Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Norrahammars IK U19

Följ

U19

Följ oss för uppdateringar
Följ

Fler träningar.

14 maj 2020 8 kommentarer 355 visningar
Mia Westberg Borst Lagledare
8 kommentarer
  • 14 maj 2020 Jan Gullberg

    Hej
    När kommer ni skicka ut matchuttagningarna inför matcherna? Info behövs ju i god tid så att man kan planera helger därefter, oavsett Corona ;-)

    Rapportera

    Rapportera

  • 14 maj 2020 Kajsa Wollhag

    Måns har annan aktivitet på måndagar så han kommer troligen inte på dessa träningar. Kristi Himmelsfärd är vi i Strömstad så då kommer han inte på torsdagen.

    Rapportera

    Rapportera

  • 15 maj 2020 Mia Westberg Borst

    Tack för info Kajsa.
    Och Jan, kallelse till matcherna skickas efter torsdagsträningen. Men har man tränat under veckan och är med i gruppen som spelar så är man ju automatiskt uttagen. Skulle man inte kunna så erbjuder vi andra platsen. Kan även inte den killen då familjen har andra planer så är det lugnt då vi åker med väldigt många spelare till matcherna.

    Rapportera

    Rapportera

  • 15 maj 2020 Karin Castervall

    Hej!
    Kul med fler träningar. Kan redan nu meddela att Jeffe inte kan vara med matchen mot Månsarp 30 maj, så vet ni för planering.

    Rapportera

    Rapportera

  • 15 maj 2020 Malin Johansson

    Alexander och Ceasar kommer inte vara med på träningen på kristi himmel.

    Rapportera

    Rapportera

  • 15 maj 2020 Lena Lopez

    Kul med fler träningar! Alfons kommer tyvärr missa de två kommande måndagsträningarna eftersom han har padelträning då. Men sen framöver så kan han även måndagar.

    Rapportera

    Rapportera

  • 15 maj 2020 Cecilia Götesson

    Edwin är bortrest över kristi himmelfärd.

    Rapportera

    Rapportera

  • 16 maj 2020 Michael Stuchly

    Hugo kan inte medverka den 20:e och 21:a, då vi är bortresta över kristihimmels helgen.

    Rapportera

    Rapportera

Du måste logga in för att kommentera

Logga in