Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Norrahammars IK P10
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Norrahammars IK P10.
P10
Följ oss för uppdateringar
Hej alla,
Vanligtvis skriver jag här som tränare men idag vänder jag mig till alla som förälder.
Ibland går inte riktigt saker som de ska på matcherna och det kan förekomma farliga situationer. Idag var det Oliver som hamnade i en läskig situation som chockade oss alla på en gång.
Oliver mår bra, vi har varit på Ryhov och allt har gått som vi hoppades. Inget som är sönder eller skadat, han har lite ont men det borde gå över snart.
Jag vill verkligen tacka alla som var på plats, alla föräldrar, spelare och mina tränarkollegor för allt engagemang ni har lagt för hjälpa Oliver.
Detta är bland annat dessa små saker som gör vårt lag starkare. Världens bästa lag helt enkel!! 💪⚽❤️
Återigen, tack allihopa 🙏❤️
Ramon, Oliver och familj!
Träning | 26 maj, 18:00 |
Träning | 27 maj, 18:00 |
Träning | 29 maj, 18:00 |
IF Hallby FK 2 (borta) | 31 maj, 12:00 |
Träning | 2 jun, 18:00 |
❤❤❤
RapporteraRapportera
💪
RapporteraRapportera
❤️❤️🙌
RapporteraRapportera
❤️
RapporteraRapportera
Skönt att höra, krya på honom!
RapporteraRapportera
❤Hoppas att han mår bättre snart!
RapporteraRapportera
Skönt att han klarade sig utan större skador. Hoppas att han är snart tillbaka i träning och matcher.
RapporteraKrya på honom! ❤️
Rapportera
💪💪
RapporteraRapportera
💚💚💚💚💚
RapporteraRapportera
Hoppas stt han mår bra
RapporteraRapportera
❤️
RapporteraRapportera
♥
RapporteraRapportera
❤️
RapporteraRapportera
❤️�
RapporteraRapportera