Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Palmstaden IK Boll & Lek Liljehallen (2020-2022)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Palmstaden IK Boll & Lek Liljehallen (2020-2022).
Boll & Lek Liljehallen (2020-2022)
Följ oss för uppdateringar
Denna veckan har vi uppehåll på Boll & Lek, men det finns aktiviteter på Södan både tisdag och onsdag för er som möjlighet. Det är för alla barn, både aktiva och nybörjare - alla är välkomna!
Två timmars "fri lek"! 🏃🏃💨
Det är "öppen hall" så ni kan komma och gå när ni vill 👍
22 februari – Sportlovsinnebandy på Södan kl 14:00-16:00
23 februari – Sportlovsinnebandy på Södan kl 14:00-16:00
23 februari – Boll & Lek håller uppehåll under sportlovsveckan (Liljeborg 17:30-18:30)
Sportlovsinnebandy
Öppet hus för alla innebandysugna - hjärtligt välkomna till Södans B-hall där vi lirar innebandy tillsammans. Vi kör öppen hall så Du kan spela matcher, dribbla och skjuta mål - vi kommer ha kul tillsammans! Läs här
Hoppas vi ses på Södan! 🌴
Känner ni någon som vill testa på innebandy? Kom och träna med oss, vi fixar klubba och glasögon (finns att låna).
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera