Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mönsterås GOIF

Följ

Mönsterås GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Mönsterås GOIF
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 09:00

      Cup Tjejligan F-10


      14:00
    • 10:00

      IFK Kalmar blå (borta) F-09


      12:00
    • 11:00

      Västerviks FF gul (hemma) P-08


      13:00
    • 14:00

      Rockneby IK (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      Städning Guldfågel P-08


      19:00
    • 17:00

      Färjestadens GOIF 1 (hemma) P-06


      19:00
  • 2Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Rockneby IK (hemma) A-lag Herrar


      20:15
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      20:00
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning F-12 (F-11)


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Blomstermåla IK (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Hultsfreds FK grön (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 14:00

      Lindsdals IF (hemma) F-09


      16:00
  • 8Sön
    • 09:15

      Jämjö cup. F-08


      14:00
    • 11:00

      Persnäs AIF (borta) F-05


      13:00
    • 11:00

      Hjältevads Mariannelunds IS (hemma) F-07


      13:00
    • 12:00

      IK Tuna Södra (borta) A-lag Herrar


      14:00
    • 14:00

      IFK Berga 1 (hemma) P-06


      16:00
    • 15:00

      Lindsdals IF svart (borta) P-09


      17:00
    • 17:00

      Kalmar Södra IF röd (hemma) P-08


      19:00
  • 9Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      20:00
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 11:00

      Södra Vi IF (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Västerviks FF (hemma) F-07


      13:00
    • 14:00

      IFK Berga blå (hemma) P-09


      16:00
  • 15Sön
    • 09:00

      Cup Tjejligan F-10


      15:00
    • 10:00

      Kalmar FF blå (borta) P-07


      12:00
    • 12:00

      IFK Kåremo (hemma) A-lag Herrar


      14:00
    • 12:00

      Pukebergs BK (borta) P-06


      14:00
    • 12:00

      Ljungbyholms GOIF (borta) F-09


      14:00
    • 12:00

      A-Lags match P-12


      14:00
    • 13:00

      IFK Oskarshamn (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Lindsdals IF (hemma) F-05


      16:00
    • 14:00

      Bilbingo F-08


      15:30
  • 16Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Oskarshamns AIK vit (borta) P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 17Tis
    • 17:15

      Rödsle BK (borta) F-07


      19:15
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      IFK Kalmar 2 (borta) F-05


      21:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 18:00

      Blomstermåla IK (borta) P-09


      20:00
  • 21Lör
    • 11:00

      Avslutning P-08


      19:00
    • 11:00

      Långemåla/Fliseryd (hemma) P-07


      13:00
    • 14:00

      IFK Kalmar vit (hemma) F-09


      16:00
  • 22Sön
    • 11:00

      Högsby IK (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Rödsle BK (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Fliseryds IF (borta) A-lag Herrar


      14:00
    • 14:00

      Oskarshamns AIK 1 (hemma) P-06


      16:00
    • 14:00

      Pukebergs BK vit (hemma) P-08


      16:00
  • 23Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      20:00
  • 26Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:00

      Cup Tjejligan F-10


      15:30
  • 29Sön
    • 13:00

      Rödsle BK (borta) F-08


      15:00
    • 14:00

      Fagerhults AIK 7-m (hemma) F-05


      16:00
    • 16:00

      Träning P-06


      18:00
  • 30Mån
    v.40
    • 17:30

      Färjestadens GOIF (borta) F-09


      19:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00