Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lerums BK
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Lerums BK.
Lerums BK
Följ oss för uppdateringarDomarkurs intresseanmälan Team 09
Lerumspucken Team 11
Träning Team 10
Träning Team 09
Träning Motionshockey
Träning Team 15
Träning LekIs
Träning Team 14
Träning Team 13
Partille HK (borta) Herr A
Träning Team 09
Skärgårdens SK (borta) A-ungdom
Träning Team 10
Träning A-ungdom
Träning A-ungdom Team 09
Hockeyskoj Team 12
Hockeyskoj Team 10
Stenungsund HF (borta) J18
Träning Team 13
Träning Team 14
Träning Team 11
Träning Team 12
Intresse anmälan till maskot Team 13
Träning J18
Samträning J18/J20 J20
Genomgång TSM A-ungdom
Sekket Mölndal A-ungdom
Mölndal/Järnbrott/Skärgården (hemma) A-ungdom
Lerums Pucken Team 13
Lerums Pucken Team 13
Skottare Frölunda A-ungdom
Halmstad Hammers HC (borta) J20
Falkenbergs HK (hemma) Team 10
Match B2 Team 09
Träning Team 11
Träning Team 12
Träning Motionshockey
Hanhals IF Röd (borta) Team 10
Match B2 Team 09
Träning Team 15
Träning LekIs
Rönnängs IK (hemma) Team 09
Träning A-ungdom
Träning A-ungdom Team 09
Frölunda biljetter 9 okt Team 09
Frölunda biljetter 9 okt Team 14
Frölundas damlag premiär Team 10
Gratis biljetter Premiären Frölundas Damlag 9/10 16:00 Team 12
Sekket seriematch J18
Lerums BK (borta) J18
Kungsbacka HC (borta) Herr A
Träning Team 10
Hockeyskoj Team 09
Hockeyskoj Team 12
Träning Team 13
Träning Team 14
Träning Team 11
Träning Team 12
Träning J18
Träning A-ungdom
Träning A-ungdom Team 09
Träning Team 09
Träning Team 10
Kållered SK Blå (borta) Team 11
Träning Team 15
Träning LekIs
Träning Team 14
Hisingens IK (hemma) Team 11
Kållered SK (borta) A-ungdom
Skottare Frölunda A-ungdom
Skärgårdens SK (borta) Team 09
Träning Team 11
Träning A-ungdom
Träning Team 10
Träning Motionshockey
Träning Veteraner
Härryda HC (borta) Team 12
Frölunda HC Röd (borta) Team 12
Härryda HC Blå (hemma) Team 10
Match B2 Lerum-Härryda Team 09
Munkedal/Lions/Lysekil (borta) J18
Träning Team 13
Träning Team 14
Träning Team 09
Partille HK 2 (borta) A-ungdom
Träning Team 10
Sekket A-lag A-ungdom
Kungälvs IK (borta) Team 10
Match B2 Kungälv-Lerum Team 09
Sörhaga/Alingsås HK (hemma) Herr A
IF Mölndal Hockey (borta) Team 11
Träning Team 15
Träning LekIs
Skärgårdens SK (hemma) Team 13
Hovås HC Vit (borta) Team 13
Lerums BK (borta) J20
Sekket match mot Partille J20
Frölunda HC Röd (borta) Team 13
Bäcken HC (borta) Team 13
Härryda HC Vit (hemma) Team 11
Stenungsund HF (hemma) Team 09
Träning A-ungdom
Träning Motionshockey
Bäcken HC Blå (borta) Team 12
Kungälvs IK (borta) Team 12
Kållered SK (hemma) Team 10
B2 Hemmamatch mot Kållered Team 09
Föräldrarmöte J18
Sekket seriematch J18
Lerums BK (borta) J18
Sekket A lag Team 09
Skärgårdens SK (hemma) Herr A
Skottare Frölunda A-ungdom
Träning Team 11
Träning Team 12
Sekretariat genomgång Team 12
Kungsbacka HC (borta) J20
Träning Team 09
Föräldra- och spelarmöte Team 10
Träning Team 10
Träning A-ungdom
Spelarsamtal A-ungdom
Träning A-ungdom Team 09
Träning Team 14
Träning Team 13
Träning Team 11
Träning Team 12
Extra träning med C-ungdom Team 10
Träning Team 09
Träning A-ungdom
Träning A-ungdom Team 09
Hovås HC 2 (borta) A-ungdom
Varberg HK (borta) Herr A
Extra träning med A-ungdom Team 10
Samträning J18/J20 J20
Träning J18
Hockeyskoj Team 14
Hockeyskoj Team 13
Hockeyskoj Team 12
Hockeyskoj Team 09
Hockeyskoj Team 10
Träning Team 14
Träning Team 13
Bäcken HC 2 (borta) A-ungdom
Träning Team 11
Träning Team 12
Träning Team 10
Träning Team 09
Träning Herr A
Samträning J18/J20 J20
Träning J18
Träning Team 10
Träning Team 09
Träning Team 15
Träning LekIs
Lerums BK (borta) J20
Sekket Match mot Kållered J20
IF Mölndal Hockey Röd (hemma) Team 13
Kållered SK Vit (borta) Team 13
Varberg/Falkenberg (borta) Team 09
Varberg HK (borta) Team 11
Träning Team 14
Träning Team 12
Träning A-ungdom
Hovås HC (borta) Team 10
Bortamatch mot Hovås Team 09
Hanhals IF Röd (borta) Team 11
Träning Motionshockey
Härryda HC Vit (borta) Team 13
Bäcken HC (borta) Team 14
Frölunda HC Röd (borta) Team 14
Falkenbergs HK (hemma) Team 14
Sekket B2 mot Härryda Team 09
Härryda HC Vit (hemma) Team 10
match B2 mot Härryda Team 09
Hovås HC (borta) Team 12
Hisingens IK (borta) Team 12
Falkenbergs/Varberg (borta) J18
Träning Team 09
Bemanning sekket A-lagsmatch Team 10
Hisingens IK (hemma) Herr A
https://www.laget.se/LerumsBK
Välj aktiviteter
https://www.laget.se/LerumsBK
Oktober 2022