Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Tidaholm Herrar

Följ

Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Herrar, Västergötland
Tabell
Lag M V O F P
1 IFK Skövde FK A 4 4 0 0 12
2 Lidköpings FK A 6 3 1 2 10
3 Gerdskens BK 3 3 0 0 9
4 Länghems IF 3 3 0 0 9
5 Mariestads BK 4 2 2 0 8
6 Bergdalens IK A 3 2 1 0 7
7 Dalsjöfors GoIF 4 2 1 1 7
8 Arentorp/Helås FK 2 2 0 0 6
9 Kinna IF A 4 2 0 2 6
10 Björsäters IF 3 2 0 1 6
11 Skepplanda BTK A 2 2 0 0 6
12 Skene IF A 2 2 0 0 6
13 Vänersborgs IF 3 2 0 1 6
14 Dalstorps IF A 3 2 0 1 6
15 Främmestads IK 2 2 0 0 6
16 Halvorstorps IS 2 2 0 0 6
17 Levene-Skogslunds IF 2 2 0 0 6
18 Syrianska FK Lidköping 2 2 0 0 6
19 Holmalunds IF 2 2 0 0 6
20 Rävlanda AIS 3 2 0 1 6
21 Trollhättan Syrianska FK 3 1 2 0 5
22 Skara FC A 4 1 1 2 4
23 IFK Örby 2 1 1 0 4
24 Falköpings FK 2 1 1 0 4
25 BK Spark 2 1 1 0 4
26 Brämhults IK 2 1 1 0 4
27 IFK Värsås 2 1 1 0 4
28 Ekedalens SK 2 1 1 0 4
29 Floby-Grolanda IF A 2 1 1 0 4
30 IFK Falköping FF 3 1 1 1 4
31 IK Gauthiod A 3 1 1 1 4
32 Lundsbrunns IF 1 1 0 0 3
33 Borås AIK 1 1 0 0 3
34 Trollhättans BoIS 1 1 0 0 3
35 Gullspångs IF 1 1 0 0 3
36 Hedareds BK 1 1 0 0 3
37 Gånghester/Målsryd 1 1 0 0 3
38 Limmareds IF 2 1 0 1 3
39 Skene IF U19 1 1 0 0 3
40 Tranemo IF 2 1 0 1 3
41 Stora Mellby SK 1 1 0 0 3
42 Skultorps IF 1 1 0 0 3
43 IK Frisco 1 1 0 0 3
44 Herrljunga SK FK 1 1 0 0 3
45 Fristads GoIF 1 1 0 0 3
46 Mariedals IK 2 1 0 1 3
47 Hova/Weimer Lyrestad 1 1 0 0 3
48 Alingsås IF FF A 1 1 0 0 3
49 Adolfsbergs IK 1 1 0 0 3
50 Edet FK 1 1 0 0 3
51 Laxå IF 1 1 0 0 3
52 Kronängs IF 2 1 0 1 3
53 IF Tymer 2 1 0 1 3
54 Tölö IF A 1 1 0 0 3
55 Kållandsö GoIF 1 1 0 0 3
56 Derome-Åskloster FF 1 1 0 0 3
57 Emtunga/Tråvad/Larv 1 1 0 0 3
58 Vinninga AIF 1 1 0 0 3
59 Vänersborgs FK A 1 1 0 0 3
60 IFK Mariestad A 1 1 0 0 3
61 Adolfsbergs IK U 1 1 0 0 3
62 Munkedals IF 1 1 0 0 3
63 Ulvåkers IF U 1 1 0 0 3
64 Göta BK 1 1 0 0 3
65 Åsaka SK U 1 1 0 0 3
66 Åsaka SK 1 1 0 0 3
67 Edets FK U 1 1 0 0 3
68 Lidköpings FK U 1 1 0 0 3
69 Ulvåkers IF 1 1 0 0 3
70 Skövde AIK U19 3 1 0 2 3
71 Torestorp-Älekulla FF 2 1 0 1 3
72 Wargöns IK 2 1 0 1 3
73 Jula BK 2 1 0 1 3
74 Trollhättans IF 2 1 0 1 3
75 Tidaholms GoIF A 3 1 0 2 3
76 Trollhättans FK 4 1 0 3 3
77 Rydboholms SK 3 1 0 2 3
78 IFK Skövde FK U19 2 1 0 1 3
79 Tibro AIK FK 2 0 2 0 2
80 Alingsås City FF 1 0 1 0 1
81 Fritsla IF 1 0 1 0 1
82 Åsarp-Trädet FK 1 0 1 0 1
83 Vartofta SK 1 0 1 0 1
84 Vedums AIS 1 0 1 0 1
85 SK Mjörn 1 0 1 0 1
86 Trässbergs BK 1 0 1 0 1
87 Borgunda IK 1 0 1 0 1
88 Örslösa-Söne IK 1 0 1 0 1
89 IFK Trollhättan 2 0 1 1 1
90 Våmbs IF 2 0 1 1 1
91 Råda BK 2 0 1 1 1
92 Tomtens IF 2 0 1 1 1
93 Grolanda/Floby U 0 0 0 0 0
94 IK Friscopojkarna U 0 0 0 0 0
95 Grolanda/Floby 0 0 0 0 0
96 Annelunds IF 0 0 0 0 0
97 Strömtorps IK 0 0 0 0 0
98 IK Kongahälla A 0 0 0 0 0
99 Hajoms IF 0 0 0 0 0
100 IFK Hindås A-lag 0 0 0 0 0
101 Kinnarp-Slutarps IF 0 0 0 0 0
102 Falköpings FK U 0 0 0 0 0
103 Åsarp-Trädet FK U 0 0 0 0 0
104 Hässleholmen BK 0 0 0 0 0
105 Mariestads BK U 0 0 0 0 0
106 Jula BK U 0 0 0 0 0
107 Ardala GoIF 0 0 0 0 0
108 Herrestads AIF 0 0 0 0 0
109 IF Viken 0 0 0 0 0
110 Hestrafors IF A 0 0 0 0 0
111 Lerums IS A 0 0 0 0 0
112 Riyyo Atletic FC 0 0 0 0 0
113 Korsberga IF 0 0 0 0 0
114 IF Örnen 0 0 0 0 0
115 IK Gauthiod U 0 0 0 0 0
116 Nossebro IF 0 0 0 0 0
117 KB Karlskoga FF 0 0 0 0 0
118 IK Tord 0 0 0 0 0
119 FBK Karlstad 0 0 0 0 0
120 Månstads IF 0 0 0 0 0
121 Axvalls IF 0 0 0 0 0
122 Värings GoIF A 0 0 0 0 0
123 Degerfors IF U19 0 0 0 0 0
124 Ulricehamns IFK 0 0 0 0 0
125 BK Trix 0 0 0 0 0
126 Kulltorps GoIF 0 0 0 0 0
127 Romelanda UF 0 0 0 0 0
128 Skärhamns IK 0 0 0 0 0
129 Ubbhult/Hällingsjö 0 0 0 0 0
130 Vänersborgs FK U19 0 0 0 0 0
131 Trollhättans IF U 0 0 0 0 0
132 Gällstads FK 0 0 0 0 0
133 Sparsörs AIK 0 0 0 0 0
134 Skoftebyns IF 0 0 0 0 0
135 Färgelanda IF 0 0 0 0 0
136 Östadkulle SK 0 0 0 0 0
137 Frändefors IF 0 0 0 0 0
138 Tidans IF 0 0 0 0 0
139 Mellby IK 0 0 0 0 0
140 Hällekis/Trolmen 0 0 0 0 0
141 Hössna/Timmele 0 0 0 0 0
142 Tvärred-Vegby FC U 0 0 0 0 0
143 Norra Fågelås IF 0 0 0 0 0
144 Norrstrands IF U 0 0 0 0 0
145 Rångedala IK 0 0 0 0 0
146 Södra Vings IF 0 0 0 0 0
147 Brålanda IF 0 0 0 0 0
148 BK Ljungsbro 0 0 0 0 0
149 Nässjö FF 0 0 0 0 0
150 IFK Hjo 0 0 0 0 0
151 Habo IF 0 0 0 0 0
152 Hol/Säven 0 0 0 0 0
153 IFK Tidaholm U 0 0 0 0 0
154 Västra Frölunda IF A 0 0 0 0 0
155 IFK Kristinehamn A 0 0 0 0 0
156 Husqvarna FF 0 0 0 0 0
157 Skövde AIK U19 0 0 0 0 0
158 Dardania IF 0 0 0 0 0
159 Borås GIF 0 0 0 0 0
160 Saleby/Järpås 0 0 0 0 0
161 Dannike IK 0 0 0 0 0
162 Hemsjö IF 0 0 0 0 0
163 Ljungsarps IF 0 0 0 0 0
164 Töllsjö IF 0 0 0 0 0
165 Södra Härene IF U 0 0 0 0 0
166 Rackeby IK 0 0 0 0 0
167 Tomtens IF U 0 0 0 0 0
168 Vretens BK 0 0 0 0 0
169 Hällesåker IF 0 0 0 0 0
170 FC Skövde 0 0 0 0 0
171 Svenshögens SK 0 0 0 0 0
172 Floda BoIF A 0 0 0 0 0
173 Ulvåkers IF C 0 0 0 0 0
174 FC Trollhättan A 0 0 0 0 0
175 Härryda IF Senior A 0 0 0 0 0
176 Åtorps IF 0 0 0 0 0
177 Palmyra IK 0 0 0 0 0
178 Hyssna/Kinnahult 0 0 0 0 0
179 Gerdskens BK U19 0 0 0 0 0
180 Marbäcks IF 0 0 0 0 0
181 Edsvära-Norra Vånga FF 0 0 0 0 0
182 Åsebro IF 0 0 0 0 0
183 Vinbergs IF 0 0 0 0 0
184 Halvorstorps IS P19 0 0 0 0 0
185 IFK Hindås 0 0 0 0 0
186 Villastadens IF 0 0 0 0 0
187 Sandhems IF 0 0 0 0 0
188 Ulricehamns IFK J 0 0 0 0 0
189 Hössna/Timmele U 0 0 0 0 0
190 Norrby IF 0 0 0 0 0
191 FC Corner 0 0 0 0 0
192 IK Oddevold A-lag 0 0 0 0 0
193 Högvads BK 0 0 0 0 0
194 IK Oddevold U-lag 0 0 0 0 0
195 Jung/Kvänum 10 IF 1 0 0 1 0
196 Stenstorps IF 1 0 0 1 0
197 Sandareds IF 1 0 0 1 0
198 Sollebrunns AIK 1 0 0 1 0
199 Kinne-Vedums IF 1 0 0 1 0
200 Södra Härene IF 1 0 0 1 0
201 Björketorps IF 1 0 0 1 0
202 Halvorstorps IS P19 1 0 0 1 0
203 Upphärads IS 1 0 0 1 0
204 IFK Mariestad U 1 0 0 1 0
205 Pushers BK/Masthuggets BK 1 0 0 1 0
206 Skövde AIK U17 1 0 0 1 0
207 Vara SK 1 0 0 1 0
208 Källby IF 1 0 0 1 0
209 Bollebygds SK 1 0 0 1 0
210 Trollhättans FF 1 0 0 1 0
211 Norrby IF P19 1 0 0 1 0
212 Fröjereds IF 1 0 0 1 0
213 Mölnlycke IF 1 0 0 1 0
214 Gårda BK 1 0 0 1 0
215 Sätila SK 1 0 0 1 0
216 Bosna FC 1 0 0 1 0
217 Sils IF 2 0 0 2 0
218 Öxabäcks IF 1 0 0 1 0
219 BK Viljan 1 0 0 1 0
220 Floby-Grolanda IF U1 1 0 0 1 0
221 Valtorps IF 1 0 0 1 0
222 Gislaveds IS A 1 0 0 1 0
223 Fagersanna IF 1 0 0 1 0
224 Lerums IS A 1 0 0 1 0
225 Götene IF A 1 0 0 1 0
226 Äspereds IF 1 0 0 1 0
227 Tuns IK 2 0 0 2 0
228 Sjötofta IF 1 0 0 1 0
229 Långareds BoIS 1 0 0 1 0
230 Ytterby IS Herr 1 0 0 1 0
231 Hyssna/Kinnahult 1 0 0 1 0
232 Tvärred-Vegby FC 2 0 0 2 0
233 Burseryds IF A 1 0 0 1 0
234 Torsö BIF 2 0 0 2 0
235 Moholms SK 1 0 0 1 0
236 Somaliska FK Trollhättan 2 0 0 2 0
237 Åsa IF 1 0 0 1 0
238 Sjuntorps IF 2 0 0 2 0
239 IFK Tidaholm A 3 0 0 3 0
240 Folkabo IK 1 0 0 1 0
241 Tidavads IF 1 0 0 1 0
242 Lidköpings FK U19 2 0 0 2 0
243 Töreboda IK 3 0 0 3 0
244 Vårgårda IK A 4 0 0 4 0
245 Byttorps IF 3 0 0 3 0

Match

IK Gauthiod A

2 - 1
Lunnevi IP Konstgräs
10 februari 2024
14:00

IFK Tidaholm A

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Aleksa Pettersson 1 0 0 0 0 0
Alexsandro Boulos 1 0 0 0 0 0
Benjamin Parlic 1 0 0 0 0 0
Carlos Lazar 1 0 0 0 0 0
Eldin Sabanovic 1 0 0 0 0 0
Emil Andersson 1 0 0 0 0 0
Evraz Salih 1 0 0 0 0 0
Jesper Vulevity 1 0 0 0 0 0
Johannes Gül 1 0 0 0 0 0
Jonatan Almberg 1 0 0 0 0 0
Linus Johansson 1 0 0 0 0 0
Marios Shamoun 1 0 0 0 0 0
Max Falk 1 0 0 0 0 0
Neo Gustafsson 1 0 0 0 0 0
Patrik Fogelberg 1 0 0 0 0 0
Pitias Eyob 1 0 0 0 0 0
Rasmus Karlsson 1 0 0 0 0 0
Simeon Pettersson 1 0 0 0 0 0
Tim Jörgensson 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Albin Forsberg 1 0 0 0 0 0 0 0
Oscar Andersson 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng