Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Njurunda Sportklubb

Följ

Njurunda SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
  • 2Tor
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:00
    • 21:15

      Träning J18


      22:15
  • 3Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
    • 19:30

      Svenstaviks HK (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 4Lör
    • 00:00

      Bollnäs IS (borta) U12


      02:00
    • 00:00

      Timrå IK Vit (borta) U12


      02:00
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 12:30

      Match U10


      15:30
    • 13:30

      Lindefallets SK (borta) U11


      15:30
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.45
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 7Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
    • 19:30

      Fysträning U12


      20:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 8Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
  • 9Tor
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 19:30

      Sollefteå HK (borta) J18


      21:30
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:00
  • 10Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
    • 19:30

      Näldens IF (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 11Lör
    • 09:00

      IF Sundsvall Hockey Blå (hemma) U12


      11:00
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 12:15

      Brunflo IK (hemma) U13


      14:00
    • 16:15

      Näldens IF 06 (hemma) U13


      18:00
  • 12Sön
    • 09:00

      IF Sundsvall Hockey, blå (hemma) U14/U15


      11:00
    • 10:00

      Ånge IK (borta) U12


      12:00
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 12:00

      Bollnäs IS (hemma) U12


      14:00
    • 12:15

      Hudiksvalls HC (hemma) U11


      14:15
    • 14:30

      u15 mot ösk/modo U14/U15


      16:30
    • 15:00

      Match Gällsta-Nsk U10


      17:00
  • 13Mån
    v.46
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:00
    • 21:15

      Träning J18


      22:15
  • 14Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 16:30

      Träning U14/U15


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
    • 19:30

      Kramfors-Alliansen (borta) A-lag Herrar


      21:30
    • 19:30

      Fysträning U12


      20:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 15Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
    • 19:30

      AIK-Hockey Härnösand (borta) J18


      21:30
  • 16Tor
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:00
  • 17Fre
    • 11:00

      Östersundshems cup U14/U15


      00:00
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
    • 19:40

      Östersunds IK (borta) J18


      21:40
  • 18Lör
  • 19Sön
    • Heldag

      Östersundshems cup U14/U15

    • 00:00

      Träning U13


      00:00
    • 09:00

      IF Sundsvall Vit (hemma) U09


      10:45
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 12:15

      Timrå IK (hemma) U13


      14:15
    • 15:00

      Söderhamns IK (borta) U11


      17:00
  • 20Mån
    v.47
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 21Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 16:30

      Träning U14/U15


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
    • 19:30

      Fysträning U12


      20:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 22Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Match Timrå-Oskarshamn U14/U15


      22:00
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
  • 23Tor
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 16:30

      Brottning U14/U15


      17:30
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:00
    • 21:15

      Träning J18


      22:15
  • 24Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
    • 19:30

      Strömsund/Sollefteå (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 25Lör
    • 09:00

      Gällsta IK (hemma) U12


      11:00
    • 10:30

      Näldens IF 06 (borta) U13


      12:30
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 13:00

      Kovlands IshF (hemma) J18


      15:00
    • 13:15

      Ånge IK (borta) U09


      14:45
    • 15:00

      Näldens IF (borta) U13


      17:00
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.48
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 28Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 16:30

      Träning U14/U15


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
    • 19:30

      Fysträning U12


      20:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 29Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
  • 30Tor
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 16:30

      Brottning U14/U15


      17:30
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:00
    • 21:15

      Träning J18


      22:15