Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mariedals IK

Följ

Mariedals IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
  • 2Lör
    • Heldag

      Kronängs Arena CUP P-10

    • 08:00

      Kronäng cup P-09


      18:00
    • 13:00

      Kronäng Arena Cup Lag Blå P-11


      16:45
    • 13:25

      Kronäng Arena Cup Lag Vit P-11


      16:45
  • 3Sön
    • Heldag

      Kronängs Arena CUP P-10

    • 09:00

      Kronängscup 2021 F-10


      14:00
    • 09:00

      Kronäng Arena Cup 2021 F-11


      13:00
    • 14:00

      Ulricehamns IFK (hemma) F-08


      16:00
    • 16:00

      Mariestads BoIS FF (borta) Damlag


      18:00
    • 16:15

      Ulricehamns IFK (borta) P-07


      18:15
    • 17:00

      Ljungskile/Grohed (borta) Juniorlag


      19:00
  • 4Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning Grön grupp


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:00

      Norrby IF (borta) Juniorlag


      21:00
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) P-08


      21:00
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 14:00

      Falköpings KIK (hemma) Damlag


      16:00
    • 14:00

      Sjöviks SK (borta) P-08


      16:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Borås Arena Cup P-11


      14:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10


      11:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 14:00

      Knalleland Borås Arena Cup F-11


      19:00
  • 11Mån
    v.41
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning Grön grupp


      18:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning Damlag


      21:00
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 11:00

      Säkra cupen Ulricehamn P-09


      18:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:30

      Träning Juniorlag


      18:00
  • 17Sön
    • 09:00

      Träning P-11


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10


      11:30
    • 13:30

      Träning F-11


      15:00
    • 14:00

      Träning P-07


      16:00
    • 17:30

      Träning Damlag


      19:00
  • 18Mån
    v.42
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:30
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning Grön grupp


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:30

      Träning Damlag


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 15:00

      Fotbolls match Norrby IF P-09


      17:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10


      11:30
    • 12:30

      Avslutning P-11


      17:00
    • 14:00

      Match P-13


      18:00
    • 14:30

      Träning P-07


      16:00
    • 17:30

      Träning Damlag


      19:00
  • 25Mån
    v.43
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning Grön grupp


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:30

      Träning Damlag


      21:00
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön
    • 09:00

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Kycklingcupen söndag 31 Oktober P-09


      19:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10


      11:30
    • 13:30

      Träning P-11


      15:00
    • 15:00

      Träning Juniorlag


      16:30
    • 17:30

      Träning Damlag


      19:00