Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Grimslöv

Följ

IFK Grimslöv

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Maj 2017

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
    • 16:00

      Tingsryd United FC (borta) F-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Mix 09/10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-01/02


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 18:00

      Gransholms IF (borta) F-04/05/06


      20:00
    • 19:30

      Träning SKK


      21:00
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning P 08-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04/05/06


      19:00
    • 19:00

      Hovshaga AIF (borta) SKK


      21:00
    • 19:00

      Träning F16 DAM


      20:30
    • 19:00

      Rydaholms/Horda/Bor (hemma) P-01/02


      21:00
  • 3Ons
    • 17:30

      Fotografering IFK Grimslöv


      21:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 18:30

      Alvesta GIF (hemma) P-03


      20:30
    • 19:00

      Rottne IF (9-m) (borta) F16 DAM


      21:00
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 16:00

      Träning SKK


      17:30
    • 17:00

      Vederslöv/Gransholm (borta) P-04


      19:00
    • 17:00

      Bors SK (borta) Herrar A/U-lag


      19:00
  • 8Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-01/02


      19:00
    • 17:30

      Träning Mix 09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Tingsryd United FC (9-m) (hemma) Dam A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning SKK


      21:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Ljungby IF (hemma) SKK


      21:00
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 08:45

      Träning P 08-09


      11:30
    • 09:30

      Liatorps IF/Eneryda IF (hemma) F-04/05/06


      11:30
    • 11:00

      Match mot Vislanda Mix 09/10


      12:00
    • 11:00

      Alvesta GIF (hemma) F-04/05/06


      13:00
    • 16:30

      Hovshaga AIF blå (borta) F-07/08


      18:30
    • 16:30

      Träning SKK


      18:00
  • 14Sön
    • 11:00

      Sandsbro AIK gul (borta) F-04/05/06


      13:00
    • 17:00

      Ljungby IF (hemma) Herrar A/U-lag


      19:00
    • 17:00

      Markaryds IF (borta) P-03


      19:00
    • 17:00

      Hovshaga AIF 3 (hemma) P-04


      19:00
    • 17:00

      Alvesta GIF grön (borta) P-06


      19:00
  • 15Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-01/02


      19:00
    • 17:30

      Träning Mix 09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Vederslöv/Dänningelanda IF (borta) Dam A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning SKK


      21:00
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Älmhults IF (hemma) F16 DAM


      21:00
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 18:30

      Östers IF 2 (hemma) P-03


      20:30
  • 20Lör
    • 09:00

      Utbildningsläger 3 P-03


      18:00
    • 09:00

      Träning P 08-09


      14:00
    • 11:00

      Växjö BK (hemma) F-07/08


      13:00
  • 21Sön
    • 09:00

      Utbildningsläger 3 P-03


      16:59
      Sandsbro
      Anteckning: Mer information kommer så snart vi fått kallelsen.
    • 15:00

      IFK Lammhult (borta) P-04


      17:00
    • 15:00

      Älmhults IF (borta) F16 DAM


      17:00
    • 15:00

      Träning SKK


      16:30
    • 18:00

      Östers IF (hemma) P-06


      20:00
  • 22Mån
    v.21
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 10:00

      Växjö DFF vit (borta) F-04/05/06


      12:00
    • 13:00

      Asarums IF FK (hemma) F16 DAM


      15:00
  • 28Sön
    • 11:00

      Ingelstad/Nöbbele (borta) F-07/08


      13:00
    • 13:00

      Älmhults IF blå (borta) P-06


      15:00
    • 17:00

      Vislanda IF 7-m (hemma) P-04


      19:00
    • 17:00

      Ingelstad/Nöbbele (borta) P-03


      19:00
  • 29Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-01/02


      19:00
    • 17:30

      Träning Mix 09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Sandsbro AIK B (hemma) Dam A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning SKK


      21:00
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00