Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF A-lag Herrar

Följ

A-lag Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ
Tabell
Lag M V O F P
1 Sätila SK 3 3 0 0 9
2 IFK Värsås 3 2 1 0 7
3 Brämhults IK 3 2 1 0 7
4 Skepplanda BTK 3 2 1 0 7
5 Trässbergs BK 3 2 1 0 7
6 Källby IF 2 2 0 0 6
7 Skoftebyns IF 2 2 0 0 6
8 Tvärred-Vegby FC 2 2 0 0 6
9 Sjöviks SK 2 2 0 0 6
10 Äspereds IF 2 2 0 0 6
11 Norrmalms IK 2 2 0 0 6
12 IK Friscopojkarna 2 2 0 0 6
13 Fagersanna IF 2 2 0 0 6
14 Trollekis 2 2 0 0 6
15 Varnhem/Lundsbrunn 3 2 0 1 6
16 IFK Falköping FF 2 2 0 0 6
17 Östadkulle SK 2 2 0 0 6
18 Dardania IF 2 2 0 0 6
19 Ulricehamns IFK 2 2 0 0 6
20 Stenstorps IF 2 2 0 0 6
21 Götene IF 2 2 0 0 6
22 IF Tymer 2 2 0 0 6
23 Hangelösa IF 2 2 0 0 6
24 Syrianska FK Lidköping 2 2 0 0 6
25 IFK Mariestad 3 1 2 0 5
26 Jula BK 2 1 1 0 4
27 Tråvad/Larv 2 1 1 0 4
28 Falköpings FK 2 1 1 0 4
29 Främmestads IK 2 1 1 0 4
30 Borgunda IK 2 1 1 0 4
31 IFK Trollhättan 2 1 1 0 4
32 Töllsjö IF 2 1 1 0 4
33 Södra Vings IF 3 1 1 1 4
34 Limmareds IF 2 1 0 1 3
35 Skultorps IF U 1 1 0 0 3
36 Åsarp-Trädet FK A 1 1 0 0 3
37 Råda BK 1 1 0 0 3
38 Våmbs IF 2 1 0 1 3
39 Öxabäcks IF 2 1 0 1 3
40 SK Mjörn 1 1 0 0 3
41 Sandareds IF U 2 1 0 1 3
42 Levene-Skogslunds IF 2 1 0 1 3
43 IFK Mariestad U 1 1 0 0 3
44 Björketorps IF 1 1 0 0 3
45 Gullspångs IF 1 1 0 0 3
46 Källby IF U 1 1 0 0 3
47 Bergdalens IK 1 1 0 0 3
48 BK Trix 2 1 0 1 3
49 Hyssna IF 2 1 0 1 3
50 Hemsjö IF herr B 1 1 0 0 3
51 Fristads GoIF U 1 1 0 0 3
52 Sexdrega/Lockryd 2 1 0 1 3
53 Sjötofta IF 1 1 0 0 3
54 Lidköpings FK 1 1 0 0 3
55 Järpås IS 1 1 0 0 3
56 Tibro AIK FK U 1 1 0 0 3
57 Torsö BIF 1 1 0 0 3
58 Kinnarp-Slutarps IF B 1 1 0 0 3
59 Sandhults SK 3 1 0 2 3
60 Norra Härene BK 2 1 0 1 3
61 Skultorps IF 2 1 0 1 3
62 Tibro AIK FK 2 1 0 1 3
63 Somali FF 1 1 0 0 3
64 Vara SK U 2 1 0 1 3
65 Gällstad/ Dalstorp U 1 1 0 0 3
66 Tvååkers IF 1 1 0 0 3
67 Norra Fågelås IF 1 1 0 0 3
68 Tidavads IF 1 1 0 0 3
69 Trollhättans BoIS A 1 1 0 0 3
70 Trollhättans IF 1 1 0 0 3
71 Redvägs FK 1 1 0 0 3
72 Rydboholms SK 1 1 0 0 3
73 Sparsörs AIK 1 1 0 0 3
74 IFK Fjärås 1 1 0 0 3
75 Vedums AIS 1 1 0 0 3
76 Högsäters GF 1 1 0 0 3
77 Lödöse Nygård IK 2 1 0 1 3
78 Högvads BK 1 1 0 0 3
79 Annelunds IF 1 1 0 0 3
80 Jung/Kvänum 10 IF B 1 1 0 0 3
81 Skövde AIK 1 1 0 0 3
82 Vårgårda IK 1 1 0 0 3
83 Vinninga AIF 2 1 0 1 3
84 Gånghester/Målsryd 2 1 0 1 3
85 Sils IF U-lag 2 1 0 1 3
86 Vartofta SK 2 1 0 1 3
87 Sollebrunns AIK 2 1 0 1 3
88 Tranemo IF 2 1 0 1 3
89 Trollhättan Syrianska FK 2 1 0 1 3
90 Vara SK 2 1 0 1 3
91 Mariestads BK 3 1 0 2 3
92 Rackeby IK 2 1 0 1 3
93 FC Corner 2 1 0 1 3
94 Ubbhult/Hällingsjö 2 1 0 1 3
95 Kållandsö GoIF 2 1 0 1 3
96 Skara FC 2 1 0 1 3
97 Töreboda IK 2 1 0 1 3
98 IFK Örby 2 1 0 1 3
99 Bollebygds SK 3 1 0 2 3
100 Kinne-Vedums IF 3 1 0 2 3
101 Grolanda/Floby 2 1 0 1 3
102 Ekedalens SK 2 0 2 0 2
103 Kinna IF 2 0 2 0 2
104 Herrljunga SK FK 2 0 2 0 2
105 Byttorps IF 1 0 1 0 1
106 Dalsjöfors GoIF 1 0 1 0 1
107 Hedareds BK 1 0 1 0 1
108 Grimsås IF 1 0 1 0 1
109 Azalea BK Herrsenior 1 0 1 0 1
110 Säven/Hol 1 0 1 0 1
111 Nol IK 1 0 1 0 1
112 Örslösa-Söne IK 2 0 1 1 1
113 Trollhättans FK 2 0 1 1 1
114 Hemsjö IF 2 0 1 1 1
115 Fristads GoIF 2 0 1 1 1
116 Ulvåkers IF 2 0 1 1 1
117 Nossebro IF 2 0 1 1 1
118 Arentorp/Helås FK 3 0 1 2 1
119 Sjuntorps IF 2 0 1 1 1
120 Igelstorps IK 2 0 1 1 1
121 Angered BK 0 0 0 0 0
122 Björsäters IF 0 0 0 0 0
123 Brålanda IF 0 0 0 0 0
124 Dalstorps IF 0 0 0 0 0
125 Dannike IK 0 0 0 0 0
126 FC Skövde 0 0 0 0 0
127 Fröjereds IF 0 0 0 0 0
128 Gerdskens BK 0 0 0 0 0
129 Gerdskens BK U-lag 0 0 0 0 0
130 Grolanda/Floby U 0 0 0 0 0
131 Hajoms IF 0 0 0 0 0
132 Hestrafors IF 0 0 0 0 0
133 Holmalunds IF 0 0 0 0 0
134 Hörnebo SK 0 0 0 0 0
135 Hössna/Timmele 0 0 0 0 0
136 IF Elfsborg U21 0 0 0 0 0
137 IFK Hjo 0 0 0 0 0
138 IFK Skövde FK 0 0 0 0 0
139 IFK Tidaholm 0 0 0 0 0
140 Jonsereds IF HERR 0 0 0 0 0
141 Korsberga IF 0 0 0 0 0
142 Kållered SK A-lag Herrar 0 0 0 0 0
143 Ljungsarps IF 0 0 0 0 0
144 Långareds BoIS 0 0 0 0 0
145 Mariedals IK 0 0 0 0 0
146 Norrby IF 0 0 0 0 0
147 Rångedala IK 0 0 0 0 0
148 Saleby IF 0 0 0 0 0
149 Sandareds IF 0 0 0 0 0
150 Skara FC U 0 0 0 0 0
151 Trollhättans FF 0 0 0 0 0
152 Vänersborgs IF 0 0 0 0 0
153 Mullsjö/Sandhems IF A 0 0 0 0 0
154 Strömtorps IK 0 0 0 0 0
155 Smålandsstenars GOIF 0 0 0 0 0
156 Kinna IF U 0 0 0 0 0
157 Ulvåkers IF U 0 0 0 0 0
158 Stenkullen GoIK A 0 0 0 0 0
159 Stenkullens GOIK B 0 0 0 0 0
160 Karlsberg United FC 0 0 0 0 0
161 Lerums IS HerrA 0 0 0 0 0
162 Ytterby IS Herr 0 0 0 0 0
163 Melleruds IF 0 0 0 0 0
164 IK Kongahälla 0 0 0 0 0
165 Henån-Gilleby IF 0 0 0 0 0
166 Töreboda IK B 0 0 0 0 0
167 Finnerödja IF 0 0 0 0 0
168 Vallens IF 0 0 0 0 0
169 Åsebro IF 0 0 0 0 0
170 IK Oddevold 0 0 0 0 0
171 Ahlafors IF 0 0 0 0 0
172 Säffle FF 0 0 0 0 0
173 Alingsås IF FF U 0 0 0 0 0
174 Assyriska BK 0 0 0 0 0
175 Gislaveds IS Herr A 0 0 0 0 0
176 Gnosjö IF 0 0 0 0 0
177 Kung Karl Bollklubb 0 0 0 0 0
178 Glommens IF 0 0 0 0 0
179 Kortedala IF Herr 0 0 0 0 0
180 Anderstorps IF 0 0 0 0 0
181 Jönköpings BK 0 0 0 0 0
182 Tofta GIF Herr A 0 0 0 0 0
183 Edsvära-Norra Vånga FF B 0 0 0 0 0
184 Tomtens IF U 0 0 0 0 0
185 Åsarp-Trädet FK B 0 0 0 0 0
186 IFK Hjo B 0 0 0 0 0
187 Axvalls IF U 0 0 0 0 0
188 Stenstorps IF U 0 0 0 0 0
189 IFK Lane 1, Div.5 Herrar Bohuslän 2021 2021 0 0 0 0 0
190 Rosseröds IK 0 0 0 0 0
191 Äspereds IF B 0 0 0 0 0
192 Torestorp/Älekulla FF B 0 0 0 0 0
193 Lekstorps IF A-lag, Division 7 Herrar 2021 0 0 0 0 0
194 Tvärred-Vegby FC B 0 0 0 0 0
195 Grimsås IF U 0 0 0 0 0
196 Skövde AIK U21 0 0 0 0 0
197 Partille SC 0 0 0 0 0
198 Tollereds IF A-lag 0 0 0 0 0
199 Fröjereds IF U 0 0 0 0 0
200 Norra Fågelås IF B 0 0 0 0 0
201 Skeppshults BK 0 0 0 0 0
202 Partille IF FK 0 0 0 0 0
203 Götene IF U 0 0 0 0 0
204 Bankeryds SK 0 0 0 0 0
205 Borås GIF 1 0 0 1 0
206 FC Trollhättan 1 0 0 1 0
207 Halvorstorps IS 1 0 0 1 0
208 Vänersborgs FK 1 0 0 1 0
209 Redvägs FK B-lag 1 0 0 1 0
210 Torestorp-Älekulla FF 1 0 0 1 0
211 Skene IF A 1 0 0 1 0
212 Sils IF 1 0 0 1 0
213 Axvalls IF 1 0 0 1 0
214 Ardala GoIF 1 0 0 1 0
215 Göta BK 1 0 0 1 0
216 Kinnarp-Slutarps IF 1 0 0 1 0
217 IK Gauthiod 1 0 0 1 0
218 Fritsla IF 2 0 0 2 0
219 Edsvära-Norra Vånga FF 2 0 0 2 0
220 Kronängs IF 1 0 0 1 0
221 Alingsås IF FF 1 0 0 1 0
222 Nissafors IS 1 0 0 1 0
223 Fagersanna IF B 1 0 0 1 0
224 Åsaka SK 1 0 0 1 0
225 Marbäcks IF 1 0 0 1 0
226 Hjärtums IS 2 0 0 2 0
227 Tidaholms GoIF 1 0 0 1 0
228 Stora Mellby SK 2 0 0 2 0
229 Rävlanda AIS 1 0 0 1 0
230 Wargöns IK 2 0 0 2 0
231 Vretens BK 2 0 0 2 0
232 Elmer-Fåglum FK 1 0 0 1 0
233 Edet FK 1 0 0 1 0
234 Gällstads FK 2 0 0 2 0
235 Viskafors IF 1 0 0 1 0
236 Floda BoIF Floda BoIF b-lag 1 0 0 1 0
237 Valtorps IF U 2 0 0 2 0
238 Mölltorp-Breviks AIF 2 0 0 2 0
239 Södra Härene IF 1 0 0 1 0
240 Tomtens IF 2 0 0 2 0
241 Månstads IF 2 0 0 2 0
242 Kållandsö GoIF Herr U 1 0 0 1 0
243 Åtorps IF 1 0 0 1 0
244 Jula BK B 1 0 0 1 0
245 Hova/Weimer Lyrestad 2 0 0 2 0
246 Kroatiska Kf Tomislav 1 0 0 1 0
247 Kinnahults IF 1 0 0 1 0
248 Alvhems IK 1 0 0 1 0
249 Moholms SK 1 0 0 1 0
250 Tidans IF 1 0 0 1 0
251 Jung/Kvänum 10 IF 1 0 0 1 0
252 Borgstena IF 1 0 0 1 0
253 Svenljunga IK 2 0 0 2 0
254 Forsviks IF 1 0 0 1 0
255 Kinna IF U17 1 0 0 1 0
256 Folkabo IK 2 0 0 2 0
257 Horreds IF 1 0 0 1 0
258 Mellby IK 2 0 0 2 0
259 Mariedals IK A 2 0 0 2 0
260 Valtorps IF 2 0 0 2 0
261 IFK Emtunga 2 0 0 2 0
262 Länghems IF 2 0 0 2 0

Match

Kinna IF

2 - 2
Viskavallen A
9 juni 2021
19:30

Byttorps IF

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Christoffer Damberg 1 0 0 0 0 0
David Andersson 1 0 0 0 0 0
David Mijatovic 1 0 0 0 0 0
Gustav Riemer 1 0 0 0 0 0
Joakim Skoglund 1 0 0 0 0 0
Jonatan Björk 1 0 0 0 0 0
Jonatan Martinez 1 0 0 0 0 0
Jonathan Axebrink 1 0 0 0 0 0
Luka Calic 1 0 0 0 0 0
Niklas Ragnarsson 1 0 0 0 0 0
Oliver Persengård 1 0 0 0 0 0
Oscar Brorsson 1 0 0 0 0 0
Robin Gradner 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Nikolai Tøråsen 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng