Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nödinge SK Fotboll P10
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Nödinge SK Fotboll P10.
P10
Följ oss för uppdateringar
Hej igen!
Vi kommer, som ni säkert redan märkt, använda laget.se för att nå ut med information till er föräldrar. Det kan handla om inställda träningstillfällen, förfrågan om hjälp från er eller att ge allmän information. (Se gärna till att ni har uppdaterade uppgifter vad gäller mail och telefon.)
Ibland kan det finnas behov av att ställa frågor till oss ledare eller kanske komma i kontakt med andra föräldrar, exempelvis för att samordna körning.
Vi har därför skapat en grupp på Facebook för detta, då laget.se främst främjar information ut, inte så mycket kommunikation. Gruppen heter "Nödinge SK - Fotboll - PF10".
Det är en s k stängd grupp, vilket innebär att endast medlemmar (som godkänns av oss ledare) får läsa och skriva där.
Det är helt frivilligt att gå med i gruppen.
Med vänlig hälsning,
Martin
| Avslutning åk8 | 9 jun, 09:00 |
| VM-Kval Sverige - Italien | 9 jun, 19:00 |
| Träning | 14 jun, 14:40 |
| Öjersjö IF U17 (hemma) | 16 jun, 20:00 |
| Träning | 18 jun, 18:40 |
|
|
:blossom:Midsommar:blossom: |
| 2 jun | Ledarmöte |
| 25 maj | Sportlotten 2026 |
| 19 maj | Sommarerbjudande från Klubbhuset |
| 8 maj | NSK-dagen 2026: Save the date |
Kommentera
Endast sidans medlemmar kan kommentera