Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ifö Bromölla IF

Följ

Ifö Bromölla IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2023

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
    • 10:30

      Träning Herrar


      12:00
    • 11:00

      Wä IF (borta) F-12/13


      13:00
    • 12:30

      Kristianstad FC orange (borta) P-14


      14:30
    • 16:50

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:15

      Träning Juniorlag


      18:45
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Näsums IF (borta) Juniorlag


      20:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 4Tor
    • 16:50

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:15

      Träning F-12/13


      18:45
    • 17:15

      Träning Juniorlag


      18:45
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:30

      Träning F Juniorlag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:15
    • 19:00

      Kristianstads DFF (borta) F-10


      22:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 10:00

      Hörby FF (hemma) F-12/13


      12:00
    • 11:00

      Städa Sverige tillsammans med ICA F-10


      15:00
    • 11:00

      IFK Knislinge svart (hemma) P-11


      13:00
    • 11:30

      Vinslövs IF (borta) P-13


      13:30
    • 11:30

      Wä IF orange (borta) P-12


      13:30
    • 11:30

      Åhus Horna BK gul (hemma) P-14


      13:30
    • 12:00

      Hörby FF svart (borta) P-13


      14:00
    • 12:00

      Bollflickor F-12/13


      15:00
    • 13:00

      Växjö DFF (borta) F Juniorlag


      15:00
    • 13:00

      Tollarps IF (hemma) P-10


      15:00
    • 13:00

      Eskilstuna United DFF (hemma) Damer


      15:00
    • 13:00

      IFK Knislinge (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      Eslövs BK (borta) Herrar


      16:00
  • 7Sön
    • Heldag

      Lilla Gärdscupen P-16/17

    • 10:00

      Vinslövs IF (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Tollarps IF (borta) P-12


      12:00
    • 11:00

      Kristianstad FC (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Åhus IF vit (hemma) F-14/15


      14:00
    • 13:00

      FC Rosengård (hemma) F Juniorlag


      15:00
    • 13:00

      Nosaby IF vit (borta) P-10


      15:00
    • 15:00

      Match P-14


      16:00
    • 16:00

      Ängelholms FF (hemma) Juniorlag


      18:00
  • 8Mån
    v.19
    • 16:50

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning Juniorlag


      18:45
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Bollflickor KDFF-Brommapojkarna. F-10


      21:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      18:45
    • 17:30

      Åsums BK (hemma) P-14


      19:30
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 11Tor
    • 16:50

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:15

      Träning F-12/13


      18:45
    • 17:15

      Träning Juniorlag


      18:45
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:15
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 19:00

      Kristianstads DFF (hemma) F Juniorlag


      21:00
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:00

      Cupspel omgång 2 Bromölla P-15


      12:00
    • 09:00

      Kiosk P-15


      12:00
    • 10:00

      Åhus IF grön (borta) F-12/13


      12:00
    • 10:00

      Nosaby IF svart (hemma) P-12


      12:00
    • 12:00

      Åhus Horna BK röd (borta) P-14


      14:00
    • 12:15

      Bollkallar åt A-laget P-12


      15:00
    • 13:00

      IFK Klagshamn (hemma) Herrar


      15:00
    • 13:00

      Sundsvalls DFF (borta) Damer


      15:00
    • 13:00

      Furulunds IK (hemma) P-09


      15:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Kristianstads DFF 2 (borta) F-14/15


      11:00
    • 09:00

      Cupspel omgång 2 Österslöv P-15


      13:00
    • 10:00

      Åhus Horna BK svart (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Åhus Horna BK svart (borta) P-14


      12:00
    • 10:30

      Wä IF grön (hemma) P-13


      12:30
    • 10:30

      Vinslövs IF (hemma) F-10


      12:30
    • 10:30

      Kiosk P-13


      12:30
    • 11:30

      Vinslövs IF (borta) F-12/13


      13:30
    • 13:00

      Åhus Horna BK vit (hemma) P-09


      15:00
    • 14:30

      Mjällby-Sirius F-10


      17:30
    • 15:00

      Mjällby - Sirius P-12


      17:00
    • 15:00

      Kolla på Mjällby - Sirius P-15


      17:00
    • 16:00

      IFK Osby blå (borta) P-10


      18:00
    • 16:00

      IF Lödde 2 (borta) Juniorlag


      18:00
  • 15Mån
    v.20
    • 16:50

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning Juniorlag


      18:45
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning F Juniorlag


      20:30
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Vinslövs IF (borta) F Juniorlag


      20:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 18Tor
    • Heldag

      BIF Cupen P-11

    • 10:30

      Träning Damer


      11:30
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 12:30

      BK Union - Ifö Bromölla P-12


      14:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
  • 19Fre
  • 20Lör
    • Heldag

      Lilla Gärdscupen P-16/17

    • 07:00

      Cup i bjärred P-10


      19:00
    • 11:00

      AIK Atlas (borta) Juniorlag


      13:00
    • 13:00

      Bollflickor F-12/13


      16:00
    • 14:00

      Bollstanäs SK (hemma) Damer


      16:00
  • 21Sön
    • 10:30

      Match 7-manna P-14


      12:00
    • 13:00

      FC Trelleborg (borta) Herrar


      15:00
  • 22Mån
    v.21
    • 16:50

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning Juniorlag


      18:45
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      IFK Knislinge (borta) F-10


      21:30
    • 19:00

      Träning F Juniorlag


      20:30
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      20:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 25Tor
    • 16:50

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träningsmatch mot IFÖ P-12 F-12/13


      19:00
    • 17:00

      Träningsmatch mot IFÖ P-13 F-12/13


      19:00
    • 17:15

      Träning F-12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:30

      Eskilsminne IF (hemma) F Juniorlag


      20:30
    • 18:30

      Träning F Juniorlag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:15
    • 19:30

      Högaborgs BK (hemma) Juniorlag


      21:30
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:00

      Kiosk P-15


      13:30
    • 09:00

      Träningsmatch P-15


      11:30
    • 10:00

      Åhus IF (borta) F-12/13


      12:00
    • 10:00

      Hässleholms IF (borta) P-13


      12:00
    • 10:30

      Kristianstad FC svart (hemma) P-13


      12:30
    • 10:30

      IFK Simrishamn vit (borta) P-12


      12:30
    • 10:30

      Kiosk P-13


      12:30
    • 11:00

      Malmö FF (hemma) F Juniorlag


      13:00
    • 11:00

      Åsums BK röd (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Hörby FF svart (hemma) P-14


      12:00
    • 11:00

      Degeberga GoIF (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch P-15


      13:30
    • 12:30

      Degeberga GoIF (hemma) P-10


      14:30
    • 13:00

      Gamla Upsala SK (borta) Damer


      15:00
  • 28Sön
    • Heldag

      Lilla Gärdscupen P-16/17

    • 10:00

      Önnestad BoIF (borta) P-12


      12:00
    • 10:30

      Önnestad BoIF (hemma) F-12/13


      12:30
    • 11:00

      Kiaby IF svart (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      FC Rosengård (hemma) F Juniorlag


      14:00
    • 12:00

      Lönsboda GoIF (hemma) F-14/15


      14:00
  • 29Mån
    v.22
    • 16:50

      Träning Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning Juniorlag


      18:45
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning F Juniorlag


      20:30
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Nättraby GoIF (hemma) Juniorlag


      21:00