Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF A-lag Herrar

Följ

A-lag Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Tabell
Lag M V O F P
1 IFK Skövde FK 5 5 0 0 15
2 Hestrafors IF 6 4 1 1 13
3 Tidaholms GoIF 6 3 2 1 11
4 Vänersborgs IF 5 3 1 1 10
5 Alingsås IF FF 5 3 1 1 10
6 Skövde AIK 3 3 0 0 9
7 Dardania IF 3 3 0 0 9
8 Bergdalens IK 3 3 0 0 9
9 IFK Falköping FF 3 3 0 0 9
10 Halvorstorps IS 4 2 2 0 8
11 Lidköpings FK 5 2 1 2 7
12 Götene IF 3 2 1 0 7
13 IFK Tidaholm 6 2 1 3 7
14 Norrby IF U 19 2 2 0 0 6
15 Jula BK 2 2 0 0 6
16 Töllsjö IF 2 2 0 0 6
17 FC Corner 2 2 0 0 6
18 IFK Värsås 2 2 0 0 6
19 Jung/Kvänum 10 IF 2 2 0 0 6
20 Byttorps IF 2 2 0 0 6
21 IFK Trollhättan 3 2 0 1 6
22 Fritsla IF 2 2 0 0 6
23 Gånghester/Målsryd 2 2 0 0 6
24 IFK Örby 3 2 0 1 6
25 Hössna/Timmele U 3 2 0 1 6
26 Ulricehamns IFK 4 2 0 2 6
27 IFK Hjo 4 2 0 2 6
28 Dalstorps IF 3 1 2 0 5
29 Edet FK 3 1 1 1 4
30 Skepplanda BTK 2 1 1 0 4
31 Skara FC 2 1 1 0 4
32 Gerdskens BK 3 1 1 1 4
33 Södra Härene IF 2 1 1 0 4
34 IK Gauthiod 5 1 1 3 4
35 Stora Mellby SK 2 1 1 0 4
36 IK Tord 2 1 1 0 4
37 Rydboholms SK 3 1 1 1 4
38 Sätila SK 1 1 0 0 3
39 Torestorp-Älekulla FF 2 1 0 1 3
40 Mariestads BK 1 1 0 0 3
41 Holmalunds IF Alingsås U 1 1 0 0 3
42 IFK Uddevalla 1 1 0 0 3
43 Alingsås IF FF U 1 1 0 0 3
44 Ätrans FF 1 1 0 0 3
45 Tvärred-Vegby FC B 1 1 0 0 3
46 Igelstorps IK 1 1 0 0 3
47 IFK Skövde FK J 2 1 0 1 3
48 Åsarp-Trädet FK 1 1 0 0 3
49 Ekedalens SK 1 1 0 0 3
50 Hyssna IF 1 1 0 0 3
51 Brämhults IK J 1 1 0 0 3
52 Landvetter IS Senior 1 1 0 0 3
53 Varnhem/Lundsbrunn A 1 1 0 0 3
54 IFK Mariestad U 1 1 0 0 3
55 Tidans IF 1 1 0 0 3
56 Tibro AIK FK 1 1 0 0 3
57 FC Peking 1 1 0 0 3
58 Borgstena IF 1 1 0 0 3
59 Björsäters IF 1 1 0 0 3
60 Kronängs IF B 1 1 0 0 3
61 Herrestads AIF Herr 1 1 0 0 3
62 Östadkulle SK 1 1 0 0 3
63 Trollhättan Syrianska FK 1 1 0 0 3
64 Vinninga AIF 1 1 0 0 3
65 Melleruds IF 1 1 0 0 3
66 IF Elfsborg U 17 1 1 0 0 3
67 Borås AIK B 1 1 0 0 3
68 Ulricehamns IFK U 1 1 0 0 3
69 BK Viljan 1 1 0 0 3
70 Ulvåkers IF U 1 1 0 0 3
71 Grolanda/Floby U 2 1 0 1 3
72 Ulricehamns IFK UIFK Junior 1 1 0 0 3
73 Månstads IF 1 1 0 0 3
74 Fagersanna IF 1 1 0 0 3
75 Holmalunds IF 2 1 0 1 3
76 Kållandsö GoIF 2 1 0 1 3
77 Nossebro IF 1 1 0 0 3
78 Viskafors IF 1 1 0 0 3
79 Gerdskens BK U-lag 1 1 0 0 3
80 Kållered SK 1 1 0 0 3
81 IFK Kristinehamn 1 1 0 0 3
82 IFK Falköping FF Junior 1 1 0 0 3
83 Åsarp-Trädet FK B 1 1 0 0 3
84 Grolanda/Floby A 1 1 0 0 3
85 Norra Härene BK 1 1 0 0 3
86 Groheds IF 1 1 0 0 3
87 Trollhättans BoIS 1 1 0 0 3
88 Valtorps IF U 1 1 0 0 3
89 Hisingsbacka FC 2 1 0 1 3
90 IK Friscopojkarna 2 1 0 1 3
91 Ardala GoIF 2 1 0 1 3
92 Länghems IF 2 1 0 1 3
93 Angered BK 2 1 0 1 3
94 Vårgårda IK 2 1 0 1 3
95 Kinna IF 3 1 0 2 3
96 Mariedals IK 3 1 0 2 3
97 Tomtens IF U 3 1 0 2 3
98 IFK Åmål 2 1 0 1 3
99 Sandareds IF U 2 1 0 1 3
100 Sollebrunns AIK 2 1 0 1 3
101 Borgunda IK 2 1 0 1 3
102 Råda BK 3 1 0 2 3
103 Lödöse Nygård IK 2 0 2 0 2
104 Trollhättans IF 3 0 2 1 2
105 Skoftebyns IF 4 0 2 2 2
106 Mölltorp-Breviks AIF 1 0 1 0 1
107 Axvalls IF 1 0 1 0 1
108 Färgelanda IF 1 0 1 0 1
109 IK Kongahälla 1 0 1 0 1
110 Munkedals IF 1 0 1 0 1
111 Husqvarna FF Herr 1 0 1 0 1
112 Finnerödja IF 1 0 1 0 1
113 Mölnlycke IF 1 0 1 0 1
114 Trässbergs BK 1 0 1 0 1
115 Örslösa-Söne IK 1 0 1 0 1
116 IF Elfsborg U 19 1 0 1 0 1
117 Trelleborgs FF U19 1 0 1 0 1
118 Horreds IF 1 0 1 0 1
119 Hemsjö IF 1 0 1 0 1
120 FC Kabel Åttio 1 0 1 0 1
121 Stenkullen GoIK A 1 0 1 0 1
122 Norrmalms IK 1 0 1 0 1
123 Byttorps IF U 1 0 1 0 1
124 Borås SK 1 0 1 0 1
125 Brålanda IF 1 0 1 0 1
126 Vänersborgs FK U19 1 0 1 0 1
127 Gislaveds IS Herr A 1 0 1 0 1
128 Åsaka SK 1 0 1 0 1
129 Göta BK 1 0 1 0 1
130 Wargöns IK 2 0 1 1 1
131 Gällstads FK 2 0 1 1 1
132 Sjuntorps IF 2 0 1 1 1
133 Töreboda IK 2 0 1 1 1
134 Äspereds IF 2 0 1 1 1
135 Annelunds IF 2 0 1 1 1
136 Järpås IS 2 0 1 1 1
137 Sandareds IF A 4 0 1 3 1
138 Dalsjöfors GoIF 2 0 1 1 1
139 Vara SK 2 0 1 1 1
140 Kinnahults IF 2 0 1 1 1
141 Frändefors IF 2 0 1 1 1
142 Fristads GoIF 3 0 1 2 1
143 Främmestads IK 4 0 1 3 1
144 Sexdrega/Lockryd 2 0 1 1 1
145 Alvhems IK 0 0 0 0 0
146 BK Forward 0 0 0 0 0
147 BK Trix 0 0 0 0 0
148 Borås AIK 0 0 0 0 0
149 Carlstad United BK 0 0 0 0 0
150 Edsvära-Norra Vånga FF 0 0 0 0 0
151 FC Lockryd A 0 0 0 0 0
152 FC Trollhättan 0 0 0 0 0
153 Floby IF 0 0 0 0 0
154 Folkabo IK 0 0 0 0 0
155 Forsviks IF 0 0 0 0 0
156 Grimsås IF 0 0 0 0 0
157 Grolanda IF 0 0 0 0 0
158 Hajoms IF 0 0 0 0 0
159 Hedareds BK 0 0 0 0 0
160 Hjärtums IS 0 0 0 0 0
161 Högvads BK 0 0 0 0 0
162 Hörnebo SK 0 0 0 0 0
163 IF Elfsborg U21 0 0 0 0 0
164 IF Tymer 0 0 0 0 0
165 IFK Emtunga 0 0 0 0 0
166 Kinnarp-Slutarps IF 0 0 0 0 0
167 Kinne-Vedums IF 0 0 0 0 0
168 Kroatiska Kf Tomislav 0 0 0 0 0
169 Kung Karl BK 0 0 0 0 0
170 Levene-Skogslunds IF 0 0 0 0 0
171 Limmareds IF 0 0 0 0 0
172 Lundsbrunns IF 0 0 0 0 0
173 Långareds BoIS 0 0 0 0 0
174 Norra Fågelås IF 0 0 0 0 0
175 Norrby IF 0 0 0 0 0
176 Rackeby IK 0 0 0 0 0
177 Redvägs FK 0 0 0 0 0
178 Rångedala IK 0 0 0 0 0
179 Saleby IF 0 0 0 0 0
180 Sandhems IF 0 0 0 0 0
181 Sandhults SK 0 0 0 0 0
182 Savana IF 0 0 0 0 0
183 Sils IF 0 0 0 0 0
184 Sjöviks SK 0 0 0 0 0
185 SK Mjörn 0 0 0 0 0
186 Somali FF 0 0 0 0 0
187 Sparsörs AIK 0 0 0 0 0
188 Stenstorps IF 0 0 0 0 0
189 Svenljunga IK 0 0 0 0 0
190 Tidavads IF 0 0 0 0 0
191 Tomtens IF 0 0 0 0 0
192 Torsö BIF 0 0 0 0 0
193 Trollekis 0 0 0 0 0
194 Trollhättans FK 0 0 0 0 0
195 Tråvad/Larv 0 0 0 0 0
196 Tölö IF Herr A 0 0 0 0 0
197 Upphärads IS 0 0 0 0 0
198 Varnhems IF 0 0 0 0 0
199 Vartofta SK 0 0 0 0 0
200 Vårgårda IK FK 0 0 0 0 0
201 Värings GoIF 0 0 0 0 0
202 Öxabäcks IF 0 0 0 0 0
203 Ahlafors IF 0 0 0 0 0
204 Håfreströms IF 0 0 0 0 0
205 IFK Falköping FF U 0 0 0 0 0
206 Edsvära/N.Vånga FF A 0 0 0 0 0
207 Skövde AIK U 19 0 0 0 0 0
208 Tölö IF P01 0 0 0 0 0
209 Högsäters GF 0 0 0 0 0
210 IFK Valla 0 0 0 0 0
211 IFK Värsås U 0 0 0 0 0
212 Levene-Skogslunds IF B 0 0 0 0 0
213 Vinninga AIF U-herr 0 0 0 0 0
214 Bälaryds IK 0 0 0 0 0
215 Onsala BK 0 0 0 0 0
216 Hovslätts IK 0 0 0 0 0
217 Tidaholms GoIF J 0 0 0 0 0
218 Bankeryds SK U 0 0 0 0 0
219 Ullareds IK 0 0 0 0 0
220 Herrestads AIF 0 0 0 0 0
221 Vänersborgs IF J 0 0 0 0 0
222 FC Trollhättan U 0 0 0 0 0
223 Azalea BK Herrsenior 0 0 0 0 0
224 Tranemo IF U 0 0 0 0 0
225 FC Lockryd /Sexdrega B 0 0 0 0 0
226 Vänersborgs IF A2 0 0 0 0 0
227 Skoftebyns IF U 0 0 0 0 0
228 Dalsjöfors GOIF B 0 0 0 0 0
229 IFK Lane 0 0 0 0 0
230 Åsebro IF 0 0 0 0 0
231 IFK Hjo B 0 0 0 0 0
232 IFK Skövde FK U 0 0 0 0 0
233 Våmbs IF B 0 0 0 0 0
234 Skultorps IF U 0 0 0 0 0
235 Härryda IF Senior 0 0 0 0 0
236 Edets FK U 0 0 0 0 0
237 Väröbacka GIF 0 0 0 0 0
238 Edsvära-Norra Vånga FF B 0 0 0 0 0
239 Sils IF U-lag 0 0 0 0 0
240 Skeppshults BK 0 0 0 0 0
241 Grevie GIK 0 0 0 0 0
242 Dalstorps IF U 0 0 0 0 0
243 Kållered SK A-lag Herrar 0 0 0 0 0
244 Trollekis U 0 0 0 0 0
245 Syrianska FK LIDKÖPING 0 0 0 0 0
246 Fröjereds IF B 0 0 0 0 0
247 Örgryte IS FF U19 0 0 0 0 0
248 Stigtomta IF 0 0 0 0 0
249 Ubbhult/Hällingsjö 0 0 0 0 0
250 Diseröd SK 0 0 0 0 0
251 Västanviks AIF 0 0 0 0 0
252 IFK Mariestad U17 0 0 0 0 0
253 Jula BK B 0 0 0 0 0
254 Tibro AIK FK U 0 0 0 0 0
255 Elmer-Fåglum FK 1 0 0 1 0
256 Borås GIF 1 0 0 1 0
257 Korsberga IF 1 0 0 1 0
258 Ljungsarps IF 1 0 0 1 0
259 Gullspångs IF 1 0 0 1 0
260 Säven/Hol B 1 0 0 1 0
261 Ekedalens SK U 1 0 0 1 0
262 Redvägs FK B-lag 1 0 0 1 0
263 Falköpings FK U 1 0 0 1 0
264 Mullsjö IF A 1 0 0 1 0
265 Anderstorps IF 1 0 0 1 0
266 IF Haga Herr 1 0 0 1 0
267 Valtorps IF 1 0 0 1 0
268 Bollebygd/Olsfors 1 0 0 1 0
269 Hössna/Timmele 1 0 0 1 0
270 Björketorps IF 1 0 0 1 0
271 Tvärred-Vegby FC 1 0 0 1 0
272 Mariedals IK U 1 0 0 1 0
273 Brålanda IF A 1 0 0 1 0
274 Smålandsstenars GOIF 1 0 0 1 0
275 Vänersborgs FK U 1 0 0 1 0
276 Bergdalens IK U 1 0 0 1 0
277 Trollhättans FF 1 0 0 1 0
278 Marbäcks IF 1 0 0 1 0
279 Vedums AIS 1 0 0 1 0
280 Sjötofta IF 2 0 0 2 0
281 Falköpings FK 2 0 0 2 0
282 Rävlanda AIS 1 0 0 1 0
283 Sandareds IF J 1 0 0 1 0
284 Tidaholms GoIF U 1 0 0 1 0
285 Tranemo IF 2 0 0 2 0
286 Hangelösa/Härlunda 1 0 0 1 0
287 Herrljunga SK FK 1 0 0 1 0
288 Vretstorps IF 1 0 0 1 0
289 Tymer/Väring 1 0 0 1 0
290 Trollhättans Fotbollsförening 1 0 0 1 0
291 IK Svane 1 0 0 1 0
292 Vänersborgs FK 2 0 0 2 0
293 Kronängs IF 2 0 0 2 0
294 Södra Vings IF 1 0 0 1 0
295 Skene IF 1 0 0 1 0
296 Källby IF 1 0 0 1 0
297 Arentorp/Helås FK 2 0 0 2 0
298 Mellby IK 2 0 0 2 0
299 Gånghesters SK/Målsryds IF B 1 0 0 1 0
300 Fröjereds IF 1 0 0 1 0
301 Brämhults IK 1 0 0 1 0
302 Hova/Weimer Lyrestad 1 0 0 1 0
303 Jonsereds IF A-truppen 1 0 0 1 0
304 Säven/Hol 1 0 0 1 0
305 IFK Mariestad 2 0 0 2 0
306 Moholms SK 1 0 0 1 0
307 Dannike IK 1 0 0 1 0
308 Skultorps IF 3 0 0 3 0
309 Ulvåkers IF 3 0 0 3 0
310 FC Skövde 3 0 0 3 0
311 Våmbs IF 1 0 0 1 0
312 Fristads GoIF U 2 0 0 2 0

Match

Kinna IF

Kunskapens hus, konstgräs
9 april 2020
19:00

Väröbacka GIF