Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om KFUM Sundsvall Basket

Följ

KFUM Sundsvall Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
  • 2Lör
    • 12:00

      Träning DU16


      13:30
    • 12:00

      Träning DU19


      13:30
    • 15:00

      Träning HU12


      16:30
    • 16:30

      Träning HU16


      18:00
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning HU14


      18:30
    • 17:00

      Träning HU16


      18:00
    • 18:00

      Träning HU12


      19:00
    • 20:00

      Träning DU16


      21:30
    • 20:00

      Träning HU19


      21:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 07:00

      Träningsmatcher HU16


      20:00
    • 12:00

      Träning DU16


      13:30
    • 12:00

      Träning DU19


      13:30
    • 13:45

      Skuru basket (borta) HU19


      19:00
    • 15:00

      Träning HU12


      16:30
    • 16:15

      Mälarbasket (borta) DU19


      18:00
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning HU14


      18:30
    • 17:00

      Träning HU16


      18:00
    • 18:00

      Träning HU12


      19:00
    • 20:00

      Träning DU16


      21:30
    • 20:00

      Träning HU19


      21:30
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 12:00

      Träning DU16


      13:30
    • 12:00

      Träning DU19


      13:30
    • 12:15

      AIK Basket 2 (hemma) HU16


      13:15
    • 12:45

      Alvik Basket 2 (borta) DU16


      13:45
    • 13:30

      Träning HU16


      15:00
    • 17:15

      Blackeberg Vit (borta) DU16


      18:15
    • 18:00

      Djursholm Indians Vit (hemma) HU16


      19:00
  • 17Sön
    • 09:00

      Träning Bollskola 9


      09:55
      Sticksjö idrottshall, Granloholm
    • 10:05

      Träning Bollskola 10


      11:00
    • 12:00

      Fryshuset Basket Vit 2 (borta) DU16


      13:00
    • 12:00

      Uppsala Basket Röd (hemma) HU16


      13:00
    • 14:00

      Luleå Steelers (hemma) A-lag Herrar


      16:00
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning HU14


      18:30
    • 17:00

      Träning HU16


      18:00
    • 18:00

      Träning HU12


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte HU12


      19:00
    • 20:00

      Träning DU16


      21:30
    • 20:00

      Träning HU19


      21:30
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 06:45

      RM HU16


      00:00
    • 12:00

      Träning DU16


      13:30
    • 12:00

      Träning DU19


      13:30
    • 13:15

      Mälarbasket (borta) DU19


      15:00
    • 13:30

      Träning HU16


      15:00
    • 15:00

      Träning HU12


      16:30
  • 24Sön
    • 00:00

      RM HU16


      20:00
    • 09:00

      Träning Bollskola 9


      09:55
    • 10:00

      Brooklyn Eagles BBK (borta) DU16


      11:00
    • 10:05

      Träning Bollskola 10


      11:00
    • 12:00

      Träning HU19


      14:00
    • 13:00

      Uppsala (borta) DU19


      15:00
    • 16:00

      KFUM Lidingö (hemma) DU16


      17:00
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning HU14


      18:30
    • 17:00

      Träning HU16


      18:00
    • 20:00

      Träning DU16


      21:30
    • 20:00

      Träning HU19


      21:30
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 12:00

      Träning DU16


      13:30
    • 12:00

      Träning DU19


      13:30
    • 12:00

      Jämtland basket (borta) A-lag Herrar


      14:00
    • 13:30

      Träning HU16


      15:00
    • 15:00

      Träning HU12


      16:30
  • 31Sön
    • 12:00

      Träning HU19


      14:00