Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Oden

Följ

IK Oden

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 15:00

      Hanvikens SK (hemma) U19/U23


      17:00
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.32
    • 18:00

      Träning F-P12


      19:00
    • 18:30

      Träning F10/11


      19:30
  • 4Tis
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F07


      19:15
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning U19/U23


      20:00
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F07


      19:15
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-P12


      19:00
    • 18:00

      Träning U19/U23


      20:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      IK Sturehov P08 (hemma) P08


      11:30
    • 15:00

      IFK Ekberga (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 9Sön
    • 11:00

      Skiljebo SK F06 (borta) F07


      13:00
    • 14:00

      Skiljebo SK (borta) U19/U23


      16:00
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F07


      19:15
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning U19/U23


      20:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F07


      19:15
    • 17:45

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-P12


      19:00
    • 18:00

      Träning U19/U23


      20:00
    • 19:00

      Västerås IK U19 (hemma) U19/U23


      21:00
    • 19:00

      Hallstahammars SK FK (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 15:00

      IF Karlstad Fotboll (hemma) U19/U23


      17:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Västerås SK FK P11 Svart (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Sörstafors-Kolbäck FK P10/11 (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      Gideonsbergs IF F06 (hemma) F07


      13:00
    • 12:00

      Örebro Syrianska IF 1 (borta) U19/U23


      14:00
    • 13:30

      Träningsmatch IK Oden - Köping F-P12


      14:30
    • 15:00

      Kolsva IF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 17Mån
    v.34
    • 17:45

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-P12


      19:00
    • 18:30

      Träning F10/11


      19:30
    • 19:00

      Köping FF U23 (borta) U19/U23


      21:00
  • 18Tis
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Föräldramöte P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F07


      19:15
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning U19/U23


      20:00
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:15

      En kväll med laget P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:15
    • 17:45

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-P12


      19:00
    • 18:00

      Träning U19/U23


      20:00
    • 19:00

      Forsby FF (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Träningsläger P08


      00:00
    • 13:00

      Götlunda IF P1011 (borta) P-10


      15:00
  • 23Sön
    • 00:00

      Träningsläger P08


      15:00
    • 10:00

      IFK Västerås FK F07 IFK Blå (borta) F07


      12:00
    • 11:00

      Skiljebo SK P 11 Orange (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Skiljebo SK P 08 Gul (hemma) P08


      12:30
    • 13:00

      Karlslunds IF FK (borta) U19/U23


      15:00
    • 17:00

      Träningsmatch Oden Tillberga F-P12


      18:00
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F07


      19:15
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning U19/U23


      20:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F07


      19:15
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-P12


      19:00
    • 18:00

      Träning U19/U23


      20:00
    • 18:30

      Bosnisk SK (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 15:00

      BK Sport (hemma) U19/U23


      17:00
    • 15:00

      Träningsmatch Oden Vsk grön. F-P12


      16:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Dingtuna GIF P11 (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF F07 (hemma) F07


      13:00
    • 11:00

      IK Franke P10 Vit (hemma) P-10


      12:30
    • 12:00

      Åkra FC p08/07 (borta) P08


      13:30
  • 31Mån
    v.36