Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Landvetter IF 2003

Följ

Landvetter IF 2003

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Landvetter IF 2003
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:30

      IF Väster Grön (borta) F-08


      10:45
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 10:10

      Träning F-11


      11:10
    • 10:45

      IF Väster Orange (borta) F-08


      12:00
    • 13:30

      Bergums IF (hemma) F05/06


      15:30
  • 2Sön
    • 13:30

      Bergums IF (borta) F-07


      15:00
    • 16:15

      Hällesåker IF/Mölnlycke IF (hemma) C-lag Damer


      17:30
    • 17:00

      Heja på a-laget F-11


      19:30
    • 18:30

      Göteborgs FF (hemma) Juniorlag Damer


      20:30
    • 18:30

      Göteborgs FF (hemma) Seniorlag Damer


      20:30
    • 18:45

      Kungälvs FF (hemma) F-04


      20:15
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 18:00

      Intresseanmälan match F-10


      20:00
    • 18:30

      Löpträning F05/06


      19:30
    • 18:45

      Kållered 1 (hemma) F-10


      19:45
    • 18:45

      Kållered 2 (hemma) F-10


      19:45
    • 18:45

      Sävedalen (hemma) F-10


      19:45
    • 19:15

      Träning Juniorlag Damer


      20:30
    • 19:15

      Träning Seniorlag Damer


      20:30
  • 7Fre
    • 18:45

      Stenungssunds IF (hemma) F-04


      20:15
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 10:10

      Träning F-11


      11:10
    • 12:00

      BK Häcken Svart (hemma) F-08


      13:15
    • 12:00

      Askims IK Svart (borta) F05/06


      14:00
    • 13:15

      Sävedalens IF (hemma) F-08


      14:30
    • 16:00

      Örgryte IS FF (borta) F-04


      18:00
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
    • Heldag

      Cafévecka F-11

    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • Heldag

      Cafévecka F-11

    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:15

      Intresseanmälan match F-10


      19:45
    • 18:15

      Lindome Svart (borta) F-10


      19:15
    • 18:15

      Lindome Vit (borta) F-10


      19:15
    • 18:30

      Löpträning F05/06


      19:30
    • 18:45

      Mölndal Röd (borta) F-10


      19:45
    • 19:15

      Träning Juniorlag Damer


      20:30
    • 19:15

      Träning Seniorlag Damer


      20:30
  • 14Fre
    • Heldag

      Cafévecka F-11

    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 18:45

      HovåsBilldal IF 1 (hemma) F-04


      20:15
  • 15Lör
    • Heldag

      Cafévecka F-11

    • 08:00

      LIF (hemma) F-09


      18:00
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 10:10

      Träning F-11


      11:10
    • 13:30

      IK Zenith Vit (borta) F-08


      14:45
    • 14:45

      IK Zenith Grön (borta) F-08


      16:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Cafévecka F-11


      18:30
    • 11:30

      Mossens BK (hemma) F-07


      13:00
    • 12:00

      Mölnlycke Svart (hemma) F-07


      13:00
    • 12:45

      Lekstorps IF (borta) F-07


      13:45
    • 13:15

      Ytterby IS (hemma) F05/06


      15:15
    • 16:15

      Bergums IF (hemma) C-lag Damer


      17:30
    • 18:30

      IFK Fjärås (hemma) Seniorlag Damer


      20:30
    • 18:30

      IFK Fjärås (hemma) Juniorlag Damer


      20:30
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:45

      Lindome GIF Vit (hemma) F05/06


      20:45
  • 22Lör
    • 08:30

      Sammandrag Förbovallen F-11


      12:30
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 13:00

      IFK Göteborg (borta) F-04


      15:00
    • 13:00

      IFK Örby (borta) Seniorlag Damer


      15:00
    • 13:00

      IFK Örby (borta) Juniorlag Damer


      15:00
    • 13:15

      Ytterby IS Röd (hemma) F-08


      14:30
    • 14:30

      Ytterby IS Vit (hemma) F-08


      15:45
  • 23Sön
    • 11:30

      Kållered (hemma) F-07


      13:00
    • 12:00

      Floda (hemma) F-07


      13:00
    • 12:00

      Jonsereds IF (hemma) F-07


      13:00
    • 12:30

      Sävedalens IF (borta) F05/06


      14:30
    • 16:00

      Utbynäs SK (borta) F-04


      17:00
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      EXTRA träning F-07


      17:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 20:00

      Ledarmöte F-12


      21:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:15

      Intresseanmälan match F-10


      20:00
    • 17:30

      IFK Göteborg - AIK Juniorlag Damer


      21:00
    • 17:30

      IFK Göteborg - AIK Seniorlag Damer


      21:00
    • 18:00

      Sävedalen (borta) F-10


      19:00
    • 18:30

      Jonsered (borta) F-10


      19:30
    • 18:30

      Löpträning F05/06


      19:30
    • 18:45

      Kållered 1 (hemma) F-10


      19:45
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 10:10

      Träning F-11


      11:10
    • 10:30

      Solängens BK Vit (borta) F-08


      11:45
    • 12:00

      Lekstorps IF (borta) F-07


      13:00
    • 14:45

      Torslanda IK (borta) F05/06


      16:45
  • 30Sön
    • 12:00

      Lindome Vit (borta) F-07


      13:00
    • 13:00

      Jitex (borta) F-07


      15:00
    • 14:15

      Solängens BK Grön (borta) F-08


      15:30
    • 15:00

      Mölnlycke IF (hemma) F05/06


      17:00
    • 16:15

      Qviding FIF (hemma) C-lag Damer


      17:30
    • 18:30

      Hisingsbacka FC (hemma) Seniorlag Damer


      20:30
    • 18:30

      Hisingsbacka FC (hemma) Juniorlag Damer


      20:30