Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Gauthiod

Följ

IK Gauthiod

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
    • 16:45

      Träning P-14


      17:45
    • 16:45

      Träning F-14


      17:45
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:45

      Träning Damer


      19:15
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Arentorp Helås FK (borta) F-10/F-11


      20:30
    • 18:30

      Trollhättans FK (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      Trollhättans FK (borta) P-08


      20:30
    • 18:45

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08/09


      20:30
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 11:00

      Råda BK Röd (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Domaruppdrag P-09


      12:00
    • 11:00

      Råda BK Grön (hemma) P-13


      13:00
    • 16:00

      Trollhättans FK/Halvorstorp (borta) F-08/09


      18:00
    • 16:00

      Vårgårda IK (hemma) Juniorlag Herrar


      18:00
    • 17:00

      Vänersborgs IF Röd (hemma) F-12


      19:00
    • 18:15

      Vänersborgs FK Svart (hemma) P-09


      20:15
  • 5Mån
    v.36
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning Juniorlag Dam


      17:30
    • 18:00

      Lidköpings FK (hemma) P-08


      20:00
    • 18:15

      Lidköpings FK (hemma) P-09


      20:15
    • 18:30

      Vallens IF (hemma) F-08/09


      20:30
    • 19:30

      Vänersborgs FK (borta) Herrlaget


      21:30
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 10:00

      Vinninga AIF (borta) F-13


      12:00
    • 10:30

      Lidköpings FK Svart (hemma) P-13


      12:30
    • 10:30

      Domaruppdrag P-09


      11:30
    • 11:00

      Essungaalliansen Vit (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Essungaalliansen (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Skara FC Svart (borta) P-13


      13:00
    • 12:00

      Wargöns IK (borta) F-12


      14:00
    • 12:00

      Vara SK Gul (borta) F-14


      14:00
    • 16:00

      Vinninga AIF Grön (borta) P-14


      18:00
    • 16:00

      Vinninga AIF Vit (borta) P-14


      18:00
    • 18:00

      Skövde KIK (hemma) Juniorlag Dam


      20:00
    • 18:00

      Match mot Åsaka P-11


      19:30
  • 12Mån
    v.37
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning F-13


      17:45
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning Juniorlag Dam


      19:00
    • 18:00

      Åsaka SK (borta) P-09


      20:00
    • 18:00

      Åsaka SK (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10/F-11


      20:00
    • 18:30

      Match Edet hemma F-08/09


      20:30
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 11:00

      Skara FC Vit (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Mini Cup Fotbollskolan 15


      15:30
    • 13:30

      Skara FC Blå (hemma) P-14


      15:30
    • 13:30

      Skara FC Vit (hemma) P-14


      15:30
    • 15:00

      Mjölby AI FF (borta) Herrlaget


      17:00
    • 15:00

      Upphärad/Sjuntorp (hemma) F-12


      17:00
    • 15:00

      Lidköpings FK (hemma) F-13


      17:00
    • 15:00

      Vara SK Svart (borta) P-13


      17:00
    • 16:00

      Wargöns IK (hemma) P-09


      18:00
    • 17:00

      Axvalls IF (hemma) F-14


      19:00
    • 17:00

      Match mot.Vänersborg IF Röd P-11


      19:00
    • 17:30

      Nossebro IF (hemma) F-08/09


      19:30
    • 18:00

      Vänersborgs FK (borta) P-10


      20:00
  • 19Mån
    v.38
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning F-13


      17:45
    • 17:30

      Träning Juniorlag Dam


      19:00
    • 18:00

      Match mot Vänersborgs FK Vit P-11


      19:30
    • 18:30

      Mariestads BoIS FF Vit (hemma) F-08/09


      20:30
    • 18:30

      Träning F-10/F-11


      20:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 00:00

      Alingsås KIK (borta) Juniorlag Dam


      02:00
      Noltorpsvallen A
      Serie: Division 2 Norra Flickor
      Resultat och referat
    • 11:00

      Träning Herrlaget


      12:30
    • 11:15

      Lidköpings FK Röd (borta) P-14


      13:15
    • 11:15

      Lidköpings FK Svart (borta) P-14


      13:15
    • 12:00

      Halvorstorps IS Gul (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      Match P09/10 P-10


      13:30
    • 16:00

      IF Viken (borta) Damer


      18:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Vara SK Svart (borta) F-14


      12:00
    • 11:00

      Skoftebyns IF (borta) F-08/09


      13:00
    • 12:00

      Trollhättans FK/Halvorstorp (borta) F-12


      14:00
    • 14:00

      Nordvärmlands FF (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 14:00

      Skara FC Blå (borta) F-10/F-11


      16:00
    • 15:00

      Vara SK Gul (borta) P-13


      17:00
    • 17:00

      Varnhems IF (hemma) P-13


      19:00
    • 17:00

      Domaruppdrag P-09


      18:00
    • 18:00

      Fagersanna IF (hemma) Juniorlag Dam


      20:00
    • 18:00

      Match mot Fagersanna Juniorlag Dam


      20:00
  • 26Mån
    v.39
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning Juniorlag Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10/F-11


      20:00
    • 19:00

      Jung/Kvänum/Edsvära/N.Vånga (hemma) P-09


      21:00
    • 19:00

      Jung/Kvänum/Edsvära/NV (hemma) P-08


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre