstart 12:00 har Noel tagit över ansvaret som matchvärd, bekräftat och klart via Supertext. Fikaförsäljning Rasmus (Olof tackade nej).
Hemmamatch mot Laholms FK 28/9 (mixlaget) matchstart 14:00. Fika Lucas och matchvärd Harry.
Träningsmatch 11-manna måndag 6/10 mot Öjersjö, matchstart 19:30: fika Alve och matchvärd Rasmus, Bekräftat och klart.
Klubbhusetsdag på Ängås, ändrat datum till söndag 12/10 klockan 10:00 - 13:00
Alex, Noel och Nils H-H. Jag har informerat ungdomsansvarig Annika Dahlgren att Alex kommer utföra uppdraget på annan dag Noel och Nils H-H deltar 12/10.
Julgransförsäljning, P2011 har blivit tilldelade två arbetspass, som bemannas med 2 personer/tillfälle. Julgransförsäljningen sker utomhus vid Vallda Trekant. Då det inte kommer finnas tillgång till byggvagn att gå in och värma sig i är det bra om ni har tillgång till minst en bil. Sms med mer information skickas ut dagen före ert arbetspass.
Lördag 20/12 klockan 15:50 - 18:00 Charlie och Lucas - bekräftat och klart via tidigare nyhet på Laget.se
Söndag 21/12 klockan 15:50 - 18:00 Mina och Gustav. H - bekräftat och klart via tidigare nyhet på Laget.se
Luciacupen, futsal som spelas 12 - 13 december. Samtliga spelare i truppen kommer att bli tilldelade ett arbetspass/familj. Cupen spelas inomhus vid Kungsbacka sportcenter och arbetspassen är någon gång från fredag 12 december ca 15:00 och fram till lördag 13 december ca 01:30. Mer information kommer längre fram.
Hälsningar Julia och Liselotte, Föräldragruppen
Träning | 15 okt, 18:30 |
Träning | 19 okt, 11:00 |
Lilla Träslövs FF (borta) | 19 okt, 12:30 |
Träning | 22 okt, 18:30 |
Träning | 25 okt, 11:00 |
8 okt | VM kvalmatch på Ängås IP |
11 sep | Lerkilsloppet |
11 sep | Tillsammans för ett bättre matchklimat! |
Ok på klubbhusdagen, Nils HH - Olof, 0735301469
RapporteraRapportera
Arbetspass 12/10 bekräftat för Alex. Arbetspasset kommer utföras annan dag men stämmer av detta direkt med Annika.
RapporteraRapportera
Vi är inte hemma den 6/10 mot Öjersjö.
RapporteraÄr det här vi meddelar andra föräldrar om att byta?
Rosie Olsson (Minas mamma)
0704153780
Rapportera
Hej
RapporteraTack för svar och bekräftelse Nils H-H och Alex.
Tack för svar Rosie (Mina). Det stämmer att det är här man gör kommentarer och kan byta pass med varandra. Är det någon som är tilldelade pass enligt utskicket ovan som kan byta pass med Mina?
Vi saknar svar och bekräftelse från Alve och Noel.
Hälsningar Liselotte, Föräldragruppen
Rapportera
Hej,
RapporteraNu har Mina hand om julgransförsäljming den 21/12.
Rosie Olsson 0704153780
Rasmus mamma Madeleine tar matchvärdspasset den 6/10.
Madeleine Jonson 070-992 56 51.
TACK Madeleine!
Rapportera
Hej
RapporteraTack för byte och bekräftelse av arbetspass Rosie och Madeleine. Jag har informerat Lerkils IF om bytet vid julgransförsäljningen.
Saknar svar från:
ALVE - fikaförsäljnng 6/10
NOEL - Klubbhusets dag ändrat datum till 12/10
Nyheten är uppdaterad.
Hälsningar Liselotte Gustafsson, Föräldragruppen
Rapportera
Bekräftar arbetspasset den 6/10 för fikaförsäljning. /Alve
RapporteraRapportera
Ja 12/10 går bra. /Noel
RapporteraRapportera
Hej
RapporteraNyheten är uppdaterad.
Tack för bekräftelse Sara och Rickard.
Gällande Klubbhusets dag har jag informerat ungdomsansvarig Annika Dahlgren att Noel och Nils H-h kommer ha en förälder/barn som kommer på Klubbhusdagen samt att Alex föräldrar kommer att ta kontakt med Annika för uppgift och upplägg som genomförs vid annat tillfälle.
Sammanställning bemanningsschema är också uppdaterat då det skedde några förändringar på arbetspassen de sista matcherna.
Information om Luciacupen kommer längre fram men räkna med ett arbetspass/spelare i laget.
Fikaförsäljning de senaste matcherna gav en intäkt till lagkassan med 1165 kronor.
Tack för att vi hjälps åt för våra spelare i P2011.
Hälsningar Liselotte Gustafsson, Föräldragruppen
Rapportera