Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Njurunda SK

Följ

Njurunda SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Njurunda SK
Välj sektion/lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 18:45

      Träning J18


      20:00
    • 19:15

      Träningsmatch Sundsvall HC J18 DIV3


      21:15
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning A-pojkar


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:45

      Träning J18


      20:30
  • 3Tor
    • 17:15

      Träning J18


      19:00
    • 17:30

      Träning PF12


      18:40
    • 17:30

      Träning A-pojkar


      18:30
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 19:45

      Träning DIV3


      20:45
  • 4Fre
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 10:30

      Sundsvalls FF (hemma) P11


      12:30
    • 13:00

      Sund IF 2 (borta) PF-09


      15:00
    • 16:00

      Hudiksvalls HC (borta) A-pojkar


      19:00
  • 7Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
    • 18:45

      Träning J18


      19:45
    • 18:45

      Spelarmöte DIV3


      19:15
    • 20:00

      Träning DIV3


      21:00
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:15

      Träning Team 10


      18:15
    • 17:30

      Träning J18


      20:15
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning J18


      22:00
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 12:00

      Lucksta IF Lucksta IF Lucksta IF P08/09 (hemma) PF-09


      14:00
    • 13:30

      Ånge IF F/P 10/11 (hemma) P11


      15:30
  • 14Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
    • 18:45

      Träning J18


      19:45
    • 20:00

      Träning DIV3


      21:00
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning PF12


      18:40
    • 17:30

      Träning J18


      19:45
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 17:30

      Träning A-pojkar


      18:30
    • 20:00

      Träning DIV3


      21:00
  • 18Fre
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 10:00

      Selånger FK P09 Röd (borta) PF-09


      12:00
    • 13:00

      IF Sundsvall Hockey (hemma) A-pojkar


      15:00
    • 14:30

      Alnö IF P 11 Röd/Vit (borta) P11


      16:30
  • 21Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning PF12


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:45
    • 19:15

      Träning DIV3


      20:15
  • 22Tis
    • 17:15

      Träning A-pojkar


      18:15
      Modin & Zetterberghallen
      Samlingstid: 16:30
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 18:30

      Träning J18


      20:00
    • 20:15

      Träning DIV3


      21:15
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:15

      Träning J18


      19:30
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 17:30

      Träning A-pojkar


      18:30
    • 19:45

      Träning DIV3


      20:45
  • 25Fre
    • 16:15

      Träning Team 09


      17:45
    • 16:15

      Träning Team 08


      17:30
    • 18:00

      Träning Team 11/12


      19:00
    • 19:00

      Träningsmatch NSK vs Gällsta IK DIV3


      21:30
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 12:00

      Sund IF 1 (hemma) PF-09


      14:00
    • 13:00

      Kramfors-Alliansen (borta) Team 08


      15:00
    • 15:00

      Träning J18


      19:00
  • 28Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning Team 08


      18:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:15

      Träning J18


      20:30
    • 18:15

      Träning A-pojkar


      19:15
    • 20:45

      Träning DIV3


      21:45
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning Team 09


      18:00
    • 18:15

      Träning Team 08


      19:15
    • 18:15

      Träning J18


      20:30
    • 20:45

      Träning DIV3


      21:45
  • 30Ons