Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nyköpings Bushidoförening
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Nyköpings Bushidoförening.
Nyköpings Bushidoförening
Följ oss för uppdateringar
Hej fantastiska medlemmar!
Hoppas ni har haft en lika underbar ledighet som vi har haft här på styrelse- och tränarfronten. Nu är det dock dags att släpa sig tillbaka till verkligheten och betala vårens medlems- och träningsavgifter. Vi vet, det låter kanske mindre roligt än att äta choklad i soffan, men vi lovar att det är värt det för att hålla igång vårt träningsparty!
Håll ögonen på er mailinbox (och släng ett snabbt öga på skräpposten också, för säkerhets skull). Där kommer ni hitta all information ni behöver för att släppa loss pengarna och göra både er och oss på styrelsen glada.
En liten påminnelse: använd rätt OCR-nummer när ni betalar, så hamnar pengarna där de ska och ingen blir förvirrad. Om ni slår ihop summorna, kan det leda till att pengar snurrar runt som galna på en betalningsavi från Billorgram. Och vem vill ha det?
Vi längtar efter att se alla glada ansikten tillbaka på träningen! Låt oss göra vårterminen till den mest träningsglada någonsin.
Med träningsglädje och vänliga hälsningar,
Styrelsen och Tränarna
Inga kommande aktiviteter