Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Ljusdal

Följ

IK Ljusdal

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
    • 18:45

      Träning P-07


      20:15
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:45

      Träning F-05


      20:45
    • 20:45

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 4Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      IBK Runsten P07 (borta) P-07


      20:30
  • 5Lör
    • 08:40

      Storviks IF P07 (hemma) P-07


      10:40
    • 15:00

      IBF Säter (borta) A-lag Damer


      17:00
    • 17:20

      IK Sirius FBC P07 (hemma) P-07


      19:20
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.41
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:30

      Träning P-04


      22:00
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:45

      Träning P-07


      20:15
  • 10Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:45

      Träning F-05


      20:45
      Giganten, Ljusdal
    • 20:45

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 11Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 12Lör
    • 16:30

      Träning P-07


      18:30
  • 13Sön
    • 12:00

      Valbo AIF Grön P06 (borta) P-06


      14:00
    • 14:15

      Sandvikens AIK F08 (hemma) F-07


      16:15
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
  • 14Mån
    v.42
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:30

      Träning P-04


      22:00
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:45

      Träning P-07


      20:15
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:45

      Träning F-05


      20:45
    • 20:45

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 18Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 19Lör
    • 12:00

      Storviks IF P05/06 (borta) P-06


      14:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Hudik/Björkberg IBK F07-08 (hemma) F-07


      12:00
    • 12:00

      IBF Borlänge 2 (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 12:30

      Söderhamns IBF P07/08 (hemma) P-07


      14:30
    • 14:45

      Hudik/Björkberg IBK Hudik/Björkberg IBK 04 (hemma) P-04


      16:45
  • 21Mån
    v.43
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:30

      Träning P-04


      22:00
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:45

      Träning P-07


      20:15
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:45

      Träning F-05


      20:45
    • 20:45

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 25Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 26Lör
    • 11:30

      Sandvikens AIK P06/IBK Bruket P07 (hemma) P-06


      13:30
    • 12:30

      Gävle GIK P07 (borta) P-07


      14:30
    • 14:00

      Sundborns GOIF (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 17:30

      Strömsbro IF P07 (borta) P-07


      19:30
  • 27Sön
    • 11:30

      Gävle GIK P04 (borta) P-04


      13:30
  • 28Mån
    v.44
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:30

      Träning P-04


      22:00
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:45

      Träning P-07


      20:15
  • 31Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:45

      Träning F-05


      20:45
    • 20:45

      Träning A-lag Damer


      22:00