Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mariedals IK

Följ

Mariedals IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 5Lör
    • 11:00

      Alingsås IF FF Grön (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      IF Elfsborg (borta) P-07


      14:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Match mot Byttorp P-12


      12:00
    • 11:00

      Byttorps IF Vit (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Sandareds IF (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Timmele GoIF (borta) P-09


      12:00
    • 15:00

      Borås AIK (hemma) F-11


      17:00
    • 16:00

      IF Elfsborg (hemma) Damlag


      18:00
  • 7Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning Blå grupp


      18:15
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning Gul grupp


      20:30
    • 19:15

      Toarpsalliansen Svart (borta) F-08


      21:15
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag


      21:00
    • 19:30

      Träning Juniorlag


      21:00
  • 10Tor
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
  • 11Fre
    • 17:00

      Träningsmatch P-09


      18:00
    • 17:00

      Tränings match P-10


      18:00
  • 12Lör
    • 14:00

      Svenljunga IK (hemma) Damlag


      16:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Träning P-12


      12:00
    • 13:00

      Rydboholms SK (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Sjötofta IF (hemma) Damlag


      16:00
    • 15:00

      Bergdalens IK Vit (hemma) P-11


      17:00
    • 16:45

      Dalsjöfors GoIF Grön (borta) F-11


      18:45
    • 17:00

      Kinna IF (vit) (hemma) P-09


      18:00
    • 18:00

      Sparsör/Fristad/Borgstena (borta) P-08


      20:00
  • 14Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag


      21:00
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Norrby IF (hemma) Juniorlag


      21:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 17:00

      Vinninga AIF (hemma) Damlag


      19:00
  • 20Sön
    • 11:00

      Ulricehamns IFK (vit) (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Dalstorps IF (hemma) F-11


      13:00
    • 15:45

      Sjöviks SK (hemma) P-08


      17:45
    • 17:00

      Tranemo IF Röd (borta) P-11


      19:00
    • 17:30

      Borås AIK (borta) P-10


      18:30
    • 17:30

      Sandareds IF (hemma) F-08


      19:30
    • 17:30

      Kronängs IF (borta) P-07


      19:30
    • 19:00

      Match IFK Falköping FF Juniorlag


      21:00
  • 21Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot Örby P-11


      19:30
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag


      21:00
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning Gul grupp


      20:30
      Mariedals klubbhus Pingishall
    • 19:30

      Träning Juniorlag


      21:00
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 11:00

      Sandareds IF (hemma) P-10


      12:00
    • 15:20

      Ulricehamns IFK (borta) F-08


      17:20
    • 17:00

      Ljungskile/Grohed (hemma) Juniorlag


      19:00
  • 28Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Kronängs IF (borta) Damlag


      21:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag


      21:00