Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mörrum Hockey U14
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Mörrum Hockey U14.
U14
Följ oss för uppdateringar
Då va det dags att planera vilken dag vi ska ha sommarträningen, vi har tänkt att den kommer börja nu i maj. För att så många som möjligt ska kunna vara med så vill vi att ni svara i kommentarsfältet vilka dagar man INTE kan eller om man inte vill vara med.
Tisdag och torsdag har Wille fotboll och eftersom vi har familj på långt håll är vi iväg en del på helgerna och åker på fredagen. Onsdag hade varit guld.
RapporteraMen vi anpassar oss och är med när vi kan annars Kul att de får träffas 👏🙏
Rapportera
Så roligt med lite sommarträning! Ville har inte möjlighet att vara med måndag, onsdag och söndag em, då han har andra träningar.
RapporteraRapportera
Tillägg till Ville att söndag em är endast upptagen under maj månad, sen är den "fri" i hans kalender
RapporteraRapportera
Gustav (och Mattias) har fotbollsträning måndagar och onsdagar.
RapporteraRapportera
Filip har crossträning på tisdagar ( även jag är borta då)
RapporteraRapportera
Vi kan inte tisdagar
RapporteraRapportera
Tisdag,torsdag kan inte billy
RapporteraRapportera