Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om KFUM Sundsvall Basket

Följ

KFUM Sundsvall Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
  • 2Lör
  • 3Sön
    • Heldag

      Södertälje Open F-06

    • 00:00

      Region U16 Tjejer KFUM Sundsvall Basket


      13:00
    • 10:00

      Bräcke (hemma) P-05


      11:30
    • 11:00

      Sammandrag i Baldershallen (hemma) P-06/07


      13:00
    • 13:45

      Bräcke (borta) P-05


      15:15
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning DU19


      20:30
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 19:15

      Träning HU17


      20:30
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 08:00

      Stockholmsserien omg 3 HU17


      00:00
    • 10:00

      Ragunda (hemma) P-06/07


      14:00
    • 10:45

      KFUM Örebro (borta) P-05


      12:15
    • 11:45

      Kramfors-Alliansen (hemma) F-06


      12:45
    • 12:00

      Träning HU17


      14:00
    • 12:00

      Träning F-04/05


      13:30
    • 15:45

      Ragunda C (borta) F-06


      16:45
    • 17:15

      Fryshuset basket (hemma) P-05


      18:45
  • 10Sön
    • 00:00

      Stockholmsserien omg 3 HU17


      19:00
    • 10:00

      Ånge BK (borta) F-06


      11:00
    • 10:00

      Sammandrag i Baldershallen (hemma) P-06/07


      16:00
    • 10:45

      Åkersberga basket (hemma) P-05


      12:15
    • 12:30

      Ånge (hemma) P-06/07


      14:00
    • 13:00

      RIG Luleå (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 19:00

      Träning DU19


      20:30
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 19:15

      Träning HU17


      20:30
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:30

      ÖB F03 (borta) P-05


      12:00
    • 12:00

      Träning HU17


      14:00
    • 12:15

      Tureberg Ladies 2 (hemma) F-04/05


      13:45
    • 14:00

      ÖB P05 (borta) P-05


      15:30
  • 17Sön
    • 10:00

      Träning P-06/07


      12:00
    • 11:00

      Norrort Basket (borta) F-04/05


      12:30
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning DU19


      20:30
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:00
      Baldershallen 4
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 19:15

      Träning HU17


      20:30
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • Heldag

      RM U15 omgång 2 P-05

    • 16:00

      Kungsholmens basket (hemma) P-04


      19:00
    • 18:00

      Östersund basket (hemma) F-04/05


      19:30
    • 18:00

      RM F-04/05


      00:00
  • 23Lör
  • 24Sön
    • Heldag

      RM U15 omgång 2 P-05

    • 00:00

      RM F-04/05


      17:00
    • 09:50

      Ragunda (hemma) P-06/07


      19:00
    • 10:00

      Kramfors-Alliansen (borta) F-06


      11:00
    • 14:30

      Ragunda C (hemma) F-06


      15:30
    • 15:30

      Botkyrka basket (hemma) F-04/05


      17:00
    • 19:00

      Träning DU19


      20:30
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 19:15

      Träning HU17


      20:30
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 08:00

      ÖB Pirates (hemma) P-08/09


      17:00
    • 08:00

      ÖB City (borta) F-08/09


      17:00
    • 09:00

      Sammandrag i Ragunda (hemma) P-06/07


      17:00
    • 09:00

      Sammandrag i Ragunda (hemma) P-06/07


      18:00
    • 10:30

      Bräcke (hemma) P-05


      12:00
    • 13:00

      Bräcke B (hemma) F-04/05


      14:30
    • 13:00

      KFUM Sundsvall P-04 (hemma) P-04


      16:00