Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Gauthiod

Följ

IK Gauthiod

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
  • 2Ons
    • 16:30

      Träning F-13


      17:45
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      IFK Trollhättan (borta) P-06/07


      20:30
    • 18:30

      Saleby/Trässberg/N.Härene (borta) Juniorlag Herrar


      20:30
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 10:00

      Domare F07 U-lag Damer


      12:30
    • 10:30

      Match mot Edsvära F-07


      12:00
    • 10:45

      domare för p10 P-06/07


      12:15
    • 11:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) P-10


      12:30
    • 12:30

      IK Oddevold Vit (borta) P-09


      14:30
    • 13:30

      Domare P12 F-08/09


      15:00
    • 14:00

      Råda BK Gul (hemma) P-12


      16:00
    • 14:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (borta) P-13


      16:00
    • 16:00

      Arentorp Helås FK (hemma) F-13


      18:00
    • 16:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 17:00

      Sävedalens IF (borta) Damer


      19:00
    • 17:00

      Skoftebyns IF (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Skoftebyns IF (borta) F-08/09


      19:00
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      FC Corner (hemma) P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Alingsås IF FF Vit (hemma) P-08


      21:00
  • 9Ons
    • 16:30

      Träning F-13


      17:45
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 19:00

      Vänersborgs FK (hemma) Herrar


      21:00
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Juniorlag Herrar


      23:00
      Levene Arena Stora Levene
      Anteckning: Träningsläger med avslutande match hemma mot Mariestad på söndagen.
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 09:00

      Domare F12 F-08/09


      11:00
    • 09:30

      Match F-12


      10:30
    • 10:00

      Träning Juniorlag Herrar


      12:00
    • 11:00

      Götene IF Blå (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Götene IF Vit (hemma) P-13


      13:00
    • 14:00

      Skövde KIK (borta) U-lag Damer


      16:00
    • 15:00

      Halvorstorp/Trollhättans FK Ljusgrå (hemma) F-08/09


      17:00
    • 15:00

      Träning Juniorlag Herrar


      17:00
    • 17:00

      Vänersborgs FK Svart (hemma) P-09


      19:00
    • 17:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (borta) F-13


      19:00
    • 17:00

      Vedums AIS Röd (borta) P-12


      19:00
    • 17:00

      Nossebro IF (borta) F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
  • 14Mån
    v.24
  • 15Tis
  • 16Ons
    • Heldag

      kioskvecka P-08

    • 16:30

      Träning F-13


      17:45
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Alingsås IF FF U (borta) Juniorlag Herrar


      21:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • Heldag

      kioskvecka P-08

    • 14:30

      Avslutning F-10/F-11


      20:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 18:30

      Trollhättans IF/Sjuntorp (borta) P-08


      20:30
  • 19Lör
    • Heldag

      kioskvecka P-08

    • 11:00

      Lidköpings FK Svart (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Lidköpings FK Svartröd (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Lidköpings FK (borta) Juniorlag Herrar


      13:00
    • 13:15

      Bollkalleuppdrag för A-laget P-06/07


      16:00
    • 14:00

      Yxhults IK (hemma) Herrar


      16:00
  • 20Sön
    • 00:00

      kioskvecka P-08


      23:00
    • 10:30

      Halvorstorp IS (hemma) P-06/07


      12:00
    • 11:00

      Vara SK Svart (borta) P-10


      18:30
    • 11:00

      Rackeby IK (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Halvorstorps IS (hemma) P-06/07


      13:00
    • 11:30

      Skultorps IF (borta) U-lag Damer


      13:30
    • 13:15

      Bollkallar A-DAM P-08


      16:00
    • 14:00

      Torsby IF (hemma) Damer


      16:00
    • 16:00

      Källby IF (borta) F-12


      18:00
    • 16:30

      Vara SK Gulsvart (borta) P-12


      18:30
    • 17:30

      Halvorstorps IS (borta) P-09


      19:30
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
  • 23Ons
    • Heldag

      Träning P-09

    • 00:00

      Fotbollsveckan P-08


      17:30
    • 08:00

      Fotbollsveckan! P-06/07


      17:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 19:30

      IF Karlstad Fotbollutveckling (borta) Herrar


      21:30
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 14:00

      Grebbestads IF (hemma) Herrar


      16:00
    • 15:00

      Alingsås KIK (borta) F-08/09


      17:00
    • 19:00

      Skara FC (borta) U-lag Damer


      21:00
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Lödöse Nygård IK (borta) Damer


      21:00