Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om JK10 IF Damer A

Följ

Damer A

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Damer, Västergötland
Tabell
Lag M V O F P
1 IF Elfsborg A 8 5 1 2 16
2 Alingsås KIK U 3 3 0 0 9
3 Götene FK U 3 3 0 0 9
4 Lidköpings FK F19 5 2 3 0 9
5 IF Elfsborg U 6 3 0 3 9
6 Svenljunga IK 3 3 0 0 9
7 Vinninga AIF U 4 2 1 1 7
8 Råda BK U 3 2 1 0 7
9 FC Trollhättan 3 2 0 1 6
10 Våmbs IF U 2 2 0 0 6
11 Toarpsalliansen 3 2 0 1 6
12 Ljungskile SK Damfotboll 2 2 0 0 6
13 IK Gauthiod 4 2 0 2 6
14 Eda IF 2 2 0 0 6
15 Halvorstorp/FC Trollhättan U 5 1 3 1 6
16 IK Frisco A 3 2 0 1 6
17 Alingsås IF FF F19 4 2 0 2 6
18 Ulricehamns IFK 4 2 0 2 6
19 Skövde KIK 3 1 2 0 5
20 Skultorps IF 3 1 2 0 5
21 Falköpings KIK 3 1 2 0 5
22 IFK Örby A 5 1 2 2 5
23 Trollhättans IF 3 1 1 1 4
24 Arentorp Helås FK 2 1 1 0 4
25 Hörnebo SK 2 1 1 0 4
26 Hyssna IF 3 1 1 1 4
27 Ulvåkers IF 4 1 1 2 4
28 BK Häcken U 1 1 0 0 3
29 IFK Göteborg 1 1 0 0 3
30 Sils IF U 1 1 0 0 3
31 Brämhults IK 1 1 0 0 3
32 Södra Ving/Hössna/Timmele 1 1 0 0 3
33 Trollhättans BoIS 1 1 0 0 3
34 Torslanda IK A 2 1 0 1 3
35 Vänersborgs IF U 1 1 0 0 3
36 Kronängs IF U 2 1 0 1 3
37 Falköpings KIK U 2 1 0 1 3
38 IK Gauthiod U 2 1 0 1 3
39 Eriksbergs IF 1 1 0 0 3
40 Töreboda IK/Moholms SK 1 1 0 0 3
41 Brämhults IK U 1 1 0 0 3
42 Gällstads FK 2 1 0 1 3
43 Örgryte IS 2 1 0 1 3
44 Jitex Mölndal BK F17 1 1 0 0 3
45 Malmö FF F19 1 1 0 0 3
46 Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro 1 1 0 0 3
47 Vänersborgs FK 1 1 0 0 3
48 Södra Ving/Hössna/Timmele U 1 1 0 0 3
49 Annelunds IF U 2 1 0 1 3
50 Vårgårda IK 2 1 0 1 3
51 Mellby IK 2 1 0 1 3
52 Herrestads AIF 2 1 0 1 3
53 Skepplanda BTK 2 1 0 1 3
54 Rackeby/Kållandsö 2 1 0 1 3
55 Stenstorps IF 2 1 0 1 3
56 Våmbs IF 2 1 0 1 3
57 Götene FK 2 0 2 0 2
58 Skoftebyns IF 2 0 2 0 2
59 Mariestads BoIS FF 3 0 2 1 2
60 Vänersborgs IF 3 0 2 1 2
61 Rävlanda/Bollebygd 3 0 2 1 2
62 Jönköpings Södra IF 1 0 1 0 1
63 IFK Örby P17 1 0 1 0 1
64 Orust FC 1 0 1 0 1
65 Svenljunga IK U 1 0 1 0 1
66 Utsiktens BK 1 0 1 0 1
67 Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro U 1 0 1 0 1
68 Bankeryds SK 1 0 1 0 1
69 Östra Deje IK Dam 1 0 1 0 1
70 IFK Värnamo Dam A 1 0 1 0 1
71 Utbynäs SK Dam 1 0 1 0 1
72 Toarpsalliansen U 2 0 1 1 1
73 Ardala GoIF 3 0 1 2 1
74 Ytterby IS A-Dam 0 0 0 0 0
75 Askims IK DS 0 0 0 0 0
76 Munkedals IF 0 0 0 0 0
77 Kinnarp-Slutarps IF U 0 0 0 0 0
78 Mullsjö IF A Dam 0 0 0 0 0
79 IFK Kristinehamn 0 0 0 0 0
80 Lerums IS A 0 0 0 0 0
81 Vara SK 0 0 0 0 0
82 Sävedalens IF 0 0 0 0 0
83 IK Frisco U 0 0 0 0 0
84 Qviding FIF 0 0 0 0 0
85 Kroppefjälls IF 0 0 0 0 0
86 Emtunga/Tråvad/Larv/Vedum 0 0 0 0 0
87 Halmstads BK 0 0 0 0 0
88 Mariedal/Sjömarken 0 0 0 0 0
89 Lödöse Nygård IK A 0 0 0 0 0
90 IFK Hjo 0 0 0 0 0
91 IF Elfsborg A 0 0 0 0 0
92 Mariedal/Sjömarken 0 0 0 0 0
93 IF Tymer 0 0 0 0 0
94 Sjuntorps IF 0 0 0 0 0
95 Eds FF A 0 0 0 0 0
96 Moholms SK 0 0 0 0 0
97 Ardala GoIF U 0 0 0 0 0
98 Degerfors/Rävåsens F17 0 0 0 0 0
99 Mariebo IK U 0 0 0 0 0
100 Skultorps IF U 0 0 0 0 0
101 Ulricehamns IFK U 0 0 0 0 0
102 Fagersanna/Mölltorp-Brevik 0 0 0 0 0
103 Fristad/Borgstena/Sparsör 0 0 0 0 0
104 Råda BK 1 0 0 1 0
105 Vartofta SK 1 0 0 1 0
106 Östadkulle/Södra Härene 1 0 0 1 0
107 Kinnarp-Slutarps IF 1 0 0 1 0
108 IK Rössö Uddevalla F19 1 0 0 1 0
109 Onsala BK 1 0 0 1 0
110 BK Trix (9:9) 1 0 0 1 0
111 Jula BK 1 0 0 1 0
112 Kronängs IF 2 0 0 2 0
113 Wargöns IK 1 0 0 1 0
114 IFK Göteborg F17 1 0 0 1 0
115 IFK Göteborg F17 1 0 0 1 0
116 IFK Tidaholm 1 0 0 1 0
117 Hajom/Björketorp A 1 0 0 1 0
118 Emtunga/Tråvad/Larv/Vedum U 1 0 0 1 0
119 Herrestads AIF U 1 0 0 1 0
120 Ulvåkers IF U 1 0 0 1 0
121 Saleby IF A 1 0 0 1 0
122 Kabel Åttio/Byttorp/Bergdalen 2 0 0 2 0
123 Annelunds IF 1 0 0 1 0
124 Norra Fågelås 1 0 0 1 0
125 Jung-Kvänum 10 IF 1 0 0 1 0
126 Bengtsfors IF 1 0 0 1 0
127 Alingsås KIK 2 0 0 2 0
128 Vinninga AIF 1 0 0 1 0
129 Örslösa-Söne IK 1 0 0 1 0
130 IFK Strömstad 1 0 0 1 0
131 Sils IF 2 0 0 2 0
132 Hemsjö IF 1 0 0 1 0
133 Axvalls IF 1 0 0 1 0
134 Bankeryds SK U 1 0 0 1 0
135 Mariebo IK 2 0 0 2 0
136 IK Rössö Uddevalla A 2 0 0 2 0

Match

Götene FK U

4 - 0
Västerby IP konstgräs
23 mars 2024
14:00

Jung-Kvänum 10 IF

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Alice Bergqvist 1 0 0 0 0 0
Alma Lundqvist 1 0 0 0 0 0
Anja Karlsson 1 0 0 0 0 0
Caroline Wall 1 0 0 0 0 0
Elin Herbertsson 1 0 0 0 0 0
Ella Svensson 1 0 0 0 0 0
Elsa Karlsson 1 0 0 0 0 0
Emma Berntsson 1 0 0 0 0 0
Hanna Persson 1 0 0 0 0 0
Klara Svensson 1 0 0 0 0 0
Michelle Lundquist 1 0 0 0 0 0
Stina Björk 1 0 0 0 0 0
Wilma Lindahl 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng