Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nora HC

Följ

Nora HC

Följ oss för uppdateringar
Följ
Nora HC
Välj lag

Januari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.52
    • 10:00

      Träning TKHS


      11:30
  • 2Mån
    v.1
    • 17:00

      Träning J18


      18:15
    • 18:30

      Träning U11


      19:45
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 19:45

      Träning A-lag herr


      21:00
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning U14/U15


      17:00
    • 17:15

      Träning U11


      18:15
  • 7Lör
    • 09:45

      Örebro Hockey UF (borta) U14/U15


      11:45
    • 11:00

      Match U11


      14:30
    • 15:00

      Kumla Hockey Club (hemma) J18


      17:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Träning TKHS


      11:30
    • 16:30

      IFK Arboga IK (borta) U14/U15


      18:30
    • 18:00

      Säffle HC (borta) A-lag herr


      20:00
  • 9Mån
    v.2
    • 17:00

      Träning J18


      18:15
    • 18:30

      Träning U11


      19:45
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 19:45

      Träning A-lag herr


      21:00
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning U14/U15


      17:00
    • 17:15

      Träning U11


      18:15
  • 14Lör
    • 12:00

      Bortamatch U13


      14:30
    • 12:00

      Guldsmedshytte SK (hemma) U14/U15


      14:00
    • 15:00

      Västerås IK Ungdom (hemma) J18


      17:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Träning TKHS


      11:30
    • 12:00

      Guldsmedshytte SK (hemma) U14/U15


      14:00
    • 18:00

      Fellingsbro/Frövi IK (borta) A-lag herr


      20:00
  • 16Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning J18


      18:15
    • 18:30

      Träning U11


      19:45
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 19:45

      Träning A-lag herr


      21:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:30

      Match U11


      12:00
    • 10:00

      Bortamatch U13


      16:00
    • 14:00

      IFK Arboga IK (borta) U14/U15


      16:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Träning TKHS


      11:30
  • 23Mån
    v.4
    • 17:00

      Träning J18


      18:15
    • 18:30

      Träning U11


      19:45
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 19:45

      Träning A-lag herr


      21:00
  • 27Fre
    • 16:00

      Träning U14/U15


      17:00
    • 17:15

      Träning U11


      18:15
    • 19:30

      Filipstads IF:s Ishockeyklubb (hemma) A-lag herr


      21:30
  • 28Lör
    • 10:30

      Bortamatch i Arboga U13


      12:40
  • 29Sön
    • 10:00

      Träning TKHS


      11:30
    • 12:00

      Lindlövens IF (hemma) U14/U15


      14:00
    • 17:00

      Sunne IK (borta) A-lag herr


      19:00
  • 30Mån
    v.5
    • 17:00

      Träning J18


      18:15
    • 18:30

      Träning U11


      19:45
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:15
  • 31Tis