Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Irsta IF

Följ

Irsta IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Irsta IF
Välj lag

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:10

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Städning Ullviliden v23 P-10


      00:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:40

      Träning P-07


      19:40
  • 2Tis
    • Heldag

      Städning Ullviliden v23 P-10

    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning U16/17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träningsmatch mot Ransta P-07


      20:00
  • 3Ons
    • Heldag

      Städning Ullviliden v23 P-10

    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning U16/17


      19:00
      Klinta IP
      Samlingstid: 17:20
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:10

      Träning F-09


      19:40
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 4Tor
    • Heldag

      Städning Ullviliden v23 P-10

    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning med F08 F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Matchspel mot Ransta P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 5Fre
    • Heldag

      Städning Ullviliden v23 P-10

    • 00:00

      Norrby SK P 06/07 (hemma) P-07


      02:00
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
  • 6Lör
    • Heldag

      Städning Ullviliden v23 P-10

    • 10:00

      Barkarö SK F07 (hemma) F-05/06


      12:00
    • 10:00

      Västerås SK FK P11 Grön (borta) P-11


      12:00
    • 10:30

      Barkarö SK P08 (hemma) P-09


      11:30
    • 10:30

      Skiljebo SK P06 Gul (borta) P-06


      12:30
    • 11:00

      Västerfärnebo AIK P08 (borta) P-08


      13:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Städning Ullviliden v23 P-10


      19:00
    • 10:00

      Match VIK-Irsta F-10


      11:30
    • 10:00

      Skiljebo SK F 10 Svart (hemma) F-09


      11:30
    • 10:30

      Forsby FF F07 (borta) F07/08


      12:30
    • 10:30

      Seriematch mot Arboga F-11


      11:30
    • 10:30

      Skiljebo SK P 10 Valhaj (hemma) P-09


      12:30
    • 11:00

      Västerås BK 30 3 (hemma) F-05/06


      13:00
    • 12:00

      Gideonsbergs IF P11 Blå (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      Västerfärnebo (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Träning P-13


      14:00
    • 12:00

      Västerås SK FK P07 Orangea (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      IK Franke P08 Lag 2 (borta) P-08


      15:00
    • 13:00

      Romfartuna GIF Västerås P11 Vit (hemma) P-11


      15:00
    • 14:00

      Träning F-14/15


      15:00
    • 14:00

      Barkarö SK P07 Röd (borta) P-06


      16:00
    • 14:15

      Träningsmatcher mot VSK P-12


      16:15
    • 15:00

      Skiljebo SK P 09 Vit (borta) P-09


      17:00
    • 16:00

      Västanfors IF FK F08 (hemma) F-09


      17:30
    • 16:00

      Seriematch Västanfors ( hemma) F07/08


      18:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 16:00

      Kolsva IF (borta) U16/17


      18:00
    • 17:00

      Romfartuna GIF (borta) F-12


      18:00
  • 8Mån
    v.24
    • Heldag

      Städning ullviliden F-10

    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:10

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:40

      Träning P-07


      19:40
    • 19:40

      Träning P-07


      20:40
  • 9Tis
    • Heldag

      Städning ullviliden F-10

    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning U16/17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 10Ons
    • Heldag

      Städning ullviliden F-10

    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 18:00

      Ransta (hemma) P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Match Irsta F09-Vik F10 F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 11Tor
    • Heldag

      Städning ullviliden F-10

    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 12Fre
    • Heldag

      Städning ullviliden F-10

    • 17:30

      Surahammars FK P08 Vit (hemma) P-08


      19:30
    • 18:00

      Västerås IK P06 (hemma) P-06


      20:00
    • 18:00

      Gideonsbergs IF F06 (borta) F-05/06


      20:00
  • 13Lör
    • Heldag

      Städning ullviliden F-10

    • 09:00

      Barkarö SK F10 Blå (borta) F-09


      10:30
    • 09:00

      Träningsmatch mot SSK med ett lag och vsk med ett lag P-12


      15:00
    • 10:00

      Romfartuna GIF Västerås F09-08 (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      Seriematch hemma F07/08


      12:00
    • 10:30

      Skiljebo SK P 10 Revhaj (hemma) P-09


      12:30
    • 11:00

      Seriespel borta Arboga F-11


      13:00
    • 12:00

      Barkarö SK (hemma) F-12


      13:00
    • 13:00

      Täby FK (borta) U16/17


      15:00
    • 13:00

      skultuna Is Svart (hemma) F-12


      14:00
    • 14:00

      Irsta F07/08 - GIF 07 F-05/06


      16:00
    • 14:00

      Gideonsbergs IF F07 (hemma) F07/08


      16:00
    • 15:30

      IFK Västerås FK P07 Vit (borta) P-07


      17:30
  • 14Sön
    • Heldag

      Städning ullviliden F-10

    • 09:00

      Skinnskatteberg (borta) P-10


      13:00
    • 10:00

      Gideonsbergs IF P11 Blå (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Match Irsta - VSK F-10


      12:00
    • 12:00

      Gideonsbergs IF P11 Vit (hemma) P-11


      14:00
    • 13:00

      Västerås SK FK P11 Blå (hemma) P-11


      15:00
    • 13:30

      Västerås BK 30 P09 Svart (borta) P-09


      15:30
    • 14:00

      Norbergs AIF p05/06 (hemma) P-06


      16:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 15:00

      Västerås IK F05 (borta) F-05/06


      17:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 16:00

      IFK Haninge (hemma) U16/17


      18:00
    • 16:00

      Västerås IK P09:3 Svart (borta) P-09


      18:00
    • 16:30

      Västerås BK 30 P07 VIT (hemma) P-07


      18:30
    • 18:00

      Restaurangchansen P-08


      19:00
  • 15Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:10

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Västerås IK P10:3 (hemma) P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Målvaktsträning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:40

      Träning P-07


      19:40
    • 19:40

      Träning P-07


      20:40
    • 22:00

      Städning Klinta v 25 P-06


      23:00
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning U16/17


      19:00
    • 18:00

      Intresseanmälan försäljning av Restaurangchansen F-05/06


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Sala FF F06/07 (hemma) F07/08


      20:30
    • 19:00

      Ekeby BK (hemma) F-05/06


      21:00
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning U16/17


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Romfartuna GIF Västerås P08 grön (borta) P-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:10

      Träning F-09


      19:40
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Sala FF P04 (hemma) U16/17


      20:30
  • 18Tor
    • 16:30

      Fotbollsgolf F07/08


      20:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 15:00

      IK Franke 06/07 (borta) P-06


      17:00
  • 21Sön
    • 10:00

      Västerås SK FK F09 Grön (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      Gideonsbergs IF P11 Vit (borta) P-11


      12:00
    • 10:30

      Seriematch mot Sala F-11


      12:00
    • 11:00

      Syrianska IF Kerburan P06 (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Skiljebo SK P 11 Blå (borta) P-11


      13:00
    • 12:00

      Ransta IK P11 (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      Match Irsta Sörstafors/ Kolbäck F-10


      14:00
    • 13:30

      Västerås BK 30 P09 Vit (borta) P-09


      15:30
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 15:00

      Sala FF P07 (borta) P-07


      17:00
    • 16:00

      Hallstahammars SK FK P09 Röd (hemma) P-08


      18:00
    • 16:15

      Träningsmatcher mot SSK & VSK P-12


      18:15
    • 17:00

      Arboga Södra IF U17 (hemma) U16/17


      19:00
  • 22Mån
    v.26
    • 08:00

      Distriktslag F05 Läger F-05/06


      00:00
    • 09:00

      Irsta Summer Camp v26 F-05/06


      00:00
    • 09:00

      Intresseanmälan Irsta Summer Camp F07/08


      00:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:10

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      IFK Västerås FK P10 (hemma) P-09


      19:30
    • 18:00

      Målvaktsträning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:40

      Träning P-07


      19:40
    • 19:40

      Träning P-07


      20:40
  • 23Tis
    • 00:00

      Distriktslag F05 Läger F-05/06


      19:00
    • Heldag

      Irsta Summer Camp v26 F-05/06

    • Heldag

      Intresseanmälan Irsta Summer Camp F07/08

    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning U16/17


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 24Ons
    • Heldag

      Irsta Summer Camp v26 F-05/06

    • Heldag

      Intresseanmälan Irsta Summer Camp F07/08

    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning U16/17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:10

      Träning F-09


      19:40
    • 19:00

      Västerås BK 30 F06 (borta) F-05/06


      21:00
  • 25Tor
    • 00:00

      Irsta Summer Camp v26 F-05/06


      15:00
    • 00:00

      Intresseanmälan Irsta Summer Camp F07/08


      15:00
    • 00:00

      Distriktslag F05 - Träningsmatch F-05/06


      00:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Dingtuna (hemma) P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Match Skultuna 07/09-Irsta F08/09 F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Sommar avslutning F-10


      20:00
    • 18:30

      Kaffe t avslutning F-10


      20:00
    • 18:30

      Saft till avslutningen F-10


      20:00
    • 18:30

      Ngt fikabröd F-10


      19:00
  • 26Fre
    • 15:00

      Sommaravslutning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Åkra FC p07 (hemma) P-07


      20:00
  • 27Lör
    • 09:00

      Träningsmatcher P-09


      17:00
    • 09:00

      Skiljebo SK (borta) P-11


      10:30
    • 15:00

      Assyriska FF (hemma) U16/17


      17:00
  • 28Sön
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
  • 29Mån
    v.27
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning U16/17


      19:00